Křeče v břiše

Od: Datum: 13.04.15 23:45 odpovědí: 5 změna: 14.04.15 19:35

zdravím, před dvěma hodinami mi začalo být na zvracení, nakonec jsem se i pozvracela. Začala jsem mít šílené křeče v břiše a zvracím. Dřívě jsem na toto hrozně trpěla skoro každý týden mě břicho bolelo a bylo mi nehorázně špatně. Nemá někdo radu jak se zbavit křečí? Musím usnout jelikož jdu zítra do školy a tam nevyspaná opravdu být nemůžu (uvědomuju si že je toto napsané opravdu otřesně, ale je mi hrozně špatně tak to prosím omluvte) děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 13.04.15 23:50

Dobrý den, co vzbudit rodiče a nechat se odvézt na Pohotovost? Je Vám strašně zle, tak to na internetu asi nevyléčíte. Máte v bříšku nějaký trvalejší problém. Vředy=? Zdravím!

doplněno 14.04.15 19:39:

Ale, slečna píše toto: "Dřívě jsem na toto hrozně trpěla skoro každý týden mě břicho bolelo a bylo mi nehorázně špatně." Problém bude asi dlouhodobý a ne jen střevní chřipka.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 13.04.15 23:57

Například : tři lžíce studené coly, nebo hřebíčkový čaj /3-4 rozdrcené/, zázvorový, majoránkový, heřmánkový, kmínový, tymiánový, saturejkový, fenyklový, sníst dva prášky živočisného uhlí, jeden pytlík Smecty, Hylak apod

Pokud to je časté, nechat se opravdu vyšetřit, můžeš mít nějakého bacila, nebo to může být psychického původu

Od: srrs
Datum: 14.04.15 19:13

a proč tě rodiče už dávno nevzali někam na vyšetření?

Od: jmlc®
Datum: 14.04.15 19:29

poslední info od lékařky dnes dopoledne - na jižní Moravě delší dobu řádí střevní chřipka. Endiaron, který jsme celá rodina užívali (mimo mne, já kloktám desinfekci), na daný vir nepůsobí - je nutné navštívit lékaře a ten předepíše "ercefuril" - který je jen na lékařský předpis.

Křeče budou 2-3 dny.

bez léků i 5 dnů (moje žena)

Od: erer
Datum: 14.04.15 19:35

jestli máš i teplotu a opakovaně zvracíš tak je to jasné.Střevní infekce.Honem vzít Endiaron,to je střevní desinfekce.Nepomůže žádné živočišné uhlí,to je na to slabé

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.