Má vyřešenou minulost?

Od: Datum: 07.04.15 13:07 odpovědí: 13 změna: 08.04.15 11:35

Dobrý den,

moje otázka je krátka a poměrně jednoduchá. A to - Může mit chlap vyřešený svůj předchozí vztah (city atd.), pokud měl se mnou úlet a dozvěděla jsem se, že další den měl něco na párty se svou bejvalkou? Mám dost důvěrné informace, že jí dokonce řekl, at se vykašle na svého současného přítelé a radší se věnuje studiu, že ji má pořád rád a chybí mu její polibky. Údajně došlo i na líbačku. S jeho ex máme společné kamarádky, kterým se ona stímhle svěřila a ony to donesly mě. Přitom mi pak psal, že ho to ke mě táhne a zval mě na rande. Nevím, jak se k tomu postavit...

Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.04.15 13:15

Z mé zkušenosti to žádný chlap nemá vyřešenéHlavně když je to brzo po rozchodu.Chlapi potřebují více času zapomenout a nejlépe odstřihnout od minulosti.Někteří to udělají hned,jiným trvá než si zvyknou.Pokud ta bývalá,má přítele,se kterým je šťastná,nekontaktují se s bývalým a nehrozí,že by tomu bývalému dala šanci,tak budete mít čas a klid vyvíjet Váš vztah...a uvidíte.

doplněno 07.04.15 13:29:

Dávala bych si pozor.I když takovému chlapovi dopřejete lásku,sex a péči,tak bude stačit jediný telefon od bývalky,kdy bude smutná či z jiného důvodu se bude chtít sejít a budete rázem na druhé koleji.Toť moje zkušenost a né jediná*plac*

Ohodnoceno: 0x

Od: eliis
Datum: 07.04.15 13:22

Právě, že ona s ním štastná moc není. A on to ví...

Rozešli se asi před půl rokem a mě příjde, že se v tom pořád ještě patlá. Pije první ligu, chodí o víkendech po různých klubech a doslova " prahne po ženě "( ale třeba jen kvůli sexu, nevím).

Datum: 07.04.15 13:37

Záleží na Vás, zda stojíte o rande s takovým chlapem a co si od toho slibujete. Podle toho, co píšete, si já osobně myslím, že minulost vyřešenou nemá. Stále projevuje o svojí bývalou zájem a u druhých zřejmě vyhledává jen ten úlet. Ale je také možné, že neřeší vůbec nic a jen si užívá života tak, jak mu to vyhovuje. To, jak se k tomu postavíte, je jen na Vás. Buď o něho stojíte a pak ho nerozebírejte a berte ho takového jaký je, nebo mu řekněte na rovinu, že nemáte zájem.

Datum: 07.04.15 13:45

Já o něho nijak zvlášt nestojím. Byli jsme pod vlivem alkoholu a došlo na líbačku (+ vyžádal si moje číslo). Ani nevím jak se jmenuje na příjmení :D. Já to beru jako pouhý úlet.A nechci být případná "náplast" ..jen nerozumím, proč ho to ke mě tak táhne (jak mi psal), když sotva jsme se znali pár minut. A další den se dovím toto :D Asi chlapům fakt nerozumím ...

Datum: 08.04.15 10:40

Tak co tady řešíte? Typuju, že vám je tak +-15let*smich* A co ho k vám táhne? to samé jako k ostatním děvčatům.. až se večer budete sprchovat, odpověď najdete v zrcadle:-D

Datum: 07.04.15 13:51

Ellis, možná nejste jediná, které toto píše a čeká, která se "chytne". Pokud o něj nestojíte, nezabývejte se takovým chlapem. Je to pro Vás ztráta času.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 08.04.15 10:05

Je fakt, že oni si údajně vůbec nepíšou, nevolají, nestýkají, vlastně nejsou v žádným kontaktu. Ale zase jsem slyšela, že když už se fakt někde potkají, což je většinou na nějaké párty, tak ji bere ven, aby byli sami a ON řeší rozchod (proč se s ním rozešla atd.) a taky ji odrazuje od nového vztahu. Mě sice psal, že ji zpátky už nechce a nic k ní necítí, ale já zas z jiných zdrojů vím, že tam furt něco je...

Od: jinx®
Datum: 07.04.15 13:20

No poviem to sproste.Potrebuje mať istotu v pravidelnom...však vieš.Inak tu je návod ako to zvládnuťhttp://necyklopedia.wikia.com/wiki/Mu%C5%BE

Od: lenkaposkalova*
Datum: 07.04.15 15:19

Přesně tak, žádný chlap to nemá nikdy úplně vyřešené.

Datum: 07.04.15 15:29

Elis, neptala jste se nedávno na nějaké problémy se vztahem? Proč hned začínat ve vztahu s problémy? Proč si nenajdete někoho, s kým vám bude od začátku dobře a budete bez problémů!?

Datum: 08.04.15 11:16
Pokud o něj nestojíte vy sama, není třeba ho dal řešit. Kluk to evidentně vyřešené nemá. S vami měl úlet, to, že vám pak napsal tu sms, není nic divného. Prostě to zkouší, zřejmě čeká na svou bejvalku, až se k němu vrátí do té doby si to čekání zpříjemňuje.
Co chcete ještě více slyšet? Že vás miluje a riskoval by kvůli vám svůj život?

Datum: 08.04.15 11:26

Ne :). Jen jsem chtěla potvrdit, že nemá vyřešenou minulost. Děkuju

Datum: 08.04.15 11:35

Zdravím, proč by to nezkoušel, když jste bez větších průtahů svolná k nezávaznému sexu, který s bývalkou (asi ) nemá? Po ní třeba pořád touží, chtěl by ji zpět ... a mezitím si bez větších obštrukcí zaskotačí s Vámi. Jo, chlapec v tom umí chodit.

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.