Scéna z filmu?

Od: Datum: 05.03.15 20:07 odpovědí: 2 změna: 06.03.15 20:48

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli nevíte, v jakém filmu byla tahle nebo alespoň podobná scéna. Muž utopil ve vaně (nebo si to alespoň myslím, ale nejsem si jistá, možná ji zabil i jinak) svou ženu a ona znovu obživla. Měla nějaké nadpřirozené schopnosti. Zeptala se manžela, jestli věděl, že to přežije a on odpověděl, že ano, ale jistě, že nevěděl. Nejsem si ani jistá, jestli to byli manželé. Vím, že v nějakém filmu nebo seriálu taková scéna byla. Předem děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: nikc®
Datum: 06.03.15 15:18

Připomíná mi to film Ďábelská lest s Sharon Stone a Isabellou Adjani. Ale tam chtěly utopit nebo zabít chlapa. Taky to záhadně přežil. Ještě mě napadlo, jestli to nebyl nějaký thriller s Ashley Judd. Hrála v několika podobných fimech. Dvojí obvinění se jmenuje jeden. Pamatuju si, jak tam byla v kostele jako mrtvá, ale žila. Ale může to být cokoliv. Chtělo by to být víc konkrétní.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lola*
Datum: 06.03.15 20:48

Děkuji, moc. Nakonec to byl film Spletenec. Kde manžel topil uměle vytvořenou příšerku (holčičku) a manželka mu v tom bránila. Nakonec ji utopil, ale příšerce se objevily žábry a znovu dýchala. Manželka se ho ptala, jestli o tom věděl.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.