Dárek od firmy Machala

Od: Datum: 06.03.15 19:12 odpovědí: 11 změna: 07.03.15 07:46

Dnes zavolali manželovi, že jeho telefonní číslo bylo náhodně vybrané a vyhrává přikrývku od firmy Machala. Že by mu ji přivezli domů a je to spojené s asi 1 hodinovou prezentací, není to prý podmíněno jakýmkoliv nákupem, dárek dostane i když si dále nic nekoupíme. Zavolali též někomu z vás a co si o tom všem myslíte?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.03.15 19:18

Co si o tom myslíme?

Já bych Vám napsal co si myslím, ale tedy je slušná poradna..a nesmí se zde mluvit vulgárně.

Což si přímo odporuje s tím, abych Vám řekl co si myslím.

Ohodnoceno: 6x

Datum: 06.03.15 19:31

Naprostý souhlas s martincak.V žádném případě nereagovat.Není snad v médiích nic profláknutějšího než tyhle špinavé akce.

Ohodnoceno: 4x

Datum: 06.03.15 19:37

Šmejdi mají novou taktiku - jedou přímo domů k Vám - nereagovat

Ohodnoceno: 2x

Datum: 06.03.15 19:48

Ale ne..klidně pozvat na návštěvu..Ovšem pouze v případě že mají doma dobrmana který týden nežral.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 06.03.15 20:21

Datum: 06.03.15 20:52

Od Machaly máme ložnici vybavenou již 5 rok a mohu doporučit.Kvalita je vidět a hlavně cítit při spaní.Rozhodně to není podvod...

Přišel k nám úplně stejně na zakl. telefonátu a s nabídkou deky zdarma oproti přednášky.

Ohodnoceno: 0x

Od: cicko
Datum: 06.03.15 23:25

Já když spím, tak většinou nic nevidím ani necítím. Asi máte špatné spaní.*houpy*

Datum: 06.03.15 21:16

jj, taky mi volali, je to ale už několik let. Řekla jsem jim, že žádnou deku zdarma nechci, urazili se a práskli mi telefonem. Takže asi tak )

Datum: 06.03.15 23:44

Zakladni rozpoznavaci pravidlo je, ze nikdo vam v podnikani nikdy nic neda zadarmo, to by musel byt jedine rozmarily milionar lidumil.

Jedine myslitelne darky zdarma jsou takove, ktere nekdo dostane zdarma od vyrobce, nebo je to pribaleno k jinemu vyrobku (nebo k velkemu velkoobchodnimu nakupu), ale prodejce to pouzije jako darek (tricko, kopacak, taska, olej, kanystr), pripadne je to drobnost, kterou se vas snazi vyrobce potesit a nalakat na pristi nakup u nej, a nebo mit malou vyhodu oproti jinym prodejcum (treba proto, ze vyrobce ma plosne ceny a prodejce nesmi slevnit, a tak se to snazi obejit bonusem, ci darkem). Nebo propagacni malickosti jako propiska, usb flashka, otvirak. Takto to chodi temer vsude.

Tyto darky jsou vetsinou podminene nakupem neceho jineho. Vsechno ostatni je podvod.

Datum: 07.03.15 06:05

Nebrat, nezvat, zamknout. Předváděčkám v hospodách už pomalu odzvonilo a ti zmetci se snaží dostat aspoň do rodin. Měli jsme doma podobného kujona. Slíbil, že speciálním vysavačem nám zdarma vyčistí 1 věc. Ať si vybereme - koberec, sedačku. Ve skutečnosti to probíhalo tak, že hlavně mlel, a vyčistil ode všeho plošku velkou jako kapesník. Na koberci, na gauči, v koupelně na kachlíčkách. Jen se nám to snažil vnutit. Za 25 tisíc. Přitom byl velice konspirativní. Žádnou vizitku, žádné povolení o této práci, žádný prospekt k tomu vysavači.

Když jsme odmítli, začal být hrubý až sprostý.Prý kvůli nám jede až z Českých Budějovic, nějakých 170 km a my si dovolíme odmítnout. Vylítl jako čert, vysavač za ním plandal.

Napsali jsme do firmy, kterou uvedl, tento člověk prý pro ně vůbec nedělá. A ten jeho kouzelný vysavač jsem si našla na Heuréce za 2.300 Kč.

Takže od té doby nic, nic, nic. A manžel musel navíc klečet, :-Dprotože když nám volali,on ho pozval. Vzít telefon já, byla bych s nimi hotová hned. Jaga.

Co Vám má kdo cizí vizitýrovat po bytě? Věřte tomu, že darování té deky by bylo jistě podmíněno koupí něčeho jiného,pěkně předraženého.

Datum: 07.03.15 07:46

Zdravím,

já mám s firmou Machala dobrou zkušenost, ačkoli jsem nepřítelem všech prezentačních akcí, ať venku či v domácnosti. Na doporučení našich známých zavolala. Partner se nechal od obchodní zástupkyně přemluvit a pak přemluvil mne, aby mohla přijít. Nikoho dalšího jsme nezvali. Paní přišla, seznámila nás během půl hodinky s jejich výrobky. Nic jsme si nekoupili a nechala nám dárek - přikrývku. Předpokládám, že je jistě jiné - horší- kvality než prodávají. Slouží již rok a spokojenost. Kladně hodnotím, že nic nevnucovala.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.