Uplně se změnila

Od: Datum: 06.04.15 21:43 odpovědí: 7 změna: 07.04.15 14:42
S mym kamaradem,jsme se snažili o jednu divku (17).Nam oboum je 18.
Nakonec si vybrala mě.Vydrželo nam to rok.
Ale nejhorši ted je, že chodi s tim mym kamaradem.On nikdy nebyl na to vysedavat o vikendech na pivu a diskoteky.Za to ja na to byl a jsem pořád.Moje tedy byvala holka na to taky byla.Ale najednou se všechno změnilo.
Když jsem se ji zeptal proč chce být najednou s nim a mě dává košem, odpověděla:On je pro mě perpektivnějši do budoucna,dokažu si s nim představit budoucnost a s tebou ne.Ty jen o vikendech piješ alkohol a dotoho kouřiš-Do ted ji to nevadilo.On je prej sportovec,chodi do fitka apod... Což je pravda,hraje tenis a celkem mu jde a pravidelně cviči.Taky ji prej veme jinam než jen do hospody. Minule jsem je spolu viděl na kolech.
A posledni Co mě dostalo bylo že řekla,že chce někoho kdo se o ni umi a bude umět postarat a ja to prej s mym učnakem na ktery chodim nezvladnu,je pravda že on chodi na SŠ a už si dal i přihlašku na VŠ.

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.04.15 21:49
avatar

Víte, každý máme nějakou představu o vztahu i svém partnerovi. Buďte rád, že přišla na to, že Vy pro ni nejste ten pravý a že si vedle sebe představuje někoho jiného, již po roce. Horší by to bylo, kdyby na to přišla později a už jste spolu měli třeba děti, barák a možná i společné dluhy..

Ohodnoceno: 0x
 
Od: au1
Datum: 06.04.15 22:00
takovy jsou baby, ty jsi pro ni byl dobrej kdyz si o ni jinej ani kolo neoprel, ted uz jsi ten ochlasta bez budoucnosti asi holt budes muset zacit hrat tenis :-D
Ohodnoceno: 0x
 
Od: mp*
Datum: 06.04.15 22:19

Nechci Vás nějak ladit, ale máte velikou šanci (pokud je to alespoň přibližně tak, jak říkáte). Tam nejde o vašeho kamaráda, ale o vaší přítelkyni. S Vámi měla jednoduchý, příjemný život, který se jí zřejmě líbil (a líbí se hodně lidem). Teď jí Váš kamarád ovlivnil (kdyby ne, tak je od začátku taková a Vás ani nezaregistruje s tím pivem a diskotékami). Záleží na tom, jak to bude zvládat. Vemte si, že sport chce trochu vytrvalosti a fyzičky. Tam bych viděl její slabé místo - ona musí vydržet to tempo Vašeho kamaráda (pokud to teda on myslí vážně), pokud na to má, tak je pro Vás konec, ale může se jí to i znelíbit, jak jí Váš kamarád týrá při sportu a ráda se k Vám vrátí. Myslím to vážně a vycházím z několika osobních zkušeností.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: fio
Datum: 07.04.15 01:10

Pokud je děvče bez zkušeností, neměla moc kluků, tak teprve hledá. Pokud jste jí nabídl jenom to, co píšete a ona je trochu inteligentní, tak nad tím přemýšlela. Po roce jí to přestalo bavit. Našla odvahu Vám to říci, ale nejen to, i změnit.

Mladý člověk by měl vystřídat více partnerů, než zakotví, berte to jako dobrou zkušenost. Když se změnila ona, tak se změňte také. Ono kouření, hospůdka a žádné jiné aktivity časem přestanou bavit. Jenom nesouhlasím s tím vzděláním. I muž pouze vyučený se o rodinu dokáže dobře postarat, pokud má dobré řemeslo, možná spíše podniká, aktivně se zajímá o novinky. Neuvádíš, jaký obor máš. Je plno vysokoškoláků, kteří se nedokáží zapojit do pracovního prostředí, ale to je již něco jiného.

Vás třeba za nějaký čas i ty diskotéky přestanou bavit a začnete se věnovat jiným aktivitám. Hledejte určitě novou známost, říká se, nevstoupíš dvakrát do stejné řeky. Poučte se a nové slečně nabídněte i jiné kulturní vyžití.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 07.04.15 05:52
avatar

Vybrala bych si jako ta dívka. Vy hledáte smysl života, jak sám přiznáváte, v diskotékách, v pití a v kouření. A jaké Vám to přinese naplnění? Čím Vás to obohacuje? Ano, dneska se tam třeba pobavíte, ale co za 10, za 20 let? Budete jako páprda stále vysedávat po diskotékách? /viz: Vrať se do hrobu/

Vzdělání - je pro život důležité. Dívka, jako matka rodu hledá takového, který by se postaral, dokázal zabezpečit rodinu. Což hoch se SŠ, následně VŠ je určitě vhodnější. Neříkám, i člověk s VŠ může skončit na čas na pracáku, ale přece jen má lepší šanci získat práci a navíc i líp placenou. Není to podmínkou, ale bývá tomu tak. Proto dívka, která uvažuje o rodině, dává přednost takovému, který se opravdu bude umět postarat.

Ten sport se mi líbí, chodí do fitka, hraje tenis, pohybuje se, jezdí spolu na kolách. Vy budete mít brzy propálený kotel, plíce a játra v čudu. Ze sezení v hospodě pořádnou tukovou pneumatiku. On je pro ni opravdu perspektivnější, vybrala si dobře. Vy jste ji vzal jen do hospody, s tím druhým se protáhne na kole, vidí první známky jara, dýchá čistý vzduch, ne hospodský větrák. *bzum*

Zlobte se na mě, nebo ne, také bych si vybrala toho druhého. Jednoznačně. Vy jí kromě hospody opravdu nemůžete mnoho nabídnout. Pokud budete chtít najít slušné děvče, ne jen nějakou hospodskou násosku, budete muset na sobě ještě zapracovat. Dost zapracovat. Holčina udělala dobře a já jí fandím, že procitla. Přehodnotila svůj život k lepšímu.

Nemusí to být pokaždé na 100% pravda, ale podle mě je lepší VŠ sportovec, než vyučený hospodský povaleč. Je to tak! *zed* Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.04.15 08:01
avatar

Víte co se stalo? Ona dospěla. Uvědomila si, co je pro život důležité. Užila si s vámi kamarádů a pivka a zamyslela se, jestli tohle je to, co v životě chce. Nejen pro sebe, ale i pro své děti a pro jejích bezpečí. Z dívky vyrostla zodpovědná žena. Je možné, že vy také dospějete a uvědomíte si, že to, co máte teď, o tom život není. Ale asi si to neuvědomíte, protože nebudete znát nic jiného a navíc, je to hezké a pohodlné. Jak to bude, to je váš názor a vaše cesta. Ona svou cestu vidí jinak.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.04.15 14:42
avatar

Podle toho co pisete, tak ja bych se rozhodla jako ona. Vybrala si rozumne az me to na nejakych 18 let mile prekvapuje..

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.