Křeč spůsobení v noze nad lýtkem

Od: Datum: 16.03.15 00:57 odpovědí: 4 změna: 16.03.15 20:17
Asi před měsícem se mi to stalo,že jsem si přivodil křeč v noze.Pořád to bolí.Bolest ustupuje teď v lýtku.Na hoře moc už ne.Hlavně když si sednu a ,nebo pracuji.Děkuji za jakoukoli odpověď Zdeněk
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.03.15 06:58
Kupte si v lékárně magnesium a po dvou dnech uvidíte.
Pro klid duše se nechte obvodním lékařem objednat na dopplerovske vyšetření ultrazvukem.
Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 16.03.15 07:08
avatar

Když jsem bývala těhotná, mívala jsem křeče v nohách a bolest z nich přetrvávala dlouhou dobu. Dnes už vím, řešila jsem to tady nedávno http://www.poradte.cz/spolecn…t/34356-cuka-mi-v-nohach.html že je to nedostatek hořčíku, který tělo potřebuje pro přenos signálů do nervů ve svalech. Nevím určitě co a jak křeč poškodí, ale nedostatek hořčíku, si myslím, byste měl urychleně řešit. ;) Kupte si hořčík v lékárně. Nabízejí nějaké konglomeráty, ze kterých si tělo příliš věcí stejně neumí vzít. Mi se jeví jako nejlepší a také nelevnější MaxiMag + B6. Myslím si, že by měl umět přetrvávající bolest odstranit. Minerálka Magnezia by měla také pomoci.

doplněno 16.03.15 07:29:

To, co jste doplnil, to by jasně ukazovalo na posun v páteři a z toho ta bolest. ;) Nestrašte s operací! A co by se mělo operovat? To je pěkný nesmysl!

Ohodnoceno: 2x
 
Od: zdendaa
Datum: 16.03.15 07:23
Magnesii piji.Děkuji jste hodní.Ještě bych chtěl vědět jestli se to zahojí a za jak dlouho?Budu hořčík užívat spíš přírodní cestou.Když stojím a hejbnu pánví do předu to to zatáhne bolestí od kyčle k lýtku.Děkuji.Snad nebude operace?
Od: zdendaa
Datum: 16.03.15 20:17
Asi to bude ten posun.Mam jit k doktoroi,nebo muzu chodit do prace?

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.