Holka rande

Od: Datum: 18.04.15 14:13 odpovědí: 2 změna: 17.05.15 16:31

nazdar lidi chci se zeptat co holky znamená jít ven já a ona. řekla mi to asi před 2 mesicema myslíte kdyby jí to řekl že chci jít sní sám na na vyšehrad a parkrát jít ven že bysme mohli spolu chodit je tu ta možnost? nebo jak poznám že o mně stojí? nebo nemá žadnýho kluka?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.04.15 14:38

Jít ven- prostě rande,poznat se,pokecat co kdo dělá,co ho baví,zjistit jestli máme něco společného,jestli se spolu nenudíme...nechat se pozvat na kafe nebo na něco sladkého,nechat se doprovodit aspoň kousek a potom se to doma rozleží v hlavě,jestli mě ten člověk zajíma a když tak se to zopakuje vícekrát a pak chození.Jít ven znamená nezávazně jít ven s klukem který by si neměl dělat naděje.Symatie nemusí být vzájemné,to musí kluk chápat.Proto se chodí ven se více poznat.I sebevětší krasavec může odradit povrchním názorem nebo blbým chováním.Partnera asi mít nebude,to by byl divný vztah,kdyby mohla chodit ven s jinýma a když chce jít ven,tak jsi asi sympatický

Ohodnoceno: 2x

Datum: 18.04.15 14:53
Moznost je vzdycky. Ale nechat to dva mesice ulezet, no nevim. Byt tou holkou, tak po tve ne/reakci asi svuj zajem prehodnotim.
Ohodnoceno: 3x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.