Opakující se sen

Od: Datum: 09.03.15 20:06 odpovědí: 5 změna: 15.03.15 00:45

Dobrý den, prosím, můžete mi poradit, co se děje? Už po 6-7x se mi zdá stále stejný sen. Zdá se mi, že je konec školního roku (chodím ještě do školy..) a dostávám vysvědčení... jenže zjistím, že ze všech předmetů propadám a učitelé jsou na mě suroví a říkají, že se mám více učit. Tohle, přesně tohle se mi zdá pořád dokola každou noc. :( Nevíte co s tím? Já už fakt z toho nemůžu. :( Vždycky jsem ve stresu (v tom snu) a někdy i brečím ve spánku a vždycky se mi tam všichni posmívají. :( Jinak já se učím velmi dobře. Tak proč se mi tohle zdá? Není to nějaké znamení? Díky.

doplněno 09.03.15 20:12:

A ještě chci doplnit, že jak po mě učitelé v tom snu řvou, tak se tam vždycky zblázním. :(

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.03.15 13:35

Dobrý den

Sny jsou různého tipu varovné, pravdivé, věštecké atd.

Ve snech se vám vaše podvědomí chce něco říct prostřednictví různých obrazů.

Výklad vašeho snu podle knihy: Lexikon snových symbolů autora Hannsona Kurtha

škola - život vám chystá nové zkoušky

-vidět: byli byste schopni znovu provést hloupost, kterou jste již jednou udělali - měli byste se poučit ze zkušenosti

vysvědčení - špatné - vyřizování nějaké trapné záležitosti proběhne příznivě

učitel - vidět ho nebo s ním být ve styku: budete mít radost a užitek ze studia nějakého problému

zlost - někoho rozzlobit: urovnání nějaké neshody vás neupokojí

plakat - příslib smíchu za bdění

posměch - zakusíte ponížení

blázen - být: přináší ocenění nebo uspokojivé bytí

Ohodnoceno: 0x

Datum: 10.03.15 13:49
Ve snech bych žádný smysl nehledala. Je pravděpodobné, že se sice dobře učíš, ale máš strach z neúspěchu a proto ten sen. Jako malá, jsem měla stále dokola jeden a ten samý sen o čertech.. Vždycky jsem se před nimi v tom snu schovávala v domě, strašně moc jsem se bála a na čele mi vždycky vyskočila vodorovná čára. Dodnes mě žádný neodnesl a na čele nic nemám :D

Datum: 14.03.15 15:19

Děkuji všem za rady :D

Datum: 14.03.15 20:30

My co nevěříme snářum Vám povíme,že sny jsou jen spleť myšlenek nasbíraných za celý den.Mozek se restartuje a regeneruje,takže mysli míň na školu,choď spát víc unavená nebo před spaním provětrat hlavu.Za sebe můžu říct,že i dnes x-let po maturitě se mi o tom zdá.Úplně do hlavy si nevidíme,ale když je to každý den jako u tebe,tak asi denně na něco myslíš nebo se něčeho podvědomě bojíš.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 15.03.15 00:45

Mně se zase zdají sny na pokračování a je to taky hrůza. Časem jsem si zvykla a naučila se sen buď zastavit, nebo si uvědomit, že je to sen a pak ho režírovat jiným směrem. Zní to asi jak blábol, ale je to tak.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.