Má přitelkyně takový vliv na chování kamaráda

Od: Datum: 19.03.15 14:12 odpovědí: 16 změna: 19.03.15 17:45
Zdravim ve spolek
Mam takový dotaz. Mam kamaráda známe se už 4 roky. Měli jsme společných mnoho zájmů a koníčků a oba jsme byly pro každou špatnost takže jsme se bavili velmi dobře. Tedka si našel přitelkyni a měl jsem jet s něčim mu o víkendu pomoct a vymluvil se že někam musí a když jsem mu zavolal tak mi řikal že to nešlo že dělal na nečem jinym, bylo z toho znát že si vymýšlí . Docela mě to štve že mi neřekl na rovinu že na mě s..e . Nevim jestli mu to na rovinu říct nebo dělat blbýho a vědět o tom a pro příště mu to taky udělat .
Jak to víte vy?

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: fex
Datum: 19.03.15 14:17

Já to nevím nijak.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: klaban*
Datum: 19.03.15 14:17

On na tebe ne*ere, ale holt když si chlap najde ženskou, změní se mu chtě nechtě priority. Teda pokud to s ní myslí vážně. To se pak život táhne jiným směrem než vylomeniny s kámošem apod. A když je chlap podpantoflák, tak kor se změní a bude poslouchat jen tu svou

Jeho samotného to zřejmě mrzí, že už s tebou nemůže víc být a dělat koniny, ale takhle to většinou bývá. Je to jakýsi vývoj někam dál.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: loucak
Datum: 19.03.15 15:03
Ok beru že jaksi časem se musí člověk uklidnit a usadit ale v 18 je na to docela brzo...
Datum: 19.03.15 14:26
avatar

Ono to u ženských není jinak ;) Jasně, když je to z donucení, tak je někde něco špatně - ale je to jeho život, to on dovolí někomu, aby řídil jeho život. (Ale možná je všechno jinak...)

Ale pokud jde jen o jeden víkend, tak z toho nedělejte drama. Ale jinak si myslím to, co klaban - priority jinde, jiný životní styl, zklidnění se... to holt někdy přijít musí a mnohdy je to dobře. (Být pro každou špatnost jde jen do určitého věku/životního stádia...)

doplněno 19.03.15 14:33:

Líbí se mi odpověď Martiny - co říct kamarádovi. S nadhledem, bez nějakých výčitek či ublíženosti *palec*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.03.15 14:27
avatar

... a ty jednoduše žárlíš, že si udělal čas taky na někoho jinýho, než na tebe, a nemáš s kým vyvádět *smich*;), nemám pravdu? :)

No, pravda je, že mohl dát vědět a nemusel z tebe dělat vola, ale pokud má novou ženskou, tak rozuměj, i kdyby stál mezi dveřma nachystanej k odchodu, tak slečna si v průsvitném prádelku stoupne před něj a je vymalováno*smich*, nejde se nikam. Já bych to otočila spíš ve srandu, jako "hele, vím, že máš krásnou babu, ale nemusíš mi kvůli tomu kecat", nebo "je super, že seš spokojenej, ale příště dej vědět předem, abych nebyl za vola".

Bavíme se ovšem o verzi, kdy to chtěl zrušit on sám. Pokud to bylo z nařízení slečny, tak se to za a) nedozvíme, a za b) s tím bohužel nic neuděláš. Leda příště nic nedomlouvat, ať tahá za nos někoho jinýho.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: loucak
Datum: 19.03.15 14:40
On mě za nos nikdy před tim netahal.. shodou nahod to je kamaradka z vedlejší vesnice sice jí tak extra neznam ale zname se.
Hold si budu asi muset na vylomeniny najít někoho jiného ale už to nebude ono.
Od: fex
Datum: 19.03.15 15:00

Nebo si taky najdi holku a budeš mít klid.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: loucak
Datum: 19.03.15 14:29
Asi ho drží pod pantoflem jeho otec je taky těžce pod pantoflem... hold asi k rozumu už nepřijde.
doplněno 19.03.15 14:32: Ne já nežárlim je to pro mě idealní možnost jak si vyčistit hlavu a zapomenout na všední starosti ( možná to vypada jako bych byl teplej ale tak to neni) bydlím doma s rodičema a kdo s rodičema bydlel tak asi ví o čem píšu.
Od: klaban*
Datum: 19.03.15 14:37

Díky, teď jsi mě rozesmál a prodloužil mi o něco život )

Ohodnoceno: 0x
 
Od: klaban*
Datum: 19.03.15 14:31

Já mam kamaráda, kterému je třicet, jako mě a teprve nedávno si našel svoji úplně první holku. Do té doby jsme si chodili sednout v Pátek na pivo do hospůdky a domlouvali se mezi sebou na různé akce, kamarád chodil pomalu každý víkend vymetat diskotéky no a teď co je zadaný, tak žádné diskotéky, žádná hospoda a všude s přítelkyní. Stal se z něho podpantoflák, ale nic mu nevyčítám, jen mi to přijde srandovní,a le takhle to taky chodí

Ohodnoceno: 0x
 
Od: fex
Datum: 19.03.15 15:00

Proč by se z něj stal podpantoflak? Spíše konečně dostal rozum ne? 30 let a po hospodách...

Ohodnoceno: 1x
 
Od: klaban*
Datum: 19.03.15 15:12

Ale jo, že přestal vymetat bary a diskotéky je v pořádku, ale on i když chce přijít k nám na návštěvu, tak nejprve se musí zeptat přítelkyně, jestli mu udělí souhlas. Tak proto jsem to dal ke srovnání s loucakovým příběhem. A to po hospodách jsem nemyslel, že bysme se někde opíjeli každý den po práci Třeba v Pátek jednou za měsíc jsme se domlouvali, že si posedíme apod. To teď bohužel padlo. A nevím, proč by jako člověk ve 30 nemohl do hospody.

Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: fex
Datum: 19.03.15 15:26

Tak pokud e musí zeptat, je fakt podpantoflák :D

Já to myslel s tou hospodou trochu jinak... jako spíše kdyby člověk ve 30 každý víkend trávil v hospodě...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: klaban*
Datum: 19.03.15 15:27

Tak jsme si jen špatně rozuměli

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.03.15 17:36
avatar

Tvůj kamarád dospívá a jeho priority se mění. Je to mladý muž, který ví, že hospoda a voloviny mu život neudělají hezčím. Uvědomuje si, že k životu potřebuje partneku více, než kamarády. S pantoflemi to nemá vůbec nic společného. A jestli to ty takhle vidíš, pak jsi ještě kluk.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: lucousek8
Datum: 19.03.15 17:45

To je v životě běžný existují i horší věci, za chvíli si zvykneš.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.