Proč jsem furt nemocný?

Od: Datum: 11.04.15 19:07 odpovědí: 3 změna: 12.04.15 15:04

Zdravím, chci se zeptat, jsem tento rok už po třetí nemocný... a mám tento rok druhé antibiotika už..nechápu to, jim ovoce a zeleninu každý den, mám pravidelný pohyb, meju si pořád ruce, nejezdím mhd...jediné v čém vidím problém je možná kouření a občas alkohol..ale jinak opravdu nechápu že je prostě duben a já už po třetí marodim.. nejprve to byl zánět průdušek, pak chřipka a ted angína :D co s tím mám dělat? mám navštívit imunologii nebo něco takového? díky za odpovědi


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.04.15 08:34
avatar

Znala jsem slečnu, která měla také pořád problémy se zdravím, jen nepila a nekouřila. Pak trefila na lékařku, která ji antibibotika nedala. Poslala ji domů s nemocenskou, ať se vyleží a udělá si pořádek v hlavě a v životě. Řekla, že "mentální zmatek" je důvodem k tomuto stavu. Neuvěřitelé! Tohle bylo snad před 7mi léty. To jsem si začala uvědomovat sílu imunity člověka. A tenkrát, v té nemocenské, si dívka uvědomila, co od života chce a rozešla se s klukem, který ji hodně komplikoval život. Dnes už je to paní, má rodinu a nemoci nezná vůbec, ikdyž pracuje v prostředí plném virů a bacilů. Je to pravda pravdoucí! Přísahám. Dodnes to rčení"mantální zmatek" používáme ;) Přestaňte popíjet, zahoďte cíga, udělejte si pořádek v hlavě a v životě a uvědomte si, co vlastně od života chcete, co vám život může dát sám a co můžete dostat jen tehdy, když popracujete, abyste to získal. Pak i ta imunita bude funkční.

doplněno 12.04.15 10:47:

Oprava, nebylo to před sedmi, ale před deseti léty.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: esme*
Datum: 12.04.15 15:04

Souhlasím s babkou; a pokud jste si nabeton jistý že máte život srovnaný a tím to není, uvažte ještě to, že antibiotika jako taková sice mohou jedno onemocnění pomoci překonat, ALE - nabourají vám imunitu tak, že se z toho citlivější organismus vzpamatovává měsíce i roky! A alkohol i kouření to jen prodlužují.

Také jsem měla mladou kolegyni - věčně problémy se vztahy, věčně po tahu, a věčně nachcípaná. AB měla pomalu každý druhý měsíc, energii si dolejvala energydrinkama, a divila se že se ne a ne uzdravit. Já od ní chytla bacil jen vyjímečně, tak jednou do roka, přestože na mne chrchlala prakticky nonstop. Ale léčila jsem to dvěma dny v posteli, vitamínovými bombami, šalvějí a medem. A zvolněním tempa, dokud jsem se necítila ok.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.04.15 10:57
avatar

Zamyslete se, jestli jste nevyběhl ven k popelnici, ke kamarádům, k pošťákovi jen tak nalehko, neprostydl na zastávce, neofouknul, jak byl teď velký vítr, umyl jste si hlavu a běžel hned ven? Je lepší umýt vlasy již v podvečer, nebo počkat minimáílně 2 hodiny. Někdy stačí čepice, čála, přehodit přes sebe bundu a nic by se nestalo. Jednu zimu jsem to striktně dodržovala a opravdu to fungovalo. Já nyní na jaře též klempíruji a ruku na srdce, mám tam nějaké prohřešky.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.