Kde zaplatit pokutu?

Od: Datum: 15.04.15 20:31 odpovědí: 6 změna: 16.04.15 00:09
Dostal jsem před 3 měsícema pokutu od městské policie 1000 kč. Tu jsem dodnes nezaplatil. Byl jsem na celnim úřadu a tam mě řekli že pod mojím rodnym číslem nemají žádnou pokutu na žádném celním úřadě. Kde ji mám teda zaplatit? mám se zeptat na finančním úřadě?
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mate59
Datum: 15.04.15 20:34

dá se platit na m. policii nebo na FU - jen pondelí a streda - pokl. hodiny.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 15.04.15 20:55

Měštáci nepředávají nezaplacené pokuty Celní správě ,

dlužnou částku většinou předávají k vymáhání přímo k příslušnému soudu formou exekuce ,

takže info přímo na služebně MP

Od: stefikk
Datum: 15.04.15 21:00
A když mám bydliště na úřadu? Jak to bude pokračovat pokud nezaplatím?
Datum: 15.04.15 22:13

Já mám zkušenost takovou, že nezaplacená pokuta od měšťáků jde po pěti dnech na příslušný městský úřad. Z něj přijde výzva k zaplacení. Ta výzva přijde po různě dlouhé době, podle toho, kdy se k tomu dostanou. Pokud ji nezaplatíš, tak obvykle pošlou výzvu ještě jednou (ale bylo mi řešeno, že to obvykle nestihnou a za rok je to promlčené). Řešila jsem takto pokutu od měšťáků za parkování na žluté klikaté čáře jednoho našeho služebního auta.

Ohodnoceno: 1x

Od: buss®
Datum: 15.04.15 22:44

Tyto pokuty jdou městu.

Datum: 16.04.15 00:09

To nikoho nezajímá, že máš pobyt na úřadě! Z 1000Kč bude hned 10000 Kč a pak to začnou vymáhat. Jak jednoduchý. Zajdi na městskou policii popř. na městský úřad a tam to zaplať.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.