Pozvánka do modelingové agentury

Od: Datum: 27.03.15 21:12 odpovědí: 1 změna: 27.03.15 21:49
Dobrý den,
cestou domů mě odchytla paní, která se zeptala, zda jsem někdy přemýšlela o modelingové agentuře. Nic takového mě nikdy nenapadlo a dobrovolně jsem podobné věci nevyhledávala, přesto jsem v tu chvíli byla velmi překvapena a tak vše odsouhlasila. Bylo mi řečeno, že mám velmi zajímavou a zvláštní tvář. Po hledání na internetu jsem si našla, že jsem byla pozvána do agentury jedné z nejznámějších a nejlepších v ČR. Ihned se chtěla semnou domluvit na prvním bezplatném focení, kdy jen bude chtít fotografie, aby se rozhodlo, zda mě bude agentura zastupovat nebo ne. Když jsem přijela domů, vrhly se na mě pochybnosti a z prvotního nadšení se mi nikam nechce.
Zaprvé jsem jí zapomněla říct, že jsem velmi nefotogenická. Vypadám na všech fotkách doopravdy hrozně a úplně jinak než ve skutečnosti. Není to jen můj subjektivní názor, řekli mi to narovinu i moji rodiče.. Zadruhé mi je 16 let a měřím pouze 172, což je bohužel velmi málo + za poslední rok už bohužel nerostu. Postavu mám dá se říct slušnou - pravidelně cvičím a dobře jím. Teď to dilema.
Když tam nepůjdu, zmeškám příležitost, ze které by se mohlo něco možná vyklubat, ale zase pokud tam půjdu a z fotek semnou budou naprosto zklamaní a znechucení, asi mě to chvilku bude mrzet..
Když se porovnám se stovkami slečen kolem mě, všechny jsou o mnoho hezčí než já. Paní asi viděla první holku co potkala (já) a toto jí nabídla. Šla o kus dál a... Přesto když jsem jí říkala své jméno a facebook, nevěděla kam si mě zapsat (napřed něco hledala v kabelce, což nenašla a začala si zapisovat do mobilu).
Nevím jestli tam mám jít, jestli to mám zkusit. Co by jste na mém místě udělali Vy?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.03.15 21:49

Nahlodalo tě to a budeš na to muset pořád myslet. Vezmi rodiče a jdi. Bude to zkušenost. Možná dobrá, možná špatná, ale zkušenost. A budeš vědět, na čem jsi.

Ohodnoceno: 5x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.