Životní pojištění

Od: Datum: 31.03.15 21:41 odpovědí: 2 změna: 31.03.15 22:02

Zdravim, budu si brát hypotéku a budu potřebovat životní pojištění. Dostal jsem dotazník, kde je uvedeno, zda mám nějakou nemoc srdce nebo oběhové soustavy. Mám vyšší tlak a tak nevím, zda je tím myšleno i toto. Je toto překážka k uzavření životního pojištění? díky jen.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 31.03.15 21:44

Ahoj,

překážka to vyloženě není, jen za to bude možná přirážka nebo výluka, každá pojišťovna si to ohodnotí trochu jinak, taky je dost možné, že to pojišťovna vůbec řešit nebude a nechá to být i to jsem občas viděl u některých smluv.

Všechno záleží na tom, jak moc vážné to je.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 31.03.15 22:02

Vyšší tlak určitě není překážka pro uzavření životního pojištění. To by dnes už neměli pomalu koho pojišťovat. Buď to nechají bez povšimnutí nebo si vyžádají informace od Vaší lékařky. Při nejhorším nepatrně zvýší pojistné.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.