1x

Bráchova ex si věčně vymýšlí nemoci- co s tím

Od: Datum: 06.04.15 14:03 odpovědí: 5 změna: 06.04.15 14:59

Zdravím, mám dost zvlášstní dotaz a snad mi někdo z Vás poradí. Bratr se před měsícem rozešel s přítelkyní a ta ho doteď neustále bombarduje, že je v depresích, bere na to léky a teď přišla z báchorkou, že měla autonehodu a odvezli ji do nemocnice. Tam, že prej ji řekli, že má dost těžký otřes mozku a ona že jde domů. Nezlobte se, ale je možné aby někdo z těžkým otřesem mozku šel jen tak hned domů a doktoři ho nechali a věčně vysedával na facebooku a psal zprávy absolutně bez chybiček atd. Přece když jsem po otřesu, tak jsem úplně mimo a to jen třeba i při lehčím. Co si o tom myslíte? Bratr už je z ní úplně na prášky, věčně ho vydírá, že ji něco je, volá mu a snaží se na něj jít takto. Nevíte co s tím? Řekla jsem bratrovi, ať ji to přestane brát a dělat, že neexistuje, ale tgo on neudělá a já nechápu proč a pak si mě ztěžuje.Mám už toho plné zuby a nejraději bych ji zavolala, jenže to mi zatrhl bratr... Tak už nevím. Už jednou nás do krve rozhádala a kvůli ní jsme se dost dlouho nebavili...Nechci aby to bylo i teď tak. Ale ona mi tak pije krev, že se vždycky vzteknu...moc díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.04.15 14:20

Jednou už jste bratrovi poradila, nedal si říct, tak ať si vám nestěžuje ! Být vámi, vůbec bych se do toho nemíchal, ať si to vyřeší ti dva spolu, je to jejich věc.

Ohodnoceno: 0x

Od: uska®
Datum: 06.04.15 14:22

Vy toho moc nenaděláte, musí se přesvědčit bratr, co je pravda a co lež. Zkuste bratrovi navrhnout, aby ex oskenovala - ofotila lékařskou zprávu s otřesem mozku a zaslala ji bratrovi na email. Víc mě nenapadá.

Datum: 06.04.15 14:24

- když se do toho nebudete míchat, jak byste se mohli s bratrem rozhádat? - nakonec Vám do toho nic není a tak trochu "praštění" jsou oba.

Datum: 06.04.15 14:43

Nepomůže jí nic jiného, než si najít nového chlapa. Viz:

Moje známá - celý život "promarodila", hypochondr jako hrom. Neustále ji bolelo břicho, ucho, střevo, žaludek, kotník, slinivka...pokaždé si něco našla. S gustem vyprávěla, jak měla průjem či zvracela, popisovala množství, kolikrát a barvu. I když jinak to nebyla vůbec zlá ženská, měla jsem z ní občas žaludek až v krku. Pomohla velice smutná záležitost.

Zemřel jí manžel. Paní se nejprve utápěla ve smutku, po čase si našla v lázních rozvedeného pána. Naštěstí to nebyl žádný sňatkový podvodník, žijí spolu dodnes. Paní je jako křepelička, běhá, veselí se a když schválně zavedu řeč na nemoci, okřikuje mě: "Prosím tě, nech těch nemocí, kdo to má poslouchat! Já jsem úplně:-D zdravá!"

Takže pomůže nový partner. Aspoň z té mé známé udělal úplně jiného člověka - směrem k lepšímu. *palec* Jaga.

Datum: 06.04.15 14:59

Také zdravím. Neřešte věci, které se Vás netýkají. Toto je záležitost Vašeho bratra a pokud on se dává citově vydírat svojí bývalou přítelkyní, Vy s tím nenaděláte nic. Na to si musí přijít on sám, že za svůj život je zodpovědný každý sám. Jeho bývalá přítelkyně si k němu dovolí tolik, kolik on jí sám umožňuje. Vy se nemáte proč vztekat, není to Vaše věc a bratr Vám to dal i jasně najevo. Respektujte ho, pak nebude důvod proto, abyste se spolu hádali. Já bych mu dala jen najevo svoji podporu. Třeba tím, že kdyby potřeboval s někým tuto věc probrat, jsem tady pro něj. Vyslechnout, nesoudit, hlavně se nevztekat... Jinak bych se sama do toho vážně nepletla.

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.