2x

Zamiloval jsem se do vdané ženy

Od: Datum: 19.04.15 14:37 odpovědí: 35 změna: 30.04.15 15:49

Dobrý den,zamiloval jsem se do ženy,která je starší než já a má děti,rodinu a svůj život.Nemůžu si pomoct myslím na ni každou chvíli.Nebyla to láska na první pohled,ale nějak to vyplynulo,tím že si s ní perfektně rozumím,tak jako s nikým a když říkám láska nemyslím tím "sexualní vztah," ale opravdovou lásku.Je tak inteligtně vyspělá,má ruzumné a podobné názory jako já,proste je dokonalá.Nikdy jsem takový pocit nezažil.(nebyl jsem nikdy tak zamilovaný)Přitom kdybych ji potkal na ulici, tak se za ní ani neohlédnu(ne že by nebyla hezká)Všechno se to umocnuje každým dnem strávený s ní,prtože s ní pracuji.Normálně se těším do práce jen kvůli ni až ji zase uvidím.Nejsem ten typ člověka co rozvrací rodiny,protože rodina je pro mě nejdůležitější.Nikdy bych to jí a její rodině neudělal.Zkouším na ní zapomenout každý den,ale vůbec mi to nejde. Celý dny jsem z ní mimo a udělal bych pro ni prvníposlední.Zřejmě nic netuší i když kdo ví,když ji každý den složím šlušný kompliment,mám o ni strach,aby se ji nic nestalo davám ji cukrovinky,vždycky když je možnost ,tak jí pomůžu atd.Domotala mi hlavu,nevím co s tím jak to řešit,říct ji to,tak asi přijdu o krásné chvíle strávené s ní.Jen se každý den trápím ,protže říct ji to nemůžu a je mi jasný ,že ona me ani nechce ,je to pro ni jen kamradský vztah .Nechci se známým o tom svěřovat,obavám se že by mě nikdo nepochopil.

OMLOUVÁM ZA TAK DLOUHY TEXT, ALE JINAK TO NEŠLO POPSAT. PROSÍM JEN NORMALNÍ ,NE VULGÁRNÍ ODPOVEDI.Máte s tím zkušnost? Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc®
Datum: 19.04.15 14:38

Jděte se léčit - pokud to sám nezvládáte. A to nemyslím zle, ale vážně.

Taky je tu riziko, že ublížíte sobě kvůli nešťastné lásce, nebo ještě hůř - jí, jejím dětem...

doplněno 19.04.15 15:08:

Léčit neznamená jít se zavřít do blázince. Stačí navštívit psychiatra a poradit se s ním. Myslím si, že lékař s lékařským tajemstvím dokáže více, než poradna, kde nemůžete uvést o sobě dostatek informací... Lékař i po první návštěvě může mít velmi dobrou a přesně mířenou radu, která pomůže.

Jinak souhlas - pokud chcete řešit sám, pak změna zaměstnání, případně minimální setkání s danou ženou.

Ohodnoceno: 0x

Od: actiss
Datum: 19.04.15 14:53

Nikdy bych jí neublížil ani jejim detem,ale sobe ,to tak strikně nevylučuju.

doplněno 19.04.15 15:00:

A léčit se?Bych si připadal jako psychopat a navíc asi bych neunesl ,kdyby se nekdo dozvedel ,že kvůli tomu se chodím léčit.

Od: xenie
Datum: 22.04.15 01:19

Psychiatr rozhodně není na místě, ale psycholog by nebyl marný. Rozebral by s vámi situaci a ukázal trochu světla v tom tmavém tunelu. Jinak co se týká vašeho klidu, ten by asi nastal jedině tehdy, když byste změnil místo, protože dokud se budete vídat, tak se zřejmě budete ještě nějakou dobu trápit, vzhledem k tomu, že vaše city k té paní se asi jen tak nezmění, a váš vztah může být bohužel jen kamarádský a tedy z vaší strany nenaplněný.

Od: jofa®
Datum: 19.04.15 15:04

Musíte začít u sebe a snažit se Vaše dvoření vdané a snad spokojené ženě v manželství omezit a ukončit. Pokud to nedokážete a cítíte, že budete "trpět" změňte pracoviště, aby jste s tou ženou nepřišel tak často do kontaktu. Změna pracoviště pomohla mnoha a mnoha lidem v těchto konfliktních situacích.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 19.04.15 15:35

Asi máte pravdu i když to bude hrozně bolet .Nevidet ji každý den mě bude opravdu moc bolet.Možná sejde z očí...

Zažívam fakt peklo a rozumné řešení nenalezám,ale radeji se s ní rozloučím v dobrém ,než kdybych jí to řekl a její reakce by byla samozřejme negativní, což by me zničilo a taky by to nemuselo pro me dopadnout nejlepe.

Stejně to nechapu nejsem nejakej vadnej?Protože zatím jsem o necem podobným neslyšel. Kdyby to tak ty ženy vědeli, jak se pro ně trápíme :(

Díky za rozumnou odpoved.

Datum: 19.04.15 15:55

Tak to je slovo chlapa. Držím Vám palce. Nejste v této siuaci sám a věřte, že to je nejlepší řešení pokud nedokážete "zapomenout" v její přítomnosti. Chápu je to těžké, nikoliv nemožné.

Od: xenie
Datum: 22.04.15 01:22

Rozhodně nejsi "vadnej", je spousta kluků, kterým se líbí starší ženy, to není nic nenormálního. Akorát se každý hned nezamiluje, ale to tě taky přejde, neboj.

Datum: 19.04.15 15:25

Taky jsem byl zamilovaný do jedné své nadřízené, o nějaký rok starší..a uplně bezhlavě. Přitom ani hezká nebyla..prostě mě okouzlila svým vystupováním a tím, jak si se vším umí dobře poradit (právě možná proto byla nadřízená ) Bohužel jsem jí to dal já vůl najevo smskou..taky měla rodinu, děti,.. Neříkala další den vůbec nic, ale bylo vidět, že ji to uplně příjemné nebylo a už se se mnou tolik nebavila co předtím. Mám dojem, že to řekla i ostatním a další nadřízený na mě koukal, ale spíš proto, že co jsem na ní viděl, když jsem se do ní zamiloval. Tak trapně mě už dlouho nebylo a od té doby jsem neměl aspoň na vztahy v práci ani pomyšlení a už vůbec ne ani náznakem flirtovat s ženama, o kterých nemám jistotu, jestli někoho mají nebo ne.

Občas se mi v práci zalíbí nějaká ta holka, u nás se to trochu střídá a občas přijde nějaká zase nová a i ted se mi tam jedna dost líbí, ale už jsem měl i po té "aféře" nějaké vztahy se spolupracovnicema a ze začátku ok, pak to nedopadlo, tak už na to kašlu a chci mít klid, věnovat se hlavně práci-od toho tam jsem žejo a dělám, jako že mě nijak moc nezajímá a do mozku se snažím taky vydávat falešné signály že teď o žádný vztah s holkou z práce nestojím a musím říct, že se daří. Sem tam popustím uzdu fantazii, ale jinak vpohodě. A pokud to nezvládneš, tak raděj zmizet na jiné oddělení v práci, nebo uplně odejít..nebo jí to říct jako já a znemožnit jak sebe, tak ji a budeš mít o vzrůšo postaráno, protože holka to prostě vykváká ostatním určitě.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 19.04.15 15:37

Díky za cennou zkušenost.

Datum: 19.04.15 16:05

Není zač. Ono ještě, dokud si s nějakou ženou ještě nic nezačneš a nic jí o svých pocitech neřekneš, se to dá ještě nějakým způsobem zvládnout..ale jakmile to vyleze na povrch, těžko už se dá něco napravovat. Ale i tak se tím svět nezboří-jsou horší věci, ale o to zase větší zkušenosti budeš mít.

Lidé se vždycky učili z chyb a vždycky budou, to jinak nejde. Poslední dobou se snažíme kdejaké chybě předcházet, aniž by k ní došlo a i té, kterou máme zatím ve své fantazii. Nevím, jestli je to uplně dobře, když některé z nich alespoň neokusíme na vlastní kůži Mám na mysl ty s lehčí formou..

Datum: 19.04.15 16:59

Ahoj. Zdá se, že jsi nějak mladicky zmaten. Dej si zepár studených sprch a třeba se ti uleví. Co mě teda hodně zarazilo, je to, že by jsi se za ní na ulici ani neohlédl. To mi nějak nekoresponduje, s tvým prohlášením, o tvé zamilovanosti. Věřím, že to přejde.

doplněno 20.04.15 00:26:

Ahoj. Tak právě jsi to včera v 19:30 potvrdil. Jsi jen blábolící provokatér. A takových tu je až nechutně moc. Ale, vždycky se dost přispěvatelů chytne a takoví, jako jsi ty, z toho mají jen prdel. Já, nejsem vyjímka. Stalo se. Jestli to tak má být?

Datum: 19.04.15 19:30

Nemyslel jsem to tak, že by nebyla hezká ,ale že by na první pohled nebyla můj typ.Proste by me nezaujala,tak že bych se za ní otočil.

Datum: 21.04.15 08:53

Nejsem debil ,co si to vymyslel ,jen proto aby se pobavil! Je to real! Nesedím u PC a nevymýšlím celý den pí...ny,nemám na to čas! A pokud mi neveříš ,že zažívám helll,tak je to tvoje věc.

Od: olga1
Datum: 19.04.15 18:55

Dobrý den, nenapadlo vás, že ta žena může mít stejné pocity jako vy, ale že nemůže kromě kamarádského vztahu nic jiného nabídnout, protože nechce opustit svého manžela a děti. Proč, se nespokojit s kamarádstvím? Vždyť, i po práci se dá zajít na čaj, zmrzlinový pohár nebo jen tak do parku nezávazně pokecat. A až jednou potkáte tu pravou, tak na vdanou kolegyni zapomenete.

Datum: 19.04.15 19:46

olga 1: To snad nemyslíte vážně ! Po práci, nezávazně pokecat, jen tak do parku, na zmrzlinu. Jak myslíte, že to do "průšvihu" bude dlouho trvat?

doplněno 19.04.15 20:29:

actiss: Jestli to nyslíte vážně, se z Vaší situace dostat, tak ať Vás ani ve snu tohle nenapadne.

Datum: 19.04.15 20:55

Opet s Vámi musím souhlasit. Bylo by to hezké ,ale myslím si,že by se to jen stupnovalo.

Ke všemu chci jen dodat ,že to odříkaní,nalhávání si ,oblbovaní srdce a hlavně ta přetvářka to je pro me opravdu těžké! A tímhle by to byla větší laska,protože bych jí poznal ještě více a více bych si uvědomil ,že je to ta pravá.

Kdesi jsem slyšel ,že o ženu se má bojovat ,ne že bych nechtěl,šel bych pro ni sveta kraj ,ale protože mi na ni zaleží nezničím ji život. Jsem zásadový člověk.

Datum: 19.04.15 21:09

Zatněte zuby a dokážete to. Láska, která bude bez překážek přijde. Přeji Vám to.

doplněno 19.04.15 21:17:

Vím, srdci neporučíte a bude bolet, ale jednou si vzpomenete a budete se nad tímto krásným vzplanutím jen usmívat.

Od: lolian
Datum: 20.04.15 11:26

A kde pracuješ? Máš ji hodně na očích?

Datum: 20.04.15 11:53

Kde pracuju to nepovím a ano vidím ji každý den a když nepřijde , jsem celej nervozní a nesvůj ,ale jakmile se druhý den objeví ,tak vše zase ok. Napsal bych o ní tísíce krasných slov i třeba knihu,ale odcházím z práce ,tak si namlouvám ,že na ni časem zapomenu. Sice to bude nesmírně bolet a říct ji, že odcházím z jineho důvodu bude těžké,ale zaleží mi na ni,takže to budu muset překousnout :( Musím dodat,že mi ukápla i slza při uvědomění si ,že spolu nikdy nebudeme a to se mi nikdy nestalo ,at už z jakýkoliv důvodů.

Jen doufám že jednou najdu tak svělou ženu.

Od: sasaz
Datum: 20.04.15 12:38

Asi to tak vidíš dnes , protože jsi hodně zamilovaný . Ale kdyby jsi s ní žil v manželství , tak tak to tak růžové už být nemusí.Je dobré , že jsi si našel novou práci , ale aby jsi zase toho k vůli ženské nelitoval , záleží kam přecházíš a jak jsi v současném zaměstnání byl spokojený .

Od: nikc®
Datum: 30.04.15 01:44

Zdravím actiss. Platí přísloví sejde z očí, sejde z mysli. Taky jsem byla zblblá do kolegy a zapomněla na něj rychle po posledním setkání. Věřte, že skvělou ženu najdete.

Datum: 19.04.15 21:12

Otázka je, jestli může fungovat kamarádství mezi mužem a ženou. Nevím, ale mám takový dojem, že v drtivý většině případů to stejně dříve nebo později skončí v posteli a v tu chvíli je po kamarádství.

Datum: 19.04.15 22:55

Jako bych se slyšel. Jsem také zamilovaný do vdané ženy, a to už přes pět let. Taky nijak zvlášť hezká a navíc kuřačka (což je obyčejně v mých očích obrovské mínus) - ale znáte to, při zamilování rozhodují jiné, vesměs chemické faktory. Mám situaci ulehčenou o to, že se s ní nevídám každý den a že si vlastně o tom, kdy ji uvidím, mohu rozhodnout sám (jsem častým zákazníkem v jejím obchodě). Těžší je to však v tom, že je údajně spokojená v manželství. Takže se stejně jako Vy každý den trápím, rovněž nechci rozvracet rodinu. Jeden čas už jsem měl dojem, že jsem se těch citů vůčí ní zbavil, ale zakrátko to začalo nanovo.

Nezbývá nám než vydržet, přeju hodně sil. Na to žádná rada není, protože srdci neporučíme.

Od: lenca*
Datum: 19.04.15 23:23

Zdravím.

překvapují mně názory tady...

Jste opravdu všichni tak uvědomělí,cityovládající,...z kamene?

Přitom je prokázáno,že velké procento vztahů ´vzniká právě na pracovišti.Není divu. Obzvláště v dnešní době asi více než kdy jindy trávíme na pracovišti víc času než doma...

Taky jsem zamilovaná do kolegy. Je ženatý , já vdaná. Nesmí se to dovědět- Zesměšnila bych se. Je o 7 let mladší... Nadávám si do hloupých,naivních hus..není mi to nic platné. Vím,asi je něco špatně doma...snažím se seč mohu to doma oživit ,ale je to těžké, věřte.

Nebojte, nehodlám ničit rodinu ani jeho ani svou .Je to jen v mé hlavě a tam to zůstane. Vím,že jsem Vám neporadila,ale nedalo mi to Vám nenapsat, že rozhodně nejste ojedinělý "případ".

Hlavu vzhůru.., nějak se s tím popereme, ne?

Od: olinn
Datum: 20.04.15 06:05

Taky jsem zamilovaný do vdané kolegyně, nemůžu si pomoci stejně jako vy na ni pořád myslím, rozumím vám, není to jednoduché, když ona je tak skvělá, ale jako vy vím, že v manželství je šťastná, takže ji nemůžu nic říct a tiše trpím a zároveň jsem rád za čas, který s ní mohu strávit.

Datum: 20.04.15 11:31

Úplně mi mluvíte z duše. Kaýdý den se ptám proč zrovna vdaná žena,ale je to chemie,za kterou prostě nemůžu.

Datum: 20.04.15 11:42

Jakožto vdaná žena, bych ráda projevila můj názor. Vy víte, že je vdaná, ale nevíte, zda je šťastná. Přeci manželství není věc nedotknutelná. Plno lidí zůstavá zaseklých ve svazcích, které nefungují, kde se všichni trápí. Třeba můj příklad. Já, jakožto vdaná paní nemám odvahu na to, abych se rozvedla a nikoho při tom neměla. Pokud by ale nastala situace, že mě někdo absolutně okouzlí a uchvátí a zamiluju se, tak bych neváhala a manželství ukončila. Vím, že tento můj postoj není fér vůči manželovi - to je věc jiná.

Pravdou ovšem je, že mít vztah na pracovišti není to pravé ořechové. Možná, kdyby byly simpatie oboustranné, nebylo by od věci, pouvažovat o změně místa.

Co Vy víte, třeba začnete novou, šťastnou etapu Vašeho života :). Hodně štěstí!

Ohodnoceno: 1x

Datum: 22.04.15 19:25

tak vy jste teda hrdinka madam ... vlastne vam moc nechybi, manzel dotuje rodinu, nebije vas, milenku nema, ale kdyby prisel nekdo pro vas atraktivni a stal by o vas, tak byste presedlala jo? moc pekny ...

Od: natalia
Datum: 21.04.15 10:56

Tak se hodně rychle probuď. Rozumíte si v práci, jenže tam určitě soukromé záležitosti neprobíráte. Kdyby ona kvůli tobě rozbila rodinu a měl jsi ji doma i s cizími dětmi, láska by tě brzo přešla. Pak bys teprve viděl že je starší a vlastně vůbec není hezká.

Datum: 21.04.15 11:46

Soukromý veci? No bavíme o různých věcech o rodině dětech a co dělala atp. A kdyby neměla manžela a byla s dětmi sama tak bych si ji vzal a o děti se postaral a i o ni,aby to neměla ,tak těžký. Jak jsem již psal,snesl bych jí i modrý z nebe. Ale kdo ví, třeba bych jí neseděl a byla by to láska jen z mé strany a z té její jen z donucení ,kvůli dětem,takže by nebyla štastná a to by mě bolelo jěště víc :(

Od: bala
Datum: 21.04.15 12:10
A když se s ní bavíte o ruzných věcech , bavíte se i o jejím manželovi? Jestli je v manželství šťastná? Jak je zajištěná a tak? I to je důležité .

Od: dam®
Datum: 22.04.15 02:20

Hele Actiss, víš vůbec jak to modrý na nebi je vysoko? Co to obnáší? Znáš vůbec svoji vlastní svobodu? Ani náhodou nechci hanit, jen ať nemlátíš prázdnou slámu, občas je fajn se zastavit, nadýchnout se a pak vykročit.

Datum: 21.04.15 11:06

To se mě stalo párkrát a byly to hezké chvíle sexu a milování.To "odloučení" pak "bolelo".

Datum: 24.04.15 17:07

Dobrý den, věřte, že nejste v tom sám, takových je nás více. Já jsem taky zamilovaná do kolegy, ale nikdy mu to neřeknu, nemyslím si, že mé city by opětoval, hlavně by to nemělo cenu, jelikož jsem vdaná a manžela opustit nechci, ale zakázané ovoce nejvíc chutná, Jak už tady někdo psal, mám to v hlavě a tam to zůstane, je to pro mě hezký pocit být zamilovaná do někoho koho nemohu mít. Nedokážu své pocity popsat, ale myslím, že vy mi porozumíte. Neříkám, že bych nechtěla s ním někam jít, jo chtěla, proč ne, ale on má asi více rozumu než já a zdárně odolává mým pokusům. Jsem ráda, že mám v práci někoho s kým si rozumím, díky němu mě práce baví a těším se do ní. No jo, zamilovanost je krásná.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 30.04.15 15:49

Dobrý den, ve vaši situaci se určitě ocitl každý, chce to vydržet. Ta nejsilnější zamilovanost trvá přibližně půl roku až rok, je to především chemie. Pak to trošku vyprchá a člověk to uvidí reálněji a střízlivěji, tady asi moc radit nejde, sám cítíte, že se z toho musíte "vyspat", chce to jen čas. Držím palce !

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.