Výhradně pro pány: Co s nevěrou?

Od: Datum: 26.03.15 12:27 odpovědí: 23 změna: 26.03.15 21:53

Ahoj pánové. Nevím si rady. Stal jsem se zřejmě obětí mužského přechodu a mám docela často chuť na sex. Potřeba si užívat s dlouholetou, první a jedinou manželkou je u mne na bodu mrazu. To si to raději udělám sám. A to se mi hrubě nelíbí.Měl jsem jeden úlet s mladší paní a bylo to moc pěkné, co si budeme povídat. Ale co tedy dál? Přece nebudu do konce života provozovat nevěru? A rozvádět se jen proto, abych byl volný a měl čisté svědomí, to je docela blbost. Jedině mne napadá si to s manželkou vyříkat a dát si vzájemně volný prostor. Fakt nevím.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.03.15 12:33
avatar

tohle si proste musite vyresit sam, co ale nedoporucuju, je si to vyrikavat...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.03.15 12:51
avatar

jak to řeknete manželce tak může být nadobro s vašim soužitím a vztahem s manželkou amen

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 26.03.15 13:04
avatar

Aby jste se nedozvěděl,že už ho Vaše paní už dávno využívá.:)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.03.15 13:22

Neboj, tady je vžycky dost specialistů a specialistek na manželské vztahy, do večera jistě poradí, jenže má to většinou jeden háček, ten tazatel to většinou ani nechce slyšet a kdyby ano, jeho chtíč je přednější..

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jumba
Datum: 26.03.15 13:23

Tak nevím, co se to poslední dobou děje. Ale nějak moc je tu dotazů od chlapů, jak na nevěru. Bud utajit milenku nebo jak utajit finance pro milenku, jak se zamiloval do mladší ,nebot již dávno svou manželku nemiluje a ted chce milenku, ale i manželku.

Doufám, že toto není pravidlo mužů. To si ho raději včas položím mezi dvě cihly. Já nemám v plánu jednou manželku podvádět nebo si hledat milenku. To se mi příčí. Lituji takové ženy, ale i muže, když musí něco tak podlého řešit.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: au1
Datum: 26.03.15 13:28

jak se to říká... člověk míní, život mění... :)

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 26.03.15 13:36
avatar

Diky Bohu, ze chlapi jako vy jeste nevymreli..

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ju®
Datum: 26.03.15 13:40

Blbost - NIKDY NEŘÍKEJ NIKDY, chemie funguje a fermony jsou svině, najdou si tě i když se bráníš...člověk není naprogramován na monogamii...takže nikdo není prorokem.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 26.03.15 14:31
avatar

to se musim smat, pockejte az se vy sam dostanete do pasti, zrejme zatim nebyla prilezitost... najednou je vsechno jinak ani nevite jak, a muzete moralizovat a delat se svatym jak chcete, toto hrozi kazdemu :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jumba
Datum: 26.03.15 15:53

Příležitost se najde všude i ve škole.Mám 3 roky vážnou známost a milujeme se. Až dostudujeme, tak se chceme vzít a založit rodinu. Jsme i věřící, ale tak normálně, nic nepřeháníme. Neklečíme každý den v kostele. Známe se od dětství, takže dost dokonale. Víme, jakou má ten druhý povahu, jakou má rodinu, jeho zájmy. Přítelkyně má menší tělesnou vadu, nevadí mi to, jako ostatním. Nechápali, proč jsem si vybral zrovna ji. Ale pro mne je ta nej.., jak povahou, názorem, tak vzhledem.

Chci být ovládán rozumem, né chvilkovou rozkoší, chtíčem. Všechno se dá ukočírovat, jen si uvědomit co pro mne znamená manželka, děti. Kdyby se stalo, že manželka by odešla za jiným, tak bych zústal již sám. Další ženě bych již nevěřil. Sice bych se nejdříve snažil, abych manželství zachránil. Kdyby nechtěla, tak bych jí dal volnost. Miluji svou přítelkyni a nechtěl bych, aby se cítila semnou neštastná. V každém manželství nastanou šedé chvíle, ale neznamená to, že si najdu milenku na povyražení nebo opustím ženu, děti, které jsem třeba 10,20,50 let miloval.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: mili*
Datum: 26.03.15 17:56

Máš to pěkně nalajnovaný*smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jumba
Datum: 26.03.15 18:35

Nemám to nalajnovaný. Jen uvažuji, co pro mne znamená rodina. A co si pod pojmem manželství představuji. Ano, může se to zvrtnout, a tak bych další ženskou nechtěl. Nevěřil bych jí. Raději bych byl sám, staral se o své děti z manželství a práci. Ženských na jednu noc, ke které bych nic necítil, jen ukojil potřebu je dost.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.03.15 21:53
avatar

Moc hezky napsane.. Posmevacku si nevsimejte, ti vlastne moc nechapou o cem mluvite..

Ohodnoceno: 1x
 

 

Datum: 26.03.15 13:49
avatar

Nejsem pán, ale zkusím vám poradit. Musíte si umět vybrat, co je pro vás přednější. Jestli těch pár minut sexu, nebo vztah s manželskou. Rozvádět se nechcete, ale jak znám myšlení žen, tak s volným vztahem vaše manželka, pokud ho nenavrhn sama (protože už bokovku má a vy parohy), souhlasit nebude. Pro ni bude váš návrh jako zrada. Ale třebas se mýlím a oba dva si budete ve vztahu užívat volnosti, nezávazného sexu a doma si potom u večeře povídat.

doplněno 26.03.15 15:39:

Ještě by mě, tazateli, zajímalo, jak byste řešil situaci, která by mohla nastat. Jak víme, ženy jsou více pocitové, a když už se k nějaké bokovce dopinoží, tak se většinou zamilují, pálí mosty, rozvádějí se. Zatímco muž si vesele zaskotačí jinde a pln dobré nálady usedne doma s manželkou ke společné večeři, jako by se nic nedělo. A nyní ta možná situace - budete mít oba dva s manželkou prostor pro své vlastní potěšení jinde a vaše žena, protože zjistí, že její nový milenec je v každém ohledu lepší než vy, požádá o rozvod. Vy nyní vypadáte jako velký grand - nechcete bořit rodinu (no proč taky, máte tam asi plný servis, tak proč byste to dělal, že), někteří vás tady poplácávají po zádech, jaký jste borec. A vám by opravdu nevadilo, kdyby se vaše žena od vás trhla?

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 26.03.15 17:44

Možná by mi to vadilo, ale nejsem na ní citově závislý, takže bych jí nestál v cestě. Podle mne, upřímně, soužití jednoho páru celý život je omyl společnosti. Proto je taky tolik rozvodů, 50-60% je sakra hodně a o něčem to vypovídá.

Od: jumba
Datum: 26.03.15 18:23

Upřimně, kdyby jeden pár vydržel spolu celý život, tak by právě nebylo tolik rozvodů. Byl by jen vdovec, vdova. Žádný rozvod ! Důvod k rozvodu je několik, alkohol, droga, přehnaná žárlivost, násilí a nevěra. Ještě jsem neviděl manželství, které se rozvedlo jen proto, že jsou spolu celý život. Nebo to jde? Být spolu až do smrti a přitom se rozvést?

50-60% je opravdu sakra hodně, ale právě nevěra k tomu přispívá. Toto je omyl společnosti ! Ale je to vaše věc. Sám to poznáte, třeba to nebude tak dlouho trvat, jako vaše první manželství. A vy si ani nedovedete představit, trávit zbytek života jen s jednou, tak předpokládám, že časem bude jiná a pak zase jiná. Dokud nebudete potřebovat tu jedinou, která vám pomůže, až nebudete schopen.

Jen jsem napsal, jak to vidím, cítím já.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 26.03.15 14:22
avatar

Nejsem chlap. Chcete-li radu od ženské co ji sex na rozdíl od manžela neříká téměř nic, můžete ji mít a zadarmo.

Mlčte, mlčte a mlčte a v tichosti aniž by to manželce a dětem (i těm dospělým) ublížilo, si užijte s milenkou. Dělejte to tak aby na to pokud možno nikdo nepřišel, k manželce se chovejte jako by to byla jediná ženská na světě, hlavně nebořte mosty co jste roky budoval. Pokud je vaše paní moudrá žena, bude vám přát a i kdyby něco vytušila, bude mlčet. To, že "nelyžuju" já, neznamená, že ani partner nebude "lyžovat". Tak je to se vším, stačí jen tolerance k potřebám toho druhého a na vztahu dvou partnerů se vůbec nic nezmění. Nepíšete kolik je vám let, berte to tak, že si chvilku užijete a pak stejně příjde nějaký zdravotní problém a vy budete šťastný, že jste od chápající manželky nepřeběhl k nic nechápající milence a budete ještě rád, jezdit na saních s vnoučaty.

Ohodnoceno: 5x
 
Datum: 26.03.15 15:25

Velmi oceňuji, že konečně někdo napsal pravdu. Prostě si chce užívat a ne že mu manželka 30 let nerozuměla, že život s ní za nic nestál, přestože vychovali dobře děti, postavili dům, vybudovali firmu , že milenka je( o 20 letmladší) daleko lepší ve všem než manželka a podobné kecy.Takže mlčet... a chovat se k manželce maximálně slušně a vstřícně. Prostě být smart.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.03.15 15:30
avatar

Ty vole... *smich*, prý vyříkat a dát si prostor *smich*

Jinými slovy se ji pokusit přimět k tomu, aby Vám dala požehnání, že si může zašustit, kde chcete. Nicméně pokud to nebude vadit ani Vaší paní, proč ne.

doplněno 26.03.15 18:28:

A víte určitě, že to překousnete? Spousta mužů dělá ramena a pak vyčítá a je zle, ale sami úřadují jinde (nic ve zlém, mluvím obecně).

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 26.03.15 17:46

Ty ;)vole:), sakra, dyť já jí nebráním, jen ať si to zkusí s mladým zajíčkem.

Datum: 26.03.15 15:55
avatar

- to je blbá situace - ale jenom "blbec" by si to chtěl s manželkou "vyříkávat" - pokud je to normální ženská, tak co od ní čekáte? - to by mne tedy moc zajímalo ! - leda byste jí "nabrnknul" pěkného a prachatého náhradníka ! a najal služku.

doplněno 26.03.15 16:02:

- nebo jí zaplaťte tak na půl roku až rok cestu kolem světa !

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.03.15 16:09
avatar

Vyříkat a dát si prostor? Co pamatuji, pak jakákoliv taková diskus vždycky končila křikem, brekem a trpkými výčitkami. Radím mlčet a užívat si. Věrný přece můžete být více ženám najednou.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 26.03.15 17:48

Ježíši, to je nápad!

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.