Proč jsem taková?

Od: Datum: 20.04.15 19:11 odpovědí: 9 změna: 21.04.15 07:44

Ahoj,Vždy když jsem na nějaké akci nebo se jdu někam bavit,dopadne to skoro po každé stejně...Začnu pít a jsem taková..jak to napsat...(rozvášněná) prostě mám hned chuť na sex ...to je docela normální skoro u každěho,jenže já se nedokážu ovládat...nechci taková být a chovat se jako nějaká děvka.Opravdu nevím čím to je, že pak zapomenu na vše okolo a udělám blbost který pak dlouho lituju...Nenávidím se za to co vše jsem způsobila a nechápu proč taková jsem.. :/


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 20.04.15 19:16
avatar

Dobrý den, nejste zodpovědná a neumíte si poručit nebo se ovládat. Buď choďte jinam nebo omezte přísun alkoholu - možná Vám ani není ještě 18 let. Starší holka už si sama sebe váží a vášeň si pohlídá. Zdravím!

Ohodnoceno: 2x
 
Od: wamp®
Datum: 20.04.15 19:48
avatar
Sorry,ale to není normální u každého...
Je dobře,že to o sobě víš
Budto do takových podniků nechod,nebo nepij alkohol.
Bez něj se to také dá,alespon máš veliký přehled o tom,co se kde děje a také poznáš lidi,jací opravdu dokážou být...Ve víně je pravda ;)
Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 20.04.15 19:50
avatar

Alkohol, jak známo, odbourává zábrany. Tudíž se mu vyhýbejte, pokud nejste schopná mít své chování potom pod kontrolou. Pijte nealko, své chování pak budete snáze ovládat.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 20.04.15 20:03
avatar

Není to normální u každého! Normální je dokázat se ovládat,

chovat se odpovědně a alkohol pít pouze v případě,

že se i po jeho požití dokážete chovat normálně (="nedělat blbosti, za které se pak nenávidíte").

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 20.04.15 20:26

Na jaké akce chodíte? Kde Vás může člověk potkat? :)

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 20.04.15 21:29

že by jste využil příležitost? :D :D :D

Ohodnoceno: 0x
 
Od: esme*
Datum: 20.04.15 23:09

Mívala jsem podobný problém; na akcích jsem raději nepila než abych se pak styděla. Jeden čas jsem měla partnera který byl ideální jako doprovodný podpůrný element, takže jsem se s ním mohla ve společnosti odvázat. Sám byl takřka abstinent, a byli jsme domluveni, že dohlédne na to abych přestala pít ve správnou chvíli a pak skončila v té správné posteli. *smich*

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 20.04.15 23:25
avatar

spu, podle mě to není nic neobvyklého - cloumají s tebou hormony a ve spojení s alkoholem, no, výsledek vidíš sama - ale je dobré, že to o sobě víš a nelíbí se ti to - tak s tím něco dělej, např. pij jenom víno a mezi tím minerálku, abys měla stále kontrolu nad svým chováním... a nebudeš se muset nenávidět - to za to stojí, ne?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.04.15 07:44
avatar

Když jsem se rozváděla, soudce se muže zeptal, jestli měl faktický důvod mě mlátit. Pravil, že ne, že má jenom "taku škaredu opicu". Zeptali se ho, proč tedy pije. Odpověděl, že si vždycky myslí, žo to zvládne. *bzum* Nemlich to samé.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.