Jakou zkušenost máte vy?

Od: Datum: 10.03.15 18:41 odpovědí: 4 změna: 12.03.15 16:29
avatar

Zdravím.

Celá ta situace se vztahuje na naši třídu, kde je parta kluků, kteří spolu každý den chodí na pivo a jeden z nich se mi dost líbí. Moje kamarádka se zase dost kamarádí s jiným klukem, který do té party také patří, a občas jdeme my (kamarádka a já) skrz toho jejího kamaráda s nimi na pivo. Tam se já většinou bavím s ní, nikdo jiný z těch kluků na mě moc nemluví, zatímco na ni ano, a celkově se i ve škole více baví s ní (to ovšem není ten problém, to mi vůbec nevadí - ještě aby). Občas na mě ve třídě některý z těch kluků hodí okem, zeptá se na školní věc atd., ale to je všechno. Nemůžu říct, že by mě nějak nemuseli, myslím, že jim nevadím. Ale nevím, jestli si o tom mám myslet, že prostě mají radši kamarádku, než mě, anebo je to tak (pokud to vztáhnu na toho kluka, do kterého jsem zamilovaná), že by možná měl i zájem, ale stydí se,a tak na mě raději vůbec nemluví. Připadá mi, že ta druhá možnost je trochu naivní, že to je spíš tiché přání, ale naději pořád mám.

Nicméně, jak to máte vy? V situaci, kterou řeším, jste se někdy ocitli asi všichni, vyšlo vám to někdy tak, že by ten protějšek měl zájem, ale stydí se? Anebo myslíte, že je to prostě tak, že mě prostě tolik "nežerou"?

Díky.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 10.03.15 19:04
avatar

Dobrý den, mám takovou zkušenost, která Vás asi nepotěší. Jsou-li dvě kamarádky, tak jedna bývá většinou hezčí, než ta druhá. To je možná i tento případ a tak má Vaše kámoška více obdivovatelů. Ale, tím se netrapte - nejde o množství, ale o kvalitu. Vy tam máte toho chlapce vyhlédnutého, kvalitního a nesmělého. No, tak to si ho musíte postrčit, aby věděl, že může.

Takže - rozhovor, pohledy, úsměv, otázky, snad i jako dotek. A on si všimne (snad). Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.03.15 19:13
Jestli jsi do něj zamilovaná a on to neví a ještě je stydlivej, tak se radši drží zpátky, aby neměl trapas před kamarády, v případě, že by jsi ho odmítla. Nemusí hned vědět, že jsi zamilovaná, ale že se Ti líbí, to by vědět měl. Zkus mu to říct nebo ať mu to řekne kamarádka. Vždyť to není žádná ostuda a uvidíš, jak se na Tebe bude dívat potom, co mu jen tímto zvedneš sebevědomí. :)
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.03.15 23:31
avatar

Kolik vám je let

(o jaký ročník jde)?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.03.15 16:29
avatar

2. středoškolský ročník, 17 a 18 let, tedy u mě už žádná puberta, u něj bych si tím nebyla tak jistá ;)

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.