Je masturbování přirozené?

Od: Datum: 10.03.15 16:21 odpovědí: 13 změna: 24.03.15 21:01

Sem se chtěl zeptat jestli masturbace je přirozená je to pravda?XD

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 10.03.15 16:26

Dobrý den, snad to je pravda. Ale, je dobré nechat si to pro sebe a nedělat to ani na veřejnosti.

Zdravím!

Ohodnoceno: 7x

Od: wamp®
Datum: 10.03.15 17:00

Ano.Masturbování je naprosto přirozené,samozřejmě v normální míře,ne cca 4x za den :-D

Má velice očistné účinky,např.proti zánětech močového měchýře,prevence rakoviny prostaty,cukrovce,depresích aj.

doplněno 10.03.15 20:21: Majsterjoe,to by asi člověk nic jiného za ten den nestihl,že?...
Nejen onanií živ je člověk...
doplněno 10.03.15 22:13: Napsala jsem 4x pouze namátkově,tudíž se toho nemusíte všichni chytat...
Apropos,není to předmětem dotazu.Nikde není psáno ani dáno,kolikrát denně to zdravý jedinec má provozovat.
Ohodnoceno: 2x

Datum: 10.03.15 20:13

Myslíte že 4x za den je moc? Moc je to možná za hodinu, ne za den.

Sex taky 1x denně a pak stačí?

doplněno 10.03.15 20:32:

Já mám času dost :-D

Ohodnoceno: 0x

Datum: 10.03.15 20:19
Já myslím, že masturbovaní 4x denně u kluků v pubertálním věku je naprosto běžná a obvyklá věc...

Datum: 10.03.15 20:06

Nejen přirozená, ale i velice příjemná. Inu co si člověk udělá sám, dobře udělá.

Ohodnoceno: 3x

Od: futurka
Datum: 10.03.15 21:50
Ano je naprosto přirozená v soukromí samozřejmě

Datum: 10.03.15 23:01

Ahoj. A když si to uděláš levou rukou ze zadu, máš to jak od cizího. Se říká. A dělej jen tolikrát, aby se ti u oběda neklepaly ruce. Jednou se mi tak stalo a ty nány, co seděly se mnou, právě u oběda, si ze mě dělaly srandu. Těžko jsem vysvětloval, že jsem sekal 3 hodiny s křoviňákem.

Od: buss®
Datum: 11.03.15 00:21

Snad jsi se neslušně dotýkal sám sebe nebo jiných neb se dotýkati nechal od jiných?

Datum: 11.03.15 18:31

někdo si ho mastí 10x denně a neřikej ne"! :D

Datum: 22.03.15 09:08

Ten, kdo tvrdí, že si už dávno nepindí honďoura, si ho pindí dodnes ;)

Datum: 24.03.15 09:24

Jasně že je.Je to přirozené od té doby co je člověk na světě.Jen to nesmíš dělat veřejně to už přirozené neni.A nebo před domovem důchodců kde budeš lovit osumnáctku ročník.Ale to jen pro usmátí.

Od: mp
Datum: 24.03.15 11:55

Určitě. Sám si to taky někdy s chutí udělám. Ale není nad ženskou ruku.

Datum: 24.03.15 21:01

Pro odlehčení je tu názor z druhé strany:

Podle současných křesťanských učenců je masturbace symptomem poruchy mezilidských vztahů.[7] Masturbace se vyskytuje především u dětí vystavených krutému zacházení a stresu. Lehčím případem postiženosti onanismem je masturbační frekvence jednou do roka až dvakrát do měsíce. Masturbuje-li dospívající častěji, jedná se o "masturbační krizi", která musí být léčena. Má-li mu být pomoženo, musí se mladému člověku dát poznat jeho základní životní problémy, které se stávají "hlubšími principiálními příčinami" autoerotického chování, jak o tom mluví dokument Apoštolského stolce.[8]

Jedna z autorit křesťansko-konzervativního hnutí, Gerard J. M. van den Aardweg, soudí, že masturbační krize dospívajících může způsobovat homosexualitu. Jako účinnou prevenci a léčbu této "poruchy" doporučuje modlitbu k Panně Marii.*andel*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.