Problém v sexu

Od: Datum: 08.04.15 20:30 odpovědí: 13 změna: 09.04.15 16:57

Dobrý den,

už je to něco přes 2 roky co jsme s přítelkyní měli poprvé sex. Ale od té doby nás stále sužuje problém, že se do ní téměř nemohu dostat. Dnes já nám 21 a 20 let. Po nějaké době sexu se situace zlepší ale prý ji to pořád strašně bolí, což je na ní vidět. Říká, že si to přes velkou bolest vůbec. Zkoušeli jsme hledat polohy, které by nám vyhovovaly ale nic nepomohlo.

Nemáte někdo podobný problém a třeba radu co zkusit nebo co to může způsobovat? Zatím se jí to prý moc nechce řešit s gynekologem ale asi už budeme muset.

Doufám, že dotaz nebude brát jako recesi

přípdným rádcům děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.04.15 20:33

Tohle je problém. Holt ho máš moc velkýho a ona jí má spíš menší. Buď si najdi jinou partnerku a nebo to zkoušejte. Ona pochva je prý dost elastická. Další možností je porod. Po porodu se každé ženské roztáhne a už se moc do původného stavu nevrátí. Takže chlapi s menším pindíkem pak pěkně plavou. To ale asi nebude tvůj případ. Zdravím.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 08.04.15 20:41

Pochvou projde házenkářský balon, ty teoretiku. Pro tazatele: zkuste lubrikační gel a při sexu se trošku uvolnit a pohodu.

Ohodnoceno: 4x

Datum: 08.04.15 20:42

Jo, projde, ale jen těm, co jí maj jak vjezd do stodoly

Ohodnoceno: 2x

Datum: 08.04.15 22:08

Ty jsi měl při porodu hlavičku velikosti hrášku?

Datum: 09.04.15 16:56

Já ne, ty jo? Nechápu, jak to souvisí s otázkou...

Datum: 08.04.15 22:19

Jste velký neználek. I vjezd do stodoly se dá semknout tak, že kláseček se bude moc a moc snažit, aby mohl proniknout.

Datum: 09.04.15 16:55

To nevím, jestli jsem neználek, ale našukáno mám docela dost, takže můžu říct, že každá ženská to má jinak, některá se stáhnout nedokáže, některá jo. Ono se to dá natrénovat, ale to je jiná věc.

Od: jirkazxc
Datum: 08.04.15 21:37

Mohla by zkusit používat vibrátor, buď to s ním si zkoušet zavádět sama aby se to zlepšilo nebo i jako predehru. Pak ještě používat lubrikant. Nebo není dostatečně uvolněná.

Zkus se kouknout na www.sexus.cz nebo www.sexualne.cz , tam se seriozně podobnými otázkami zabývají.

Gynekologovi by to říct měla aby zjistil jestli to není nějaká cysta nebo něco podobnýho pokud ne tak by mohl pomoci sexuolog nebo psucholog.

Od: rexona*
Datum: 08.04.15 22:36

ernie, mas malo zivotnich zkusenosti. nektery holky s vaginismem to maji na stalo, ani po porodu se to nezlepsi. mates, musite si sexualitu upravit tak, aby vam vyhovovala. toto by byl jediny pripad, kdy bych doporucila uvazovat o "analu".

Datum: 09.04.15 16:57

Od: jirkazxc
Datum: 08.04.15 22:46

Od: anonym0
Datum: 09.04.15 10:59

Na 90% je to psychicky problem te holky. Ma z neceho strach, tak ji to nejde. Az si to v hlave vyresi, tak to pujde.

Datum: 09.04.15 14:29

Já bych se klonil k nějakému psychickému bloku. Něco v jejím podvědomí jí brání, aby se úplně uvolnila. Ať se poradí s gynekologem. Zkuste ji přesvědčit. Moje žena měla tenhle problém po porodu druhého dítěte. Porod proběhl rychle, hladce, snad nejlíp, jak porod může proběhnout, gynekologicky byla absolutně v pořádku, ale rok to trvalo, než se dokázala uvolnit a mít sex bez bolestí. Dost nás to trápilo oba, ale pak to samo přešlo. Zkuste si dát tak na měsíc pauzu, potom si udělat hezký večer s dobrým vínkem a spoustou dlouhého mazlení. Když potom nebude dost uvolněná, prostě se jenom mazlete. Ona potřebuje mít jistotu, že na sex nespěcháte a hlavně, že se na ni nebudete zlobit, když do zase nedopadne. Dávejte jí spoustu něhy a lásky. Třeba to pomůže.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.