Prý bych mohla být vyžírka

Od: Datum: 17.03.15 01:15 odpovědí: 53 změna: 16.04.15 18:05

Tak prostě nějak nemůžu spát a to jsem si myslela, že jsem silná ženská. No asi moc ne. Jsem sama s dítětem. Není už úplně malé, chodí na základní školu. Žijeme si v malém domečku, který jsem zdědila, když můžeme, pomůžeme. Snažím se učit dcerku tomu, co je v životě důležité a co ne, nemůžu jí dopřát všechno, ale nějak výrazně špatně se nemáme. Platím hypotéku, uživíme pejska. Dokonce si i ušetříme, abychom měli rezervu, kdyby přišlo něco neočekávaného. Začal se o mně na konci loňského léta zajímat muž z vedlejší vesnice, starý mládenec, občas nám pomohl s nějakými opravami domečku, byl milý, takový fajn medvěd Jenomže nedávno se změnil, tak nějak po Vánocích a začal být zamlklý a nemohla jsem z něj dostat, oč jde. Teprve dnes jsem se to dozvěděla. Prý jsem samoživitelka, kdo ví, jestli se na něj nechci pověsit a tahat z něj peníze. Že si třeba za chvíli začnu vymýšlet, že potřebuju na to a na ono a na dítě, na školu v přírodě třeba... A tak bude nejlepší, když si najde nějakou jinou. Lepší. A největší "legrace" byla, že mi to přišla říct jeho maminka. A že on už nepřijde. A nemám ho kontaktovat. No tak jo. Další mizerná životní zkušenost. Ale copak mi může jenom tak někdo křivdit, když mě nezná? Když žiju slušně, když prostě nejsem špatný člověk? Jistě, mrzí mě, že nemůžu dceři dopřát všechno, co bych chtěla, ale naše potřeby obstarám, postarám se i o ni, dělám sestru u zubaře. Plat není závratný, ale je jistý a mám svou práci ráda. Po dnešní sprše si připadám jako odpad, který není hodný patřit do nějaké rodiny, vlastní už nemám. Prostě to vše vypadalo nadějně, říkala jsem si, že bychom byli úplná rodina a měli sourozence pro naši malou... Ale naděje v čoudu a ještě vím, jak mě lidi nejspíš vidí... je mi prostě smutno. Může mamina s děckem najít vůbec nějaké zázemí?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: lujs®
Datum: 17.03.15 01:30
avatar

Emmoxyz: Nic si z toho nedělejte.

Vykašlete se na takovýho kterej věří drbům pavlačovejch bab a věřte že i když to třeba bude trvat dýl tak nějakej fajn chlap kterej bude mít rád vás i vaši dcerku se určitě jednou objeví a bude si vás hýčkat a milovat vás. ;)

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 17.03.15 01:36
Sice se to lehce řekne, ale berte to jen jako zkušenost. Beztak bych řekl, že vše je z hlavy matky a synáček je tak trochu ve vleku. Pokud byste i přesto zůstali spolu, pravděpodobně by k vám chodila neustále strkat rypák. A to je teprve situace na zbláznění.
Ohodnoceno: 3x
 
Od: emmaxyz
Datum: 17.03.15 01:48

Moc děkuji oběma, pánové, za milá slova. Opravdu moc.

Od: ria®
Datum: 17.03.15 02:12
avatar

Dobrý den, kdyby maminka přišla a viděla, že si vylepšujete baráček, stavíte bazén a krytý kurty, tak by Vám synáčka ještě zabalila do balíčku - o takové lidi nestojte - už jen při představě té "budoucí" tchýně.. :)... jen to chce chodit ven a nebýtt v koutě, někdo supr se dříve nebo později najde :)..

Ohodnoceno: 1x
 
Od: luha®
Datum: 17.03.15 02:19

Nic si z toho nedělejte. Čím dřív se protistrana ukáže v pravém světle, tím lépe pro potencionální oběť. Lepší je prověřit si partnera úmyslným, ale citlivým vyvoláním nějakého konfliktu a pak stačí sledovat jaká přijde reakce. Samozřejmě se to potom nesmí prozradit!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.03.15 04:59
avatar

to mu nakukali nejaci sulini v hospode :) spis nechapu, ze si to nechal nahucet do hlavy :)

doplněno 17.03.15 05:02:

jinak nahodou jsem zil se samozivitelkou a rad jsem pridal na kocarek sam od sebe a pomahal s jeho vyberem a kupoval hracky atd :) nakonec jsme se rozesli, ale to uz je jiny pribeh

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.03.15 06:38
avatar

Myslím, že tomu fajn medvědovi bručí do života ta jeho stará medvědice. Jinak tomu nebude, proč by se najednou tak změnil, když mu doteď Vaše děcko nevadilo?

S tím chlapem se asi nechá lehce manipulovat, naslouchá své matce. Jinak by za ta léta už taky měl rodinu a nebyl pořád jen starým mládencem. Té paní se asi žádná nelíbí, do všeho kafrá.

Snad nejvíc by mě urazilo to, že on to nedokáže říct sám, že poslala za Vámi matku - předřečnici. Z toho je vidět, jací jsou. Paní ochotně běžela. Já bych se k takové službě nesnížila ani za nic. Pokud by mé dospělé dítě něco chtělo, ať si to zařídí samo, ale běhat a dělat mrzutosti? Z toho vidíte, co je to za rodinu. Dobře, že jste se to dozvěděla včas. Té paní byste nebyla nikdy dobrá a jednou by vás stejně rozeštvala od sebe. Aspoň to máte za sebou a víte, na čem jste. Stejně bych tipovala, že to vyšlo z její hlavy a syna jen zpracovala.

Nechte jí ho, ať si ho vycpe, pověsí nad kamna a v neděli oprašuje. Stejně by z toho nebylo nic dobrého, když bába do všeho mluví. Nemáte se za co stydět, umíte uživit sama sebe i své dítě. A od nikoho nepotřebujete žádné milosti.

Třeba časem přijde někdo, kdo si naopak Vás bude vážit za to, že se o sebe dokážete postarat. Medvěda pusťte k vodě. A až přijde on nebo ta jeho máma k vám na středisko, tak trhat a pořádně vrtat jedině bez injekce. Aby si taky užili! *smich*Jaga.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 17.03.15 06:45
avatar

Z nějakého důvodu zůstal váš přítel starým mládencem. Nejspíše proto, protože on ví, že maminka to s ním myslí nejlépe a má zkušenosti a vždycky dobře poradila. Kdo jiný, než maminka? Že?! *houpy* No a mamince se nelíbíte, stejně tak, jako několik dívek a žen před vámi. Nejspíše to nebude až tak proto, jaké jsou, ale proto, že by syna odvedly a zničily. Syn s matkou, jeden pro druhého žijí, stali se jeden pro druhého nepostradatelnými, smyslem života. Občas se v synovi probudí mužský. Ale jen na chvíli. Pak mu maminka otevře oči a udělá pořádek a oba začnou žít svůj poklidný život jako doposud. *sok* Ikdybyste měla domeček ze zlatých cihel, stále by na vás nacházela nedostatky. A to proto, že si pro syna představuje jinou partii. Problém je v tom, že neví jakou. Stejně Zlatovláska bude mít příliš zlaté vlasy a princezna příliš velké království. Pochopte, že toto není o vás, ale o milující matce, tygřici. Řekněte, kde jste kdy slyšela o tom, že by matka šla mladou srovnat, zapudit? *bum* Buďte na sebe pyšná, protože uživit se v současném světě, není vůbec jednoduché. Hodně štěstí vám i holčičce. babka z OV

Ohodnoceno: 3x
 
Od: nikc®
Datum: 29.03.15 17:46

Dobrý den. Já si babkazov myslím, že maminka chce mít synáčka pro sebe. Je sobecká. Bojí se, že bude sama, proto se snaží znelíbit synáčkovi každou ženskou. Už jí ale nedochází to, že až tady nebude, syn bude sám. Nebo si někoho najde. Ale čím dřív začne, tím líp. Chyba v paní tazatelce není. Snad si najde někoho lepšího. Hodně štěstí!

doplněno 29.03.15 17:52:

Stejně tak by si měl synáček uvědomit, že je jeho máma sobecká a proto mu do života krafá. On si asi myslí, že to dělá pro jeho dobro, ale je to naopak. Třeba si to uvědomí až když bude pozdě. Přišel o dobrou ženskou a ne o jednu. Kvůli matce.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.03.15 07:30
avatar

Docetla jsem a mrzi me cim prochazite.Me prijde, ze jste uzasna, statecna, ze spinu hazite na sebe a pritom byste ji mela obratit proti tem dvema alias matince a tomu hrdinovi, ktery vam nesaha ani na paty, ale ani to nepomuze. On ani nema odvahu vam to rict do oci, veri nesmyslum aniz vas chtel vice poznat atd... Je mi to lito, ale takovej chlap by pro me nemel zadnou cenu, protoze se prave ukazala jeho omezena podstata.. Nicmene to nevzdavejte a jednou to svetlo na konci tunelu prijdeLidi nezmenite, ale nejsou vsichni stejni..Vy mate svedomi ciste, tak si to opakujte a zakodujte do hlavy..Presne tak a i ja musim napsat, ze v dnesni dobe sama zivit dite je hrdinstvi.. Ja mam chlapa, ktery domu nese penize, da me i nasim 2 detem prvni posledni a vidim kolem sebe mamci,ktere nemaji 100,-na darek pro deti.. Z toho mi jde mraz po tele, takze jste uzasna, ze to tak zvladate..

Ohodnoceno: 0x
 
Od: klaban*
Datum: 17.03.15 07:39

Vůbec to neřešte, takovej člověk Vám za to nestojí. Když věří drbům a pomluvám, co to je asi za charakter. Vy máte svědomí čisté a to, že Vám nějaká baba křivdí, na to se vyprdněte. Víte, někteří lidé jsou prostě hloupí a hloupími zůstanou do konce života. vis ten Váš bývalý "medvěd" a jeho charakterní matka. Živéte dceru, žijete slušně, tak se netrapte. A chlapů je na světě moře ne jenom ten jeden.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.03.15 07:59

Už při čtení slov "starý mládenec" mně napadlo, co bude následovat, ta slova už nějak naznačují, oč většinou jde (těm, na které to neplatí, se omlouvám). Sobecká matka hlídá a vůbec jí nedochází, že synovi připravuje kruté stáří, až ona jednou odejde a on zůstane sám. A vy si z toho nic nedělejte, jste statečná a i kdyby se už nikdo nenašel, čemuž nevěřím, bude vám líp samotné než s takovým partnerem-poserou ve vleku matinky.

Zůstala jsem v 35 taky sama, v domku, se dvěma dětmi, a na tu krásnou dobu, kdy byl doma klid a pohoda, dodnes všichni rádi vzpomínáme. Tím vás rozhodně nenabádám k samotě, ale jak tu již bylo řečeno, s touhle maminkou by asi moc klidu a pohody nebylo.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 17.03.15 09:46
avatar

Dobrý den, vyžírka určitě nejste, jen jste narazila na člověka, co má rád peníze a svoji maminku a takovému byste byla dobrá akorát tak do postele a pak jen držet hubu a krok. Nejvíce by toto odnášela vaše dcera. Takový člověk by si k ní nenašel cestu a za chvíli by mu vadila. Takže - být samoživitelkou, která vše zvládá na výbornou, není ostuda. Jestliže chcete najít k sobě partnera, který by měl ráda vás i vaše dítě, vybírejte opatrně. Někdy je lepší být neúplná rodina, než rodina úplná s nešťastnou matkou a dětmi jakbysmet...Buďte ráda, že medvědova maminka zakročila. Jen ať si ho nechá. Oba dva jsou asi takto spokojeni.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 17.03.15 09:57
avatar

Tinul bych si, že to není jeho názor ale názor jeho mamky - ony maminky často nemají soudnost. Zkus se s ním třeba sejít a nech si to vysvětlit.

doplněno 17.03.15 10:25:

Taky je možné, že o maminčiné intervenci ani neví (a kdoví, co napovídala ona jemu o vás).

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 17.03.15 10:04
avatar

Buďte na sebe hrdá! Jste samostatná na nikom nezávislá žena, která se sama dokáže postarat!

Sundejte růžové brýle a podívejte se na toho pána bez nich. Chlap co za sebe nechá mluvit maminku je bačkora a ne chlap a mají pravdu všichni co tu píší, protože takto by to vypadalo celý život - maminka by Vám mluvila úplně do všeho a s takovým člověkem zakládat rodinu, to by teprve bylo peklo.

Takže ne, že Vy byste se mu pověsila na krk jako přítěž, ale věřte, že by to bylo naopak a jako přítěž by se na krk přisál on Vám!

Ohodnoceno: 2x
 
Od: mum
Datum: 17.03.15 10:20

Vůbec si nepřipadejte méněcená, dneska takových žen samoživitelek je každá druhá a mají i víc dětí a najdou si partnera. Nespěchejte, já vím, že na baráčku je každá ruka dobrá a vy jste vděčná za každou pomoc ale ne za každou cenu. Tohle hodte za hlavu, to je povl, který si vás nezaslouží. Konce by byly hrozné. A když si náhodou nikoho nenajdete kdo by vám vyhovoval, tak nezoufejte, ono se dá žít i sám, máte dcerku, máte kam chodit a s kým. Třeba zkusit i inzerát, jednou jsem viděla, že jim to vyšlo a to u mé maminky, když už byla vdova tak si našla pána, který byl také vdovec a prý se sešel s 35ti ženami, až maminka se mu zalíbila. Byli spolu dokud neumřel. Také jsem byla samoživitelka a hledala jsem, málem to už jednou vyšlo, ale zlý osud zasáhl a skončilo to tragicky. Od té doby jsem měla dost známostí, ale když to vezmu kolem a kolem tak je lépe být sám a smířit se, zvyknout si na to a nečekat nic, spoléhat se jen na sebe. Když potřebuju mám vnoučata a dceru se zetěm, kteří mi pomohou.Jsem finančně nezávislá, podnikám, nic mi nechybí, možná pohlazení, ale jak jsem psala, dá se bez toho žít.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mot
Datum: 17.03.15 10:34
No a co kdyz je pani opravdu tak trochu vyzirka?
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.03.15 11:46

:)No já myslím, kdyby byla vyžírka, tak by nepsala, že je spokojená s tím co má, a bručouna-medvěda, co umí leccos na baráčku udělat, by už měla doma zapřaženého.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: ivik®
Datum: 18.03.15 08:59
avatar

Mot, vy jste žena nebo muž?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.03.15 10:39
avatar

Mladá paní, Vy nejste žádný odpad. Jste ženská, která se umí sama postarat o dítě, domácnost, uměla se postavit na své vlastní nohy. To ten "Váš medvěd" neumí, když podléhá stále vlivu mámy. Pro takovou matku nebude nikdy žádná dost dobrá. Leda taková, kterou by mohla manipulovat a které by mohla vládnout. Proto je on starým mládencem a bude ještě zřejmě dlouho. Otázka je, jestli ví o tom, že za Vámi jeho matka byla, ale v každém případě je to mamánek a neumí být chlap. Kdyby Vás měl rád a chtěl vést samostatný život, pak by si Vás prosadil a byl by s Vámi na vzdory všemu a všem. Jemu to ale možná bez své vlastní rodiny vyhovuje. Asi si vystačí sám se sebou a s maminkou. Věřím, že Vy se seznámíte a úplnou rodinu budete mít dřív, než on. Berte to tak, že co Vás nezabije, to Vás posílí. Je to zase jedna životní zkušenost. A když se na to podíváte ze strany takového chlapa, je to vlastně chudák, když o jeho životě stále rozhoduje matka a on si to nechává líbit. Být samoživitelka není vůbec žádná hanba a klobouk dolů před ženskýma, které toto vše zvládají i bez pomoci partnera. Vím, že je to těžké, ale jste svojí vlastní paní a nemáte zapotřebí nechat si srážet sebevědomí od nikoho.

Ohodnoceno: 4x
 
Od: jmlc®
Datum: 17.03.15 11:49
avatar

Jste samostatná, žijte samostatně dál.. Pokud vás měl-má rád, přijde bez ohledu na výlevy své matky. Pokud je maminčin mazánek a nedokáže sám myslet, buďte ráda, že to dopadlo, jak to dopadlo...

Ohodnoceno: 2x
 
Od: emmaxyz
Datum: 17.03.15 14:25

Všem bych vám moc ráda poděkovala za to, co jste mi napsali. Nenapadlo mně moc věcí, na které jste mne upozornili a je možné vidět teď situaci v trochu jiném světle... děkuji opravdu moc. E.

Od: jirkazxc
Datum: 17.03.15 15:01

Možná, že si to matinka všechno vymyslela a každýmu z Vás napovídala to, co se jí nejvíc hodilo, aby Vás rozešla.

Ale na druhou stranu, některé svobodné matky mohou předstírat, jak jsou zamilované, aby je a jajich ditě někdo živil a nejsou schopné nic vrátit ani materiálně ani city. Prostě dítě je dítě, teré musí dostat vše a tohle jen blbec, kterej jenom nosí peníze a o vše se stará, ten nic nepotřebuje.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.03.15 14:43
avatar

Milá Emma, myslím, že názor mamánka, za kterého musela jeho názor přijet říct maminka, Vás vůbec nemusí trápit, naopka to berte sportovně, že jste se takového nekňuby zbavila. Víte, co by Váš čekalo v takovém vztahu, kde maminka velí, maminka všechno ví a maminka všechno vyřeší?

Usmívejte se a neohněte hřbet kvůli pomluvám pár blbečků z okolí. Ti závistiví chudáčci ještě zřejme nepřekousli, že nechodíte na sociálku a slušně uživíte sebe i dcerku. Ať se tou závistí třeba zalknou, když někdy vidím některé závistivé a nepřejícné lidi u přítele na vesnici, kteří závidí i zelenější trávu na zahradě, tak díkybohu za relativně anonymní město.

doplněno 17.03.15 17:17:

Liduško, děkujiiii *hi*. Chlap s matinkou za zadkem není chlap.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 17.03.15 17:05
avatar

Martino, není třeba nic dodat *palec*. Chlap co si neumí prosadit svoje, nestojí za to abych si o něj opřela kolo.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 17.03.15 15:25
avatar

- typický názor maminky "starého mládence" - proto se chudák neoženil. A Vy byste s takovou "tchýní" byla jen nešťastná ! - zkuste třeba i inzeráty - můj synovec (27 let) se přes inzerát velice šťastně oženil, není to úplná blbost ! - můžete svobodně specifikovat své nároky a můžete si i vybírat - nemusíte jen čekat na nějakého chudinku s nesnesitelnou maminkou. Musíte být ovšem i opatrná. Zdravím.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.03.15 16:33
avatar
Já už jsem vám dnes psala,ale tak nějak jsem na vás myslela a napadlo mě,že co když to všechno opravdu zpachtovala ta jeho posahana matinka a on opravdu za to nemůže.. Jeden moudrý člověk v mém životě mě naučil jedno moudro a to, že nikdy není nic takové jak to vypada a treba se on sám teď trápí a myslí na vas a přitom si stačí promluvit.. Třeba je jeho matka úžasná manipulatorka, kdoví... Drzte se!
Ohodnoceno: 1x
 
Od: emmaxyz
Datum: 17.03.15 17:25

Děkuji Vám, víte, přemýšlím o tom samém i já, co když to je takto... nemám co ztratit, když se ho zeptám...

Datum: 17.03.15 18:15
avatar

Dobrý den. Napsali jsme vám tu spoustu rad a názorů. Přidám ještě jeden. Vy odmítáte vidět varovné signály. Tento pán možná doma sedí smutně a přemýšlí, jak vrátit vztah s vámi tam, kde byl před Vánoci. A jeho maminka nad ním vládne rukou a neoblomnou. Ale proč vám to on neřekne osobně? Proč se vám neozve a dělá mrtvé brouka? Není vám to divné? A vy ho ještě litujete, že možná o počínání matky neví. Pamatujte si jedno - tento pán je dospělý a velmi dlouho zvyklý žít jen se svojí matkou. A ta se ho jen tak nevzdá. I kdyby si vás prosadil natruc matce a ve fázi velké zamilovanosti by se jakože změnil, už má určité životní návyky - život bez dětí, život jen s matkou, všechny peníze má jen pro sebe. Tito muži se všeho tohoto velmi neradi vzdávají. A hlavně - mohou mít problém s přijetím nevlastního dítěte - vaší dcery. Nyní si s dcerkou žijete relativně spokojeně. Asi vám chybí mužská opora, ale to by chtělo opravdu chlapa, a ne atrapu chlapa. Zkuste si projet občas nějaké diskuse na netu ohledně mužů-mamánků. Partnerky takových mužů jsou v převážné většině nešťastné a nezřídka takový vztah končí i krachem.

Ohodnoceno: 4x
 
Datum: 17.03.15 17:50
avatar

Nezlobte se ale takto bych se tedy neponížila, chlap co nemá vlastní názor, neumí sám přijít, nestojí za to.

doplněno 17.03.15 18:35:

Neví? Pak nějak nechápu, že s přítelkyní přerušil kontakt. Nebo chcete říct,že mu matka řekla, přítelkyně ti vzkazuje abys za ni už nechodil a on řekl provedu? Ať tak nebo tak, je to ...(nevím jak to slušně říct).

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lujs®
Datum: 17.03.15 17:54
avatar

Liduško: a co když o tom ani neví?!?!? *nevi*

doplněno 17.03.15 18:43:

No jo to je fakt. To mi zase nedošlo. Je to trošku zamotaný.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.03.15 19:27

Tak to je typicky český mamánek, možná se chodí ptát maminky kdy může souložit

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.03.15 01:33

Pocity matky, od které odejde syn k ženě a ona zůstane sama znám. Ale uvědomuju si, jak by mu bylo až já tu nebudu. A znám muže, kteří zůstali po smrti matky sami. Syn není můj majetek. Patří své rodině a tak to má být. Samotná matka se může radovat z báječné snachy, vnuka a nakonec ze sebe, že nezmagořila. Také jsem nebyla vítaná v jedné rodině. Tatínek vymyslel, že chtějí královnu krásy s balíkem peněz a konexemi na vlivných místech. To už na mně bylo moc a hlupáčka nápadníka jsem raději oželela. Přeju Vám někoho lepšího, než je ten co si Vás nezaslouží.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.03.15 06:37
avatar

Emmo, prosím vás, jestli tohle, co jste popsala, bude mít pokračování, napište. Jsem zvědavá, jestli se ten mužský pochlapí a příjde vysvětlit. Prosííím, napište. Nemůžu se smířit s vědomím, že ta návštěvy matky, že to byl opravdovský konec. *sok*

Ohodnoceno: 1x
 
Od: emmaxyz
Datum: 16.04.15 10:09

Požádala jste mne o odpověd a tak Vám ji píšu. Bojovala jsem v sobě s tím, zda se ho zeptat, jestli o tom ví, že maminka byla za mnou. Co když by to nevěděl a ona jemu pro změnu namluvila, že se neozývám a mám někoho jiného... Ale zase mám i svou hrdost. Když se neozývám, mohl se přece zeptat i on mně, kdyby o tom nevěděl... Nakonec jsme se před Velikonocemi náhodou potkali a já jsem se napřímo zeptala, proč se neozývá. A vyšlo najevo, že maminka mu opravdu "vysvětlila", že za mnou byla, protože slyšela, že si hledám někoho jiného, bohatého apod. a že mi vyčinila a já jsem řekla, že o jejího syna zájem nemám. A že má být opravdu rád, že se mne zbavil. Že jdu po penězích a zajištění. A že on se tedy poohlédl jinde, maminka o jedné svobodné bezdětné věděla, ze slušné rodiny a už se schází a prý je to opravdu dobrá partie. Hodná, slušně vychovaná. A nic prý nebrání brzkých zásnubám. Takže bude květen, "medvěd" postaví s kamarády u jejich plotu máj a vlastně to bude oslavný pomník mé naivity a důvěřivosti. No jo, co nadělám, jsem pitomá. Takže si s holčinkou užíváme jaro, přemýšlíme, že našemu pejskovi pořídíme kamaráda, vyhlédli jsme jednoho v útulku a radujeme se ze sluníčka, narcisů, co nám vyrostly na zahradě a tak ze všeho... jenom další zklamání vnitřně nějak bolí. To je celé. Radši zůstanu s malou sama, než zase přivést do domu někoho, kdo zklame anebo bude divný patron. Chlapi jsou divní brouci

Od: ivik®
Datum: 18.03.15 08:56
avatar

Zní to hloupě, ale bu´dte ráda, že Vám jeho mamucha otevřela oči a vůbec nelitujte toho, že se s ním přestanete stýkat.Zažila jsem něco podobného, s tím rozdílem, že ten pán byl parazit a chtěl, abych snášela zlatá vejce.Jak to šlo, hned jsem vztah nekompromisně ukončila a je mi v podstatě blaze,mám práci , bydlení ,zdravou rodinu.Co je Vám po nějakých závistivých drbech, bu´dte svá, sebevědomá a udělejte za ním tlustou čáru.Najdete určitě někoho, kdo takový nebude.Starý mládenec - to by stejně k ničemu nebylo...A proč je doposud starý mládenec, to možná také o něčem svědčí..Hlavu vzhůru!

doplněno 18.03.15 09:52:

Ani nevíte, kolikrát jsem se také setkala v životě se závistí, zlobou, pomluvami,nespravedlností, pomstychtivostí,i od lidí, od kterých bych to nejmíň čekala, bolelo to, ale jak se říká: Co tě nezabije , to tě posílí)Držím vám pěstičky!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: liu*
Datum: 18.03.15 15:27

Vadiko by mi to, že dospělý chlap je takovej srábotka, za kterého musí orodovat jeho matinka, toho bych už nikdy zpátky nechtěla a buďte ráda, že jste se bláznivý starý báby zbavila. A rozhodně se neozývejte, prosím. už jak jste psala v prcní větě.. "starý mládenec".. i to o něčem svědčí. A rozhodně si tohle o vás nikdo jiný nemyslí, nebojte se

Ohodnoceno: 0x
 
Od: merkur
Datum: 20.03.15 22:13

Medvěd, který je schopen opravit domeček, normálně se s Vámi baví a potom, pošle mámu. No jenom jestli ona neposlala sebe samu, protože vidí, že ztrácí vliv na syna a to je pro ni nepřijatelné...

doplněno 20.03.15 22:19:

Ještě doplním, že si nemyslímm, že zápletka by byla takhle jednoduchá, jak ji popisujete. To, co jste popsala, to už není mamánkovství, to už je spíš náznak inteligenčního deficitu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: webbiecz*
Datum: 20.03.15 23:10

Vůbec si z toho nic nedělejte, ve vás ten problém není. Prostě jste narazila na "starého" mamánka, který vždy bude skákat tak, jak píská jeho maminka. Takové vztahy nikdy nefungují a je tak vlastně lepší, že se to "vyřešilo" takhle na začátku. Věřte, že by to později bylo daleko víc nepříjemné.

A odpověď na otázku - jasně, že i maminka s dítětem může najít zázemí. Jen je holt třeba natrefit na chlapa, který má svůj rozum.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vjrgduj
Datum: 21.03.15 00:22

Co byste dělala s "chlapem", co si v takovém věku nechá radit od maminky a maminka za něj vyřizuje rozchod s jeho přítelkyní? To by teda byla výhra v loterii. Buďte ráda, že je od vás pryč, alespoň máte šanci si najít někoho jiného. Hnala jste se leda do doživotních konfliktů s tchýní.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.04.15 10:22

Žádna vyžírka nejste, jste samostatná fungující jednotka a ten starý mládenec se ukázal po čase jako idiot s neurovnanými životními hodnotami, navíc pod patologickým vlivem matky. Pryč od něj, už ho opravdu nekontaktujte, jak Vám matinka doporučila !

Ohodnoceno: 2x
 
Od: lujs®
Datum: 16.04.15 11:11
avatar

Emmoxyz tak jak to dopadlo?.?.?

doplněno 16.04.15 14:54:

Tak to je mi líto.

Jak už tady ale píšou další lidičky, buďte ráda že to takhle dopadlo protože by to s takovou tchýní špatně dopadlo.

Určitě si někoho (nebo někdo vás) najdete.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: emmaxyz
Datum: 16.04.15 12:00

Lujsi, já jsem to napsala maličko výš v odpovědi jedné z uživatelek, ale dám to i sem nakonec, možná to bude zajímat víc lidí... Děkuji moc za Váš zájem o můj příběh!

Datum: 16.04.15 11:21

Myslím si že to je z hlavy jeho matky, ne z té jeho. Dříve se to tak bralo, matka byla taky samoživitelka s třemi dětmi, takže vím o čem mluvím. Je to holt cena za to, že chlap bydlí s rodiči. Pokud se za Vás neumí postavit, tak za ty nervy nestojí, kdyby nebyl hlupák, zůstal by s Vámi přinejmenším kamarád, ale nechat matku ať spálí mosty je zbabělost. Hlavu vzůru, v moři je spousta dalších ryb a tu svojí zlatou určitě chytnete *pivo*

Ohodnoceno: 1x
 
Od: emmaxyz
Datum: 16.04.15 12:03
Někteří se mne ptají na výsledek a tak Vám jej píšu. Bojovala jsem v sobě s tím, zda se ho zeptat, jestli o tom ví, že maminka byla za mnou. Co když by to nevěděl a ona jemu pro změnu namluvila, že se neozývám a mám někoho jiného... Ale zase mám i svou hrdost. Když se neozývám, mohl se přece zeptat i on mně, kdyby o tom nevěděl... Nakonec jsme se před Velikonocemi náhodou potkali a já jsem se napřímo zeptala, proč se neozývá. A vyšlo najevo, že maminka mu opravdu "vysvětlila", že za mnou byla, protože slyšela, že si hledám někoho jiného, bohatého apod. a že mi vyčinila a já jsem řekla, že o jejího syna zájem nemám. A že má být opravdu rád, že se mne zbavil. Že jdu po penězích a zajištění. A že on se tedy poohlédl jinde, maminka o jedné svobodné bezdětné věděla, ze slušné rodiny a už se schází a prý je to opravdu dobrá partie. Hodná, slušně vychovaná. A nic prý nebrání brzkých zásnubám. Takže bude květen, "medvěd" postaví s kamarády u jejich plotu máj a vlastně to bude oslavný pomník mé naivity a důvěřivosti. No jo, co nadělám, jsem pitomá. Takže si s holčinkou užíváme jaro, přemýšlíme, že našemu pejskovi pořídíme kamaráda, vyhlédli jsme jednoho v útulku a radujeme se ze sluníčka, narcisů, co nám vyrostly na zahradě a tak ze všeho... jenom další zklamání vnitřně nějak bolí. To je celé. Radši zůstanu s malou sama, než zase přivést do domu někoho, kdo zklame anebo bude divný patron. Chlapi jsou divní brouci
Datum: 16.04.15 13:29
avatar

At jdou do...oba..At si s tou svoji maminkou terorizuji nekoho jineho a koukam, ze nakonec je dobre, ze jste se ho zbavila.Jeste jsem davala nadeji, ze kdyz se mu to rekne primo, ze vse bude ok, ale asi taky ziju v pohadkach.Nicmene mi, prosim, verte, ze i ti hodni, slusni a skutecne fajn chlapi existuji.. Ja se musela parkrat taky poradne spalit az jsem si rekla kaslu na vsechno a zivot jsem zamerila jinym smerem a az jsem to nejmin cekala, tak jsem potkala bajecnyho chlapa pro zivot a muj doma zase rikal to same o zenskych.Pry uz kdysi relativne dost vydelal a jak to zensky zjistily, tak jak vcely na med atd..Neni to ani tak o pohlavi,ale spis o cloveku samotnem.. Zklamani boli, ale zivot jde dal a na vsem zlem se da najit neco pozitivniho a jak se rika, ze kdyz nejde o zivot, tak jde o...Drzim palce at vam osud do zivota prihraje toho nej chlapa

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 16.04.15 15:32
avatar

Hezké jaro s holčinkou a se dvěma pejsky. Myslím, že mamánka s tou babou, která v pozadí tahá za nitky, nepotřebujete. Dobře, že to tak dopadlo, byla byste časem nešťastná, až by "matička" kafrala do všeho a medvěd by tančil, jak ona by pískala. Musí to být nešťastný pár lidí. Ona je jako generál Laudon, on zase trpný a poslušný hadrový panák. Myslím, že i ta nová nevěsta brzy prokoukne a spláče nad vejdělkem.

Přeji pěkný život a zdravý rozum, který Vám naštěstí nechybí. Když se jednou nějaký slušný chlap objeví, bude to fajn. Když ne, máte pro koho žít.*slunce*A to je dobře! Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: samozivitelka
Datum: 16.04.15 14:35

Myslím že všichni se shodujeme na stejném, buďte ráda že jste se svého (a hlavně maminčina) medvídka zbavila. Ten pravý pro Vás se jistě najde a ona ta jeho nová přítelkyně určitě dlouho nevydrží, až jí tchyně bude do všeho mluvit.

Já také žiji sama se svou holčičkou a po špatných zkušenostech které odskákala hlavně ta malá, chlapa ani nehledám.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: sss*
Datum: 16.04.15 14:47

no když by si Vás vzal tak by jste museli všechno mít na půl,i péči a výdaje na dítě,ne?Tak co kecá?Pustte ho k vodě,nestojí za to.Jestli to má ze svý hlavy,tak nestojí za nic a jestli mu to nakukala jeho matka a nechá si do toho kecat od ní tak taky nestojí za nic bude to náká guma,mamánek

Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 16.04.15 14:50
avatar

Matka měla vyhlédnutého pro svého syna jinou nevěstu a za tím si šla. Ale je dobře, že jste dokázala o tom s dotyčným mluvit a uvést věc na pravou míru. Ta rodina ať jsou pro Vás vzduch a babu bych ignorovala. Proto byl tak dlouho starý mládenec, měla v tom prsty matinka. Žádné terno to stejně nebude s tchýní za zadkem.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.04.15 15:36
avatar

Dovedete si představit, že byste se s tím dobrosrdečným medvědem dala dohromady? A tím získala tchýni?! A malá babičku. *zed* *plac*Týýý jooo, to by bylo! Někdy si myslím, že je všechno tak, jak má být. A jestli má být, tak příjde. Určitě.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 16.04.15 15:37
avatar

jenom je zajímavé, že byl tak dlouho sám - a teď najednou hned zásnuby !

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.04.15 18:05
avatar

No přece aby tchýni nestačila prokouknout, než k tomu dojde.

"Medvědovi" bych k zásnubám popřála, že je hezké, že mu to maminka tak dobře zařídila... pěkně ironicky!*hej*

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.