Kamarádi na mě zapomínají

Od: Datum: 09.04.15 22:39 odpovědí: 9 změna: 19.01.16 06:18

Dobrý den

Poslední dobou mi připadá že na mě kamárádi uplně zapomínají a dělají ze mě hlupáka. Například napsal jsem kamarádovi na fb co dělá v sobotu že bude hezky že by šlo něco udělat a odepsal mi že je někde pryč... Druhý kamarád mi odepsal že se mu nechce atd... dřív byli oba dost akční že jsem jim skoro nestíhal a najednou nic. Tušení že dělají ze mě hlupáka mam už delší dobu ale nemam nikdy sílu to říct do očí.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.04.15 23:09

Pokud se někomu nikam nechce, neznamená to,

že by z někoho dělal hlupáka, nebo že by na někoho zapomínal.

Prostě se mu nikam nechce...

Ohodnoceno: 2x

Od: ben®
Datum: 09.04.15 23:10

Dobrý den, budu spekulovat - Vaši kámoši mají holku a Vy ne. Zdravím!

Od: loucak
Datum: 19.01.16 01:37
Ano od te doby kdy jsem tu otázku založil uběhlo mnoho času. Posun je v tom že on si opravdu našel holku(mam k ní jisté pochybnosti neboť je z vedlejší vesnice a každý ji tam zná ) Naučil jsem se říkat ne a posílat lidi do patřičných míst.
Našel jsem si nové zaměstnání a lépe placené neź to dosavadní . Už jen přítelkyni a vlastní bydlení.
Od: lola®
Datum: 19.01.16 06:18

To že o ní ve vedlejší vesnici říkají ňáký věci neznamená, že je špatná..=) O mě taky kolovaly povídačky a neznamená, že je to pravda..=);) A o kom nekolovaly?=) Každý si něčím prošel..=)) A každý zažil drby..=));)

Ohodnoceno: 0x

Datum: 09.04.15 23:46

Jestli z vas delaji hlupaka, tak to je tezko rict, ale treba to tak neni,kdovi.. Me spis napada myslenka, ze nemate silu to rict do oci jak pisete..Naucte se to v zivote, bude se vam lepe zit

Ohodnoceno: 1x

Datum: 10.04.15 06:38

Nespoléhejte se na kamarády a zabavte se sám. Bude hezky, vytáhněte kolo či brusličky. Proč pořád musíte mít za zadkem kamarády? Pokud vyrazíte sám, někde se zastavíte na limonádu, třeba potkáte lidi, s kterými se Vám bude fajn povídat. Třeba to budou Vaši budoucí kamarádi.

Nečekejte, až Vás někdo zabaví. Lidé se poznávají při sportu, při venčení pejska...Co já potkala prima lidí při dálkových pochodech. Byli jsme naladěni na stejnou strunu, mně bylo 30, došla jsem třeba 60 letého pána nebo paní a prima jsme si popovídali. Oba jsme měli téhož koníčka.

Anebo, jak už tady někdo napsal, chybí Vám děvče. Najděte si pěknou a příjemnou holčinu a všechny aktivity můžete absolvovat s ní, nemusíte čekat, až se uráčí vaším kamarádům. Je to tak! *slunce* Jaga.

Ohodnoceno: 5x

Datum: 10.04.15 07:01

Rozhodně z tebe hlupáka nedělají. Jen se jim s tebou nechce být. Třeba tě mají rádi, ale čas s tebou není tak zábavný nebo naopak, je příliš akční. Nestojí o čas s tebou, mají něco lepšího. Možná, že i nuda doma se jim zdá přitažlivější. Nezamýšlej se nad nimi, zamysli se nad sebou.

Ohodnoceno: 4x

Od: loucak
Datum: 12.05.15 21:16
Tak začal jsem nad sebou zamýšlet trochu jinak a snažim se od kamarádů trochu upustit a vnuknout si to že je defakto nepotřebuju.
Před měsícem jsem s tim jednim kamaradem sehnali auto bez papírů na ježdění mimo silnice a na blbosti. Dnes z něj vylezlo že v sobotu ho pošle do šrotu a s tim jestli mu nechci pomoct (v sobotu) s tim že si budu moct vzít něaký kable a spínače atd. A potom že v patek tam budou lidi na poslední jízdu a destrukci. S tim ze tam budou lidi který nemusim ( je to jeho přitelkyně o které vím své neboť bydlí v sousední vesnici... plus tam bude jeho spolužák ktery na něj uhral levou atd.. přes to se nedokážu přenést) takže mi to připadá že oni si užijou a pobaví se a po mě chce abych mu to pomohl uhlidit( tzv mu dělat blbečka) mam dost chutí to odřeknout ale vubec nedokážu se rozhodnout. Ale jednou je potřeba říct dost i když nejsem k tomu přiliš odhodlaný. To že je dost problémú ve mě to vím ale budu rád za váš názor.
Datum: 12.05.15 21:26

Já bych odmítla a řekla, že už mám jiné plány, tak ať se nezlobí. Ať si najde někoho jiného. Musíte se naučit říkat - ne, nemám zájem, nehodí se mi to, mám už jiný program atd..Nenuťte se do ničeho, do čeho se Vám už předem nechce. Jistě dokážete svůj čas využít lépe.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.