Vše moc řeším a vše mě mrzí

Od: Datum: 26.03.15 23:15 odpovědí: 8 změna: 28.03.15 06:50
Ahoj, musím se poradit... Mám takový problém že každou věc moc řeším a vše mě mrzí... Prostě mě mrzí každá prkotina ... Hlavně když vím že jsem někoho něčím zklamal a mrzí ho to... Nejradši bych skočil z mostu... nevím co mám dělat úplně mě to ničí... Nemůžu myslet na nic jiného... Nevíte co s tím? Nějak se odreagovat? Děkuji moc :)
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.03.15 23:37

Hmm měl jsem to kdysi trochu podobné. Jak jsem to vyřešil? Nenávistí. Nenávidím lidi a jen pár jich obdivuju. Andreas Breivik, Jan Mokrý ( http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/soud-udelil-17-5-roku-vezeni-za-dva-pokusy-o-vrazdy-bezdomovcu/1196445), vrah z Uherského Brodu. No ale to jsem nechtěl psát. Prostě všechny nenávidím a tím pádem jsem odsunul věci co mě mrzí, mrzeli do pozadí a už mi to tak nevadí. Neříkám, že to je ideální, ale ujde to a lepší než se užírat. Jo a podle psychiatrů jsem celkem v pořádku. Jen papám pár bobulek. Ale nechat si mě nechtěli.

doplněno 27.03.15 00:00:

Doplním. Zkus si najít něco co tě odvede od myšlenky hópnout a všechno tak brát a řešit.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 27.03.15 00:08

Pokud nejste schopen to nějakým způsobem řešit, tak nejlepší bude vyhledat psychiatra.

Od: mot
Datum: 26.03.15 23:46
Neskakej, mrzelo by te to...

Od: olinlito
Datum: 27.03.15 06:45

Nevím kolik Ti je, pokud víc než 18 let, zkus práci v diecézních (nábožensky zaměřených) nebo dobrovolně/záchranářských oblastech případně hospic (péče o přestárlé a nemohoucí). Uvidíš, že jsou lidé na tom daleko hůř než ty a tyto práce jsou hodně vyčerpávající. Můžeš pracovat okolo zvířat. Jak "někdo" uvedl v příspěvku "nenávidˇ lidi " -do toho bych nešel. Vždycky je člověk (lidé), který potřebují právě Tvojí pomoc, podporu. Můžeš navštívit OSVĚDČENÉHO kartáře nebo kartářku, ty Tě nasměrují co by si měl v budoucnu dělat.

Datum: 27.03.15 06:57

Čas od času to taky mívám takhle. Jako bych mohla za všechnu bídu světa :-D Nauč se rychle zhodnotit, zda tvůj čin je fatální, nenapravitelný, opravdu tak strašný, že poškodí tebe nebo někoho. Zjistíš, že o nic nejde, nikdo nic nepotřebuje řešit ani napravovat. A když už, tak se zamysli, jestli to, co jsi "vyvedl" bude aktuální ještě příští týden. Zjistíš, že to řešíš jen ty. Ničíš si sebevědomí, vědomí si sám sebe. Hlavně: Směj se, kdykoliv jen trochu můžeš, omluv se, když máš pocit, že bys měl a nechej být to, co nemůžeš změnit. *hej*

Ohodnoceno: 4x

Od: ben®
Datum: 27.03.15 08:02

Dobrý den, důležitá je prevence. Když to o sobě víte, tak se snažte tomu zklamávání druhých předcházet a chovat se k nim tak, aby neměli důvod ke zklamání a Vy k obavám.

A hlavně, naučte se (pokuste se) mít nadhled a pozitivní myšlení. Prostě, věci zpětně moc neřešit a "nehnípat se" v minulosti, kterou už stejně nezměníte a jen se užíráte. Zdravím!

Ohodnoceno: 2x

Datum: 27.03.15 15:15

Ach jo, to se zase urodilo citlivek. Kdyz chces skocit, branit ti nebudu, je to tvoje rozhodnuti. Lidi je beztak jako vody v morich.

Od: oz
Datum: 28.03.15 06:50
Tak se omluvit zeptat jestli někoho zklamals. Jinak přestat řešit a přemýšlet a řešit, na na to pomůže vykašlat se na všechno a na ostatní, soustředit se na svůj život, na sebe. Dělat co tě baví, chodit do přírody, sportovat. Začít posilovat nebo nějakej projekt. To odvede myšlenky a přinese dobrej pocit.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.