S kamionem do Azerbaijánu

Od: Datum: 26.03.15 12:36 odpovědí: 10 změna: 26.03.15 21:59

Čauky , je mi 23 let , brzo mě čeká cesta do Azerbaijánu s kamionem , poradil by tady někdo jak to je v Turecku na hranicích co se tam vlastně děje? , co musim vše mít , co tam budu kde vypisovat , zařizovat? , hranice si pamatuju jako malej kluk :-D a celkově jak je to v Turecku a tam dál , Arménie atd? Díky moc za každou radu


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: fio
Datum: 26.03.15 16:48

Pokud se tady ptáte, tak to vypadá, jako že tam snad jedete sám? Do ciziny zvláště do těchto zemí v dnešní době nejet. A když do ciziny, kde to neznám, tak jako spoluřidič, pouze jako doprovod. Tedy s řidičem, který to tam již zná a Vy se od něj budete učit trasu, jednání, papírování, bezpečnostní pravidla a jiné praktické věci. Kromě toho MZV do těchto zemí nedoporučuje cestovat kvůli napjaté situaci a konfliktům. Hranice je snad i mezi Az. a Ar. uzavřena. Též u Arménie a Turecka je na hranicích zátaras pohr. stráže Ruské federace. Riskujete ztrátu nákladu, dopravního prostředku, v lepším případě zdraví, nebo v horším život.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.03.15 17:28

Ptal sem se známího co tam jezdí a já nastupuju knim do firmy , tyhle řeči sou jen pověry , pač tohle se tam vůbec neděje , ano jel bych sám , ve dvou se tam nejezdí a tady jsem se chtěl jen zeptat jestli má někdo zkušenosti čim víc toho pochytim tim líp , prostě , každá rada dobrá ..

Datum: 26.03.15 20:08
avatar

No já si myslím, že to berete dost lehkomyslně. A když je to teda tak normální a běžné, jak je možné, že Vám nedají potřebné instrukce ti, kteří Vás tam posílají. Oni přece mají ty největší zkušenosti. nejste určitě první řidič, který tam jede. Zeptejte se těch, kteří už tu cestu absolvovali a přímo v té firmě.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.03.15 20:46

Jasně , to se zeptám , instrukce dají , ale já sem jen chtěl , jestli tady není nějakej řidič , kterej by mi třeba mohl říct svojí skušenost , firma je malá a šoféru v ní taky málo .. rozumíme si?

Od: zztop*
Datum: 26.03.15 21:18

Tohle je podle mě moc specifický dotaz. Obrátil bych se nějaké truck fórum kde se tito lidé vyskytují přece jenom ve větším měřítku. Můj odhad jestli je zde jeden max dva řidiči kamionů tak je moc a kolik z těch max dvou lidí asi jezdí tyto divné krajiny. Každý normální se když už jezdí snaží dostat na Evropu a ne semhle.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.03.15 21:28

Tak přemýšlím a nevím jestli ste blázni a nebo jestli sem blázen já .. Já jsem napsal sem dotaz a stále a stále mám k němu nesmyslný odpovědi netýkající se absolutně té mojí otázce , nechápu ..

Od: krizak
Datum: 26.03.15 21:36

Cos čekal , tady na poradně jezdí každý druhý do Azerbajdžánu kamionem *stop*,

bude fakt lepší se zeptat na Truck foru *bum*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.03.15 21:59

moje otázka zněla od Turecka a dál .. ale dobrý no :-D

Datum: 26.03.15 21:42
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.03.15 21:57

jo díkes , na truck-forum sem už psal odpoledne ..

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.