Přestává mě zajímat

Od: Datum: 09.04.15 11:04 odpovědí: 6 změna: 21.04.15 21:10

Dobrý den,

řeším teď takovou dost pro mě zvláštní věc. Zatím jsem ještě nikdy neměl holku, ale teď sem se seznámil s holčinou z Prahy. Viděli jsme se jen jednou, ale hodně si píšeme většinou nezávazně, ale občas jsou tam náznaky toho, že se jí líbím. ("Je mi zima, kdybych byl u tebe zahřál bych tě, škoda že tu nejsi") a podobné..

Dokud jsem musel "bojovat" nebo sem si nebyl "jistej" tím že mě chce mě docela přitahovala, zároveň je to taky jedna z mála holek, který mě nepřitahujou "pro sex", ale přesto sem ji chtěl do tý doby než mi začala dávat najevo náklonost.

Dost mě to štve, je to normální? A jak to přemoct? :/


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.04.15 11:08
avatar
Jo, tohle je naprosto normální věc u kluků.
Je potřeba udělat další krok, pusa, sex, atd., pak vás začne třeba zajímá znova a jinak trochu. A pokud ne, není vám holt přáno a je třeba jít o dům dál.
Ohodnoceno: 4x
 
Od: mrakomor
Datum: 09.04.15 18:18

Nevím jak normální ale je v tom vidět určitá dávka nevyzrálosti. To, že tě to štve je na druhé straně dobré znamení...Když si člověk neumí vážit toho co získal, má., tak celý život jen pobíhá jako oslík za snítkou zeleně a nedokáže si vlastně život ani užít. Určitě to chce se nad sebou zamyslet.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 09.04.15 18:22

Děkuju.. Já se zkouším přemoct, doufám že to za nějaký čas odezní, nebo jak psal kolega nad vámi až se třeba uvidíme tak se něco změní.

Jen se to dneska odrazilo na našem chatu, vůbec nevím o čem se s ní bavit. Zkusím se nějak uvolnit a pokračovat normálně jako předtím :)

Datum: 09.04.15 19:09
avatar

Není na Vás dívčina moc "hrr"? Po jednom setkání by se mi to také nezdálo ...

Nemáte-li se s ní o čem bavit, nevidím moc šancí na zlepšení.

Podle mne nemá smysl se přemáhat. Ze vztahu byste měl mít dobrý pocit, ne se v něm přemáhat.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.04.15 14:07

Tak po čase zase nějaký pokrok.

Byli jsme spolu venku, byl jsem na návštěvě u příbuzných v Praze tak sem toho hned využil abychom se viděli.

Šli jsme se projít do parku, kde jsme si po nějakém čase sedli a povídali... Potom sem tak lehce nadhodil, že mi ještě něco dluží za minulou sázku (vsázeli jsme se o pusu o to kdo vydrží dýl vzhůru a nakonec to byla remíza takže jsme si vlastně měli dát pusu oba).

Ona odvětila že jí taky něco dlužím a usmála se. Řekl jsem ji ať začne a dala mi pusu. Pak řekla teď ty, tak sem jí dal pusu já. Pak sem se jí zadíval do očí a řekl jsem že bych rád přídavek. Začali jsme se líbat ale ona pak odvětila že se ještě nikdy nelíbala, na to sem řekl že to nevadí, že jí to naučím jestli chce. A od tý doby si na mě sedla, občas sme se líbali a občas zase povídali.. bylo to super. Sama nadhodila, že by za mnou přijela do města kde bydlím cca 85 km.

Když jsem přijel domů do města kde bydlím asi po dvou hodinách, psal sem jí že děkuju za super odpoledne a že doufám že to nebere za nějakej úlet. Napsala že vůbec ne a že taky děkuje že to bylo nejlepší odpoledne po dlouhý době co kdy měla.

Jelikož jsem ještě nikdy neměl holku tak nevím co mám dělat. Na nějaký miluju tě je ještě brzy podle mě, ale je to vztah na dálku tak nevím jak to chodí... Přál bych si aby přijela nejbližší víkend, se s ní domluvím ještě odpoledne. Nerad bych jí nějak zevšedněl, potřeboval bych poradit pár nějak rad ohledně takovýhleho vztahu a nějaké tipy na víkend, když se uvidíme.

Jsem docela zmatený, ještě nikdy sem neměl holku. Děkuji

doplněno 21.04.15 20:58:

Můžete mi prosím odpovědět? /aktualizace/

Datum: 21.04.15 21:10
avatar

Ahoj. Tak pokud Ti na ní začíná záležet a je vám spolu fajn, pak se neboj ten zájem projevovat. Zeptej se jí, jestli má už na víkend nějaké plány a jestli by se s Tebou nechtěla zase vidět a sejít se. Když bude souhlasit, zeptej se, kam ráda zašla atd. že se rád přizpůsobíš. Když to nechá na Tobě, vyber nějaké pěkné místo na procházku a pak třeba někde chvíli spolu posedět. Uvidíš, jak se to bude vyvíjet. Myslím, že pokud z ní cítíš sympatie, nestane se nic, když ji vezmeš při procházce za ruku a dáš jí najevo, že je Ti s ní dobře. Neboj se toho, ono se to nějak vyvine, pokud o sebe vzájemně stojíte. Držím palce!

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.