Zažít vztah, nemasturbovat

Od: Datum: 26.03.15 07:43 odpovědí: 4 změna: 26.03.15 11:30

Dobrý den,

je mi 23 let a nikdy jsem neměl přítelkyni. Mně osobně to vadilo hlavně v období 17-21 let, ale už jsem si na to tak nějak zvykl. Zkrátka můj problém je ten, že jsem až moc namyšlený, zkrátka neoslovím cizí holku, nedokážu se vnucovat, atd... navíc jsem introvertní, takže to mi taky moc nepomáhá.

Kamarád, se kterým jsem na koleji, mi při osobnějším rozhovoru řekl, že bych si rozhodně měl nějakou slečnu najít. Nejen, abych získal zkušenosti, ale taky abych zažil, jaké to je, že prý nevím o co přicházím. Popisoval mi jaké to je když člověk má někoho komu může říct úplně vše a o kterého se může opřít. Popisoval i co se v něm odehrává, jaké to je když je s přítelkyní v intimním kontaktu atd.. (on je totiž takový menší spisovatel a rád se svěřuje blízkým přátelům, nemám mu to za zlé, každý se někdy potřebuje vyzpovídat a on si navíc myslí že mi tím pomáhá..) Říkal mi, že to je jako droga. Já osobně drogy neberu, takže mě to zrovna 2x nenadchlo. Když nemám teď potřebu sexu, tak proč si ji vytvářet? Ale protože na mě tlačí víc lidí, že bych si měl už někoho najít, včetně rodičů, řekl jsem si, tak dobře, půjdu do toho.

Kamarád mi poradil, abych začal posilovat a přestal masturbovat, že prý mě to vyburcuje k činu. Problém je, že se zkrátka nemůžu udržet. Jsem zvyklý masturbovat 2x denně a když to nedodržím, tak nemůžu čistě myslet, natož se učit atd... a když uvidím pěknou holku, tak ten stan taky není nic příjemného.

Je na to prosím nějaký trik?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.03.15 08:02

Ahoj,

to že neoslovíš cizí holku a nedokážeš se vnucovat není namyšlenost, ale spíš naopak nedostatek sebevědomí. Na tom se dá dost pracovat (říkám to ze své zkušenosti).

Z toho co jsi napsal jsem pochopil, že ty žádnou slečnu ani hledat nechceš, že tě spíš do toho tlačí tvé okolí. Pokud nejsi vnitřně přesvědčený, že tu holku opravdu chceš hledat tak do toho ani nechoď.

Na druhou stranu, chceš-li opravdu nějakou holku najít tak posilovna je určitě dobrá volba. Jednak ti i malé úspěchy svednou sebevědomí (třeba se vyfoť teď a poté za dva měsíce a fotky porovnej) a jednak budeš mít lepší postavu se kterou jsi pro většinu holek přitažlivější.

Přestat masturbovat k tomu aby tě to "vyburcovalo" mi přijde jako hloupost, naopak při nějakém (třeba i nevinném) kontaktu s dívkou by ses vzrušil a to by asi nebylo dvakrát příjemné...

Trik.. emm no. Mě se osvědčilo (hlavně ze začátku) jít s kamarádem oslovovat slečny do obchoďáku, jen tak nezávazně, sehnat si pár FB a psát si s nima. Je to dobrý v tom, že nemusíš mít strach z toho, že bude mít slečna nezájem, protože ji nikdy v životě neuvidíš :)

Hezký den

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 26.03.15 08:40
avatar

Opřít se o ženskou! *bzum* To je blbý nápad. A to honění je dobrá alternativa místo ženský. Ono pak, když ti ten zásun zevšední, tak dosahuješ v podstatě jen velmi slabých orgáčů, pocitově asi na úrovni kýchnutí. Kdo by se na to nevysr. ...

Ohodnoceno: 1x
 
Od: buss
Datum: 26.03.15 10:17

No to se chce osmělit, pozvat na kafe ..., první, pátou, dvacátou, některá povolí, a hlavně maximálně řekne NE ale nekousne. Je zbytečné psát že jsem takový, takových je. Změnit to, Stream .. nechcete mít se mnou sex a jiné? Říct si o kontakt a hlavně to zprvu nebrát vážně, blokace, myslíš na sex. Zkus to třeba mimo bydliště. Tak do toho! Brát si ji nemusíš.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.03.15 11:30
avatar
Pokud mastrubujete 2x denně a máte stan pokaždé, když vidíte hezkou holku, tak snad potřebu sexu máte, ne? Tak nevím, proč píšete opak.
Být vami, nic sám sobě nenalhávám a začnu jednat. Přicházíte opravdu o hodně, nějaká masturbace zážitky s holkama opravdu nenahradí.
Jinak ten zmiňovaný půst je podle mého blbost, akorát z toho zešílíte.
Co třeba pro začátek nějaký inzerát do sezmamky?
Jinak to nedělejte kvůli okolí, ale dělejte to kvůli sobě. Začněte být upřímný sám k sobě nejdříve.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.