Bulka v podpaží

Od: Datum: 01.04.15 18:11 odpovědí: 8 změna: 01.04.15 18:52

Ahoj!

Udělala se mi ted někdy nejspíš boulička v podpaží. Trochu to bolí. :)
Nedávno jsem jí tam ještě nemělo, je to obyč bedar nebo něco jiného? Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.04.15 18:23

Nechci strašit, ale jděte raději co nejdřív k lékaři, mám ve svém blízkém okolí docela odstrašující případ, který začal velmi podobně - bolestivou bouličkou v podpaží.

Ohodnoceno: 0x

Od: hankadvorakova
Datum: 01.04.15 18:28

no ona nebolí, jenom když se jí dotknu a bolí prostě jako bedar, ale i tak děkuju

Datum: 01.04.15 18:30

Jak vypadá? Klidně dejte foto. Je zduřelá, červená, horká na pohmat? Pokud ne, mohla by to být jen naběhlá uzlina - nemáte záděry na ruce? Bolí při připažení ruky k tělu?

Datum: 01.04.15 18:43

No vypadá to tak nějak. Když dám ruku k tělu, nebolí to, jen cítím, že tam něco je. Až když se jí dotknu tak trochu bolí

Datum: 01.04.15 18:49

To by měl být je pupínek. Nedrážděte ho, dejte na něj něco hojivého (černá mast, bepanthen), možná vydesinfikujte (jód nebo alkohol). Pokud se to do pár dní nezmění nebo zhorší, pak doktora. Vemte si volné oblečení, ať ho nedře látka.

Od: mate59
Datum: 01.04.15 18:50

není to bulka,ale zapálený chlup po holení.

Datum: 01.04.15 18:51

Já myslím,že to bude zarostlý chloupek po holení,zanítí se to a je to citlivé,stává se mi to často.Pozorujte to,když se to bude zvětšovat,nebo jakkoli horšit je na řadě lékař.

Datum: 01.04.15 18:52

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.