Krční páteř

Od: Datum: 19.04.15 21:20 odpovědí: 2 změna: 20.04.15 09:08

Dobrý večer,

mám problém s lehkým motáním hlavy. Abych to napsala přesně, tak jde spíše o pocit nestability - při chůzi, při stání (nejistota při chůzi, pocit, že upadnu, pocit jako při opilosti). Dále cítím motání hlavy např. při předklonu, nebo i při otočení do strany. Když sedím, nebo ležím, tak je to OK. Taky mám problém s rozostřeným viděním při chůzi, hlavně když jsem někde venku. Většinou když ráno vstanu, tak se cítím se dobře. Ale tak za 3 hodiny začnou tyto nepříjemné pocity. Mám sedavé zaměstnání, u počítače.

Záda mě nebolí. Ale od mala mi lidé vytýkají, že se hrbím, i teď v dospělosti mi to občas někdo řekne.

Odběry krve mám OK, tlak spíš nižší, ale ne výrazně. Můžou být mé problémy od krční páteře? Budu ráda, když mi napíšete, jak se problémy s krční páteři projevují u Vás. Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc®
Datum: 19.04.15 21:23
avatar

Jistěže to může být od krční páteře, dokonce je zde velký předpoklad. Chce to vyšetření na nervovém oddělení... může být jen "skřípnutý" nerv, může tam být výrústek s tlakem na míchu...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bbbb
Datum: 20.04.15 09:08

Všechny tyto potíže můžou být opravdu od páteře a jediná náprava je občas procvičit krční páteř několika jednoduchými cviky.Můžete mrknout třeba na youtube tam je toho dost.Pokud vás to bolí hodně možná by bylo dobré udělat rentgen krční páteře.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.