Daň z příjmu FO - jak vyplnit?

Od: Datum: 17.03.15 09:07 odpovědí: 1 změna: 17.03.15 15:38

Zdravím,
tak máme opět březen a oblíbenou činnost vyplńování daň. přiznání.
Jako zaměstnanec to za mě dělala firma, no loni kvůli solidární dani (v jednom měsíci roční prémie a bylo to) jsem si tím už prošel sám.
Letos se mi situace zkomplikovala tím, že jsem poslední 2 celé měsíce roku byl na pracáku (s přiznanou podporou). Normálně bych to už dal "levou zadní", ale takhle si nejsem jistý. Ví někdo, v čem je tato kombinace (zaměstnání na TPP + pracák) při vyplňování jiná? Potřebuji od ÚP nějaký dokolad?
Předem díky za Vaše rady.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: adina
Datum: 17.03.15 15:38

Potřebuješ pouze potvrzení o zdanitelných příjmech ze závislé činnosti / to je to zaměstnání/ od všech zaměstnavatelů, u kterých si letos pracoval. Daňové přiznání jde vypsat na portálu EPO, příjem z úřadu práce se do daní vůbec nezapočítává.Pokud si neměl jiné příjmy než ze změstnnání, myslím pronájem nebo samostatnou výdělečnou činnost, vypíšeš pouze po 2. oddíl a pak pokud budeš mít přeplatek na dani tak žádost o jeho vrácení.

https://adisepo.mfcr.cz/adist…faces?CPodani=360799561&ext=t

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright Š 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.