Smích v nevhodných situacích

Od: Datum: 18.03.15 00:54 odpovědí: 2 změna: 18.03.15 06:30

Dobré ráno,poslední dobou se mi stává docela nepříjemná věc. Prostě mě rozesmívají věci, které nejsou vůbec směšné, hraničí to někdy až s nějčernějším humorem a směju se v nevhodných situacích a pak mě to strašně mrzí, když se na to podívám zpětně. Bohužel to nejde nijak potlačit a přijde to samo, stačí malá záminka. Nechci tu psát nic konkrétně, protože bych asi vypadal jako úplný psychouš. Drogy neberu. Nevíte co s tím?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ria®
Datum: 18.03.15 00:57
avatar

Dobrý den, rozepište se - já se opravdu nemohla zbavit záchvatu smíchu při budhistické přednášce, kde bylo asi 300 lidí - i teď mi každé "oohhhmm" zlepší náladu..No ale taky jsem se pěkně ztrapnila a musela odejít z přednášky :D

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.03.15 06:30
avatar

Kamarádi mi kydsi vyprávěli, když jsem řekla, že smích patří všude, jen snad na hřbitov ne, jak byli na pohřbu. Síň narvaná, rakev, vůně květin, slzy, kapesníky, živá muzika tragicky prožívala uměni. Přišel řečník a když zapnul mikrofon, sálem zabouřilo: Moooravanka, to je chasa veeeselá. . . Všichni se vyjevili, řečník vypnul mikrofon, hrobové ticho. Slzy se změnily v úlek. Při zapnutí mikrofonu zase veselá dechovka, plná otimizmu. Potřetí a to se už sál usmíval a někde se ozval hlasitý smích. A bylo po tragedii, po smutku, život šel dál. :-D Kluci zvukaři říkali, že mikrofon zafungoval jako anténa.

Vůbec nemějte pocit provinění. Vůbec! Užívejte si toho, že nevidíte věci černě a tragicky. Je to dar. A taky si přejte, ať vám smích vydrží co nejdéle, než surovec život ho změní na slzy.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.