Zub skákání

Od: Datum: 04.04.15 20:33 odpovědí: 3 změna: 04.04.15 21:09

Ahoj, nevíte, můžu mít kaz nebo to mám vsugerované nebo něco?

Když skáču nebo běhám nebo prostě něco ... tak mě bolí jeden zub, ale na horké ani studené jídlo či pití nic, nevíte, může to být kaz nebo to mám jen takový pocit?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.04.15 20:41

Jakmile se začne zub ozývat, nečekej na nic a jdi k zubaři. Čím dřív, tím líp. Vlastní zkušenost - kdybych nebyla tak blbá, když jsem byla hodně mladá, měla bych dnes na stará kolena zuby v lepším stavu. Vlastní hloupostí a strachem ze zubaře jsem si přivodila v pozdějších letech mnoho nepříjemných zákroků.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 04.04.15 20:57

No, z Vašeho popisu je patrné, žer o věci víte při zvýšené námaze. Z toho se dá usoudit, že bude problém spíš pod tím zubem, mohl by se tam tvořit zánět, který se tímto způsobem opatrně ozývá. Raději navštivte zubaře hned, možná, že Vám jen poléčí dáseň, možná Vás pochválí za včasnou návštěvu a kaz (pokud tam je) včas jednoduše ošetří. :)

Ohodnoceno: 0x

Datum: 04.04.15 21:09

Doporučila bych návštěvu zubaře. Mohl by to být kaz, mohl by tam být i pěkný zánět. Z vlastní zkušenosti vím, že ten zub opravdu nemusí nijak zvlášť zlobit. Takže je lepší zajít co nejdříve, aby se to kdyžtak začalo řešit.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.