Moč k doktorce

Od: Datum: 15.03.15 09:24 odpovědí: 4 změna: 15.03.15 10:14
Ráno mám přinést k doktorce ranní moč na kontrolu. Můžu jít dneska na pivko? Chci si jich dár 6. Ovlivní to moč hodně? Pozná to ráno?
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.03.15 09:31
avatar

První ranní moč je pro většinu vyšetření důležitá proto, že zůstává v těle dlouho, sbírá se po celou noc a tudíž i případné bakterie a infekce v ní mají čas se zmnožit a jsou snadno vidět. Navíc není nijak ovlivněna tím, co jsme dvě hodiny předtím snědli či vypili. Což mimochodem znamená nejíst večer ani v noci před vyšetřením moči těžká, mastná jídla, stejně tak tučná a sladká, a nepít alkohol. Tedy na pivko už raději odpoledne... *pivo*

Čtěte více na: http://www.vitalia.cz/clanky/…r-pozna-z-moci/#ixzz3URPE7j4o

Ohodnoceno: 2x
 
Od: andrejnut
Datum: 15.03.15 09:35
Takže když si dám 6 piv tak do 3 odpoledne a pak večer budu pít hodně vodu tak to nevadí?
Od: ben®
Datum: 15.03.15 10:14
avatar

Dobrý den, když si dáte šest piveček a potom ještě hodně vody, tak je předpoklad, že se v noci vzbudíte nucením na močení a půjdete se vymočit - a ranní moč už nebude tou správnou ranní močí. Zdravím!

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 15.03.15 10:07
avatar

Andreji, je to snadné. Musíte si vybrat. Buď o vyšetření stojíte a na správných výsledcích vám záleží anebo potřebujete do hlavy nalít spoustu piva a risknete, že výsledky budou zkreslené. Je to otázka priorit.

Ohodnoceno: 5x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.