Opakované motání hlavy

Od: Datum: 13.03.15 09:52 odpovědí: 5 změna: 13.03.15 18:37

Zdravím. Ráno jsem se probudil a motala se mi hlava už když jsem ležel. Zkusil jsem kafe, ale nepomohlo. Tento stav jsem měl už 2 týdny zpět a tehdy mi doktorka dala jen cosi na žaludek a řekla že jsou to hormony-prostě vývojové stádium.

I když jsem byl chvíli venku, jakmile jsem se vrátil zpět domů, tak bys stav stejný.

Prosím poraďte jak se mám zbavit motání hlavy.

Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.03.15 09:56

Jak jste na tom s pitným režimem a tlakem? Pitný režim si pohlídejte, může to být i od toho, že málo pijete. Pokud problémy přetrvávají, nechte se znovu vyšetřit lékařem.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 13.03.15 09:58

Znovu k lékaři s tím, že je stav stále stejný a že se Vám hlava motá i v leže. Ono to může být např. i od páteře, takže zkusit rehabilitace nebo chtít vyšetření na neurologii. Nenechte se obvodní lékařkou odbýt.

Datum: 13.03.15 11:49

Jak jste starý? Kolik vážíte a kolik měříte?

Datum: 13.03.15 13:40

Pokud doktorka tvrdila hormony,tak tipuj,že jste v růstu a to se stává.Chce to vstávat pomalu a kdykoli se začne točit hlava,tak "snížit těžiště".sednout,lehnout a časem to přejde.Motání hlavy neboli závratě může být i od krční páteře,takže když tak udělat denně cviky na protáhnutí.Taky to může být počasím,poklesem tlaku,pitným režimem a pokud to není ani jedno,tak to může být i od uší.Mi pomáhá coca cola-pomalu popíjet a sport ,aby tělo mělo pravidelný pohyb a srovná to i tlak.Prášky na nízky tlak ještě nikdo nevymyslel,tak zkuste si jít pravidelně zaběhat

Datum: 13.03.15 18:37

Hlava se může motat z různých důvodů. Pokud stav přetrvává, je třeba pátrat po příčině. Pokud se hlava motá i v leže, zřejmě to nebude tlakem. Co takhle problém s krční páteří?

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.