Jak oslovit holku přes FB

Od: Datum: 07.04.15 08:39 odpovědí: 6 změna: 07.04.15 12:05

Dobrý den,

potřeboval bych poradit. Chtěl bych oslovit jednu slečnu přes FB, protože se mi moc líb :) ale nevím co ji přesně napsat, aby ji to neodradilo. Ono přece jenom to má pro a proti. Sice se jednou za čas potkáme, ale je to opravdu výjimečně a rád bych ji někam pozval a hlavně ji poznal blíže. Poradíte mi, jak na to?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 07.04.15 08:52

Dobrý den, bylo by dobré napsat to tak, aby pochopila, že o ní máte zájem. Napište jí třeba, že Vás zaujala svou inteligencí, vzhledem a názory. Že musí být jistě zajímavá a máte zájem ji poznat blíže a pohovořit si osobně, neb společných témat máte dost a dalo by se to probrat v nějakém hezkém prostředí. Možná to bude mít kladnou odezvu. Zdravím!

doplněno 07.04.15 10:42:

V tom Vám neporadím, protože FCB nemám. Já si přátelství představuji jinak, než to na FCB.

Ohodnoceno: 0x

Od: finne
Datum: 07.04.15 10:39

Njn, ale problém je v tom, že ji nemám v přátelích :( V podtstatě ji chci oslovit jako cizí človek, který by měl o ni zájem ...

Datum: 07.04.15 11:23
A co se vybodnout na nesmyslnej FB a zkusit to normálně. V každým případě lepší, když ji oslovíš na ulici. Záminka se vždy podle situace nějaká najde.

Datum: 07.04.15 11:38

Zdravím. Pokud k seznamování chcete použít FB, je to Vaše volba. Co třeba něco v tomto smyslu? - Ahoj. Jmenuji se tak a tak. Občas Tě potkávám a protože se mi líbíš, dodal jsem si odvahu a zkouším s Tebou navázat kontakt touto cestou. Nechci Tě rozhodně nijak obtěžovat, ale kdybys měla chuť se třeba sejít a někam společně zajít, byl bych rád. Chtěl bych se s Tebou blíže seznámit. Co Ty na to, dáš mi košem?

Datum: 07.04.15 11:43

Šťouchnout *hi*

Já takhle šťouchnul do jedné hned několikrát a pak jsem si jel šťouchnout reálně a bylo to super :)

Prej "ses nebál šťouchnout do cizí holky?" .. "ne nebál, zkusit se má všechno!" ... a šťouchali jsme asi do 5 do rána *ua*:)

Od: mp
Datum: 07.04.15 12:05

Rozhodně bych to nedělal přez FB - to je moc anonymmí a neadresné . Zkusil bych si sehnat její mail, a tam bych jí napsal. Znám dobrou fintu - napište, že jí asi odněkuď znáte - třeba ze školy. To může napoprvé zabrat, pak záleží jen na Vás. Stejně ta chemie jde mimo nás, ale chce to zkoušet, zkoušet a zkoušet.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.