Firma na vymáhání pohledávek

Od: Datum: 16.07.09 15:03 odpovědí: 35 změna: 09.10.14 22:31

Dobrý den,

neznáte někdo nějakou firmu, která se zabývá vymáháním pohledávek fyzických osob (bývalá nájemnice mi dluží peníze za nájem) a platíte pouze provizi při vymožení pohledávky? Takových firem existuje spousta, ale když jsem pátrala po referencích, tak jsem mnohdy byla nemile překvapená (např. firma Deredes). Proto bych uvítala nějakou profesionální firmu, která tomu rozumí a je na ná spolehnutí. Máte s nějakou takovou firmou někdo osobní zkušenost?

Děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: mirka009
Datum: 16.07.09 17:11

Zde asi jedině uhrazeno.cz. Ti jsou nejspolehlivější.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: antynka*
Datum: 16.07.09 21:04

Díky za tip *hej*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: navstevnik*
Datum: 12.11.09 00:44

Aleši Slabý jsi už trapnej s tím spamováním.

Uhrazeno.cz = DEREDES - stejná adresa, dokonce jsou uvedeny jako "spriznena firma".

Proste je to ten samy podvod (doporucuji google neco jako zkusenosti deredes).

Ohodnoceno: 0x
 
Od: google*
Datum: 12.11.09 10:34

Není to náhodou ten Aleš Slabý, jak dělal u Lišky, potom u Providentu atd. a všude ho pro neschopnost za chvíli vyhodili? To jeho "vymáhání" funguje asi takto: Na netu slibuje téměř nemožné, dokonce tvrdí, že co nevymohou oni, to nevymůže nikdo a jiné nesmysly. Od důvěřivých klientů, kteří na tyto sliby skočí, sbírá data dlužníků a věřitelů. Pokud klient zná adresu dlužníka, pošlou mu na tuto adresu dopis. Pokud se klient odstěhoval nebo nepřebírá poštu, sdělí to klientovi a tím pro ně případ končí. Pokud adresu dlužníka neznají, nedělají vůbec nic. Nedělají nic jiného než jen jednou pošlou dlužníkovi dopis a stačí jím, když jen nějaké procento z dlužníků zaplatí. Ty provize 45% z uhrazených dluhů jím bohatě stačí na úhradu nákladů, které tvoří poštovné na jeden dopis dlužníkovi.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.10.10 21:07
avatar

Chachá, uhrazeno.cz pro mne do dneska nevymohla ani cent. Naivne jsem je kontaktoval v Dubnu s tim, ze mi byvalý zamestnavatel neuhradil zbyvajici mzdu a po cca 2 mailech se uz neozýva ani prd*nevi*, zkuste proste obcanskopravni zalobu, vetsinou obalka s pruhem zabere...Nebo basebalku

Ohodnoceno: 0x
 
Od: re*
Datum: 03.08.09 13:23

Našel jsem reklamu slibující vymožení pohledávky (u-h-r-a-z-e-n-o.cz). Po dlouhém študýrování podmínek jsem vyplnil elektronické formuláře s citlivými údaji. Na konci se objevila smlouva ve které stojí:

3. ODMĚNA MANDATÁŘE
3.1. Mandatáři za jeho činnost přísluší odměna ve výši 45% z plnění podle čl. 2.3. této smlouvy, kterou je mandant povinen uhradit do 10 dnů po obdržení faktury od mandatáře nebo ihned, jestliže mandatář předá dlužnou částku v hotovosti.
3.2. Odměna mandatáře podle čl. 3.1 této smlouvy náleží mandatáři se splatností 10 dnů po ukončení účinnosti této smlouvy, pokud v této době je dlužná částka nebo její část připsána na účet mandanta nebo zaplacena v hotovosti a předána mandatářem nebo dlužníkem.
3.3. V případě úhrady dlužné částky nebo její části dlužníkem na základě potvrzeného splátkového kalendáře, náleží mandatáři smluvní odměna podle čl. 3.1 této smlouvy z každé splátky připsané na účet mandanta nebo z každé splátky složené v hotovosti a předané mandantovi dlužníkem nebo mandatářem. V takovém případě je smluvní odměna mandatáře splatná do 10 dnů ode dne zaplacení příslušné splátky.
3.4. Převod úhrady dlužné částky se provádí zpravidla bezhotovostním převodem na bankovní účet mandanta, jež mu mandant sdělí. Mandant je oprávněn mandatáři kdykoliv písemně sdělit jiný bankovní účet, na který má být peněžní částka mandatářem bezhotovostním bankovním převodem převedena. Pokud není účet specifikován, je zjevně chybný nebo již neexistuje, bude mu úhrada zaslána poštovní poukázkou a vyplacena v hotovosti, náklady na hotovostní převod úhrady hradí mandant.
3.5. Strany se dohodly na úhradě úroků z prodlení od data splatnosti ve výši 0,1% z výše vystavené faktury za každý i započatý den prodlení.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.08.09 13:29

Asi jsem pako, ale těch 45% seplatí jenom když částku vymůžou? Je to tedy nefér, když Vám takovouhle krásnou provizi řeknou až po vyplnění formuláře. Děkuji za upozornění. Už jsem si začala pro ně připravovat podklady a chtěl aje kontaktovat.

Od: grast
Datum: 19.10.09 14:33

také jsem chtěl vymoci dlužnou částku. Na internetu jsem kontaktoval firmu A, ta mi poslala obdobný, ne-li stejný formulář. Proto jsem firmě A nabídl, že jim dluh odprodám. Firma A souhlasila s tím, že prodej zprostředkuje pro firmu B. Ozvala se firma B a nabídla mi nejprve vymožení dluhu a obdržel jsem totožný formulář. Na webu jsem zjistil, že obě firmy mají jednoho jednatele a diskuse k nim byla plná negativ. Tohle co tu píšete mi silně připomíná firmu C. V těhle smlouvách hraje velice důležitou úlohu i písmenko "a" nebo také "nebo". A v případě že firmě C nezaplatíte, u soudu se můžete ocitnou raz dva vy sám. Takových firem na vymáhání dluhů, zprostředkování vašeho domu, auta na reklamu tady v té zemičce jsou už desítky.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nilanerda*
Datum: 03.08.09 13:39

Co zkusit firmu: PROFI - CZ...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.08.09 13:46

Ta má provize 30-50%. Jak tak koukám, tak se dlužník bude smát, protože za těhle podmínek (mám nestandardní podmínky - nevím kde dlužník je, dluží kam se podívá) jsou příplatky, takže kdyby se částku nakonec podařilo vymoci z dlužníka, tak z toho uvidím jenom malou část, kteoru stejně zdaním. Tak nevím, jestli mi to stojí za to... Díky za tipy, musím se rozhodnout co s tím...

Od: nilanerda*
Datum: 03.08.09 13:54

A co zkusit to vyřešit sama? Vypovědět nájemní smlouvu?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.08.09 14:19

To víte že jsem to sama zkoušela a mnohokrát. Ale více než slibů jsem se nedočkala. Nájemní smlouva je ukončena a nájemnice je vystěhovaná, ale peníze za dlužný nájem nemáme. Už jsem to tu řešila i v jiné debatě. Bohužel na ní nic nezabírá - ani po dobrém ani po zlém. Ona dluží kam se podívá, takže se bojím, že když to dám k soudu, takže ji nakáží to zaplatit, ale když nebude z čeho... No je to těžký, ale naštěstí se nejedná o statisíce...

Datum: 26.10.10 21:16
avatar

navrhuju to dat do mistniho plátku, eventuelne Cerne ovce atp...zkrátka ji udelat z ostudy kabát a treba to pomuze...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: luk1nx
Datum: 24.01.10 19:12

Máte nějaké konkrétní zkušenosti s touto firmou?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jaroslavanedomova
Datum: 04.11.09 17:42

V dnešní době se už nejde asi na nic spolehnout, jedni lžou, jiní kradou, další jenom nadávají. Zrovna to bude týden, co jsem potkala v Letňanech jednu svou kamarádku, kterou už jsem několik let neviděla. A tak jsme šli na kafe.
Svěřila se mi, že právě neprožívala svoje nejlepší období, že sice nejdříve prožívala hezký vztah s přítelem, ale ten se později změnil v horor a v dluhy. Plánovali společné bydlení, a protože přítel měl jakýsi zápis v registru dlužníků, musela si peníze půjčit ona na sebe.
No samozřejmě to dopadlo tak, že se nakonec s ním rozešla, a i když sliboval, že vše bude splácet s ní, neviděla od něj ani korunu. Sama však musela splácet dluhy okolo tří set tisíc. Nezbyla jí jiná možnost než se obrátit na právníka, ten jí však sdělil, že ji určitě zastupovat u soudu bude, ale že musí zaplatit 20.000 Kč, jako soudní poplatek a náklady advokáta. Znovu si půjčovat se jí už zdálo jako holý nesmysl. Už to skoro nechala být a smířila se se svojí hloupostí, až na Facebooku našla reklamu na vymáhání pohledávek online.
Ani tehdy prý nevěřila, že své peníze ještě někdy uvidí zpátky, ale za pokus to stálo. Registrovala se, podepsala smlouvu a čekala, co se bude dít. Asi dva měsíce nic, po dvou měsících jí uvedená společnost volala a sdělila jí, že dlužník poslal první splátku dvacet tisíc, a že prý se dlužník cukal, ale že nakonec našel dobrou práci a tak to prostě zaplatit bude muset.
Vzhledem k tomu, že říkala, že dlužník již počtvrté zaplatil smluvenou částku podle splátkového kalendáře, tak vypadá to, že v tomto státě opravdu něco začalo fungovat a dlužníci se začali taky trochu bát.
Sice jsem nechtěla psát, kdo mé kamarádce pomohl, aby to nepůsobilo jako reklama, ale na druhou stranu to může pomoci i ostatním, kterým prostě někdo nezaplatil. Věřitelé! Pomoc s dluhy tedy můžete najít na http://www.Uhrazeno.cz .

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jinak
Datum: 11.11.09 10:37

Firma uhrazeno.cz nabízí, že má spoustu možností, jak dlužníka najít i pokud nám není známo jeho bydliště apod. Tak jsem se na tuto firmu obrátil, aby mi vymohla částku, kterou mi právoplatně dluží jeden neplatič, který se odstěhoval z místa bydliště. Co myslíte, že firma uhrazeno.cz udělala? Poslali mu dopis na adresu, o které jsem jím hned psal, že na ní nebydlí a oznámili mi, že dopis si dlužník nevydzedl, pošta oznámila, že se adresát odstěhoval a že tedy mám zjistit novou adresu dlužníka a až budu vědět, kde dlužník opravdu bydlí, ta mám firmu uhrazeno.cz znovu kontaktovat. Tak takové služby si opravdu může firma uhrazeno.cz někam strčit, nejlépa do pr..., protože když budu vědět kde dlužník bydlí, vymůžu si peníze sám a jejich služby potřebovat nebudu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: navstevnik*
Datum: 12.11.09 00:47

uhrazeno.cz = DEREDES = parchant Aleš Slabý = PODVOD!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: google*
Datum: 12.11.09 10:35
Není to náhodou ten Aleš Slabý, jak dělal u Lišky, potom u Providentu atd. a všude ho pro neschopnost za chvíli vyhodili? To jeho "vymáhání" funguje asi takto: Na netu slibuje téměř nemožné, dokonce tvrdí, že co nevymohou oni, to nevymůže nikdo a jiné nesmysly. Od důvěřivých klientů, kteří na tyto sliby skočí, sbírá data dlužníků a věřitelů. Pokud klient zná adresu dlužníka, pošlou mu na tuto adresu dopis. Pokud se klient odstěhoval nebo nepřebírá poštu, sdělí to klientovi a tím pro ně případ končí. Pokud adresu dlužníka neznají, nedělají vůbec nic. Nedělají nic jiného než jen jednou pošlou dlužníkovi dopis a stačí jím, když jen nějaké procento z dlužníků zaplatí. Ty provize 45% z uhrazených dluhů jím bohatě stačí na úhradu nákladů, které tvoří poštovné na jeden dopis dlužníkovi.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: maxxx*
Datum: 13.07.10 00:48

Klamava reklama, LOREM IPSUM je DEREDES. DEREDES je podvodníček Aleš Slabý (proč podvodnáček, používá falešné reference) a hraje si na partnera LOREM IPSUM, který se jak myslel anonymně zakopil za 1 dolar v USA. Chtel se tak vyhnout dosahu české justice, ale zapoměl, že je snadno dohjledatelný v OR v USA a je tedy i z touto firmou tretně odpovědný.

http://photo.uloziste.com/?fo…jpg&d=cfd94a936778a0fc&size=3

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mara*
Datum: 02.08.10 20:37

a zuby a slepák si taky spravuješ sám?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: maxxx*
Datum: 13.07.10 00:48

Klamava reklama, LOREM IPSUM je DEREDES. Podvodníček Aleš Slabý (proč podvodnáček, používá falešné reference) a hraje si na partnera LOREM IPSUM, který si jak myslel anonymně zakopil za 1 dolar v USA. Chtel se tak vyhnout dosahu české justice, ale zapoměl, že je snadno dohjledatelný v OR v USA a je tedy i z touto firmou tretně odpovědný. Mě někdo od nich zavolat, tak jdu v klidu na PČR s udam je za podvody.

http://photo.uloziste.com/?fo…jpg&d=cfd94a936778a0fc&size=3

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jk*
Datum: 29.11.09 09:57

Dobrý den přeji.Otázka vymáhání pohledávek, které vznikly třeba nezaplacením nájmu není komplikovaná.Jedná se o několik kroků k vymožení pohledávky.Ten první krok je vyčíslení dluhu, vyčíslení úroků z prodlení, oslovení dlužníka, podání k soudu a návrh na nařízení exekuce pokud dlužník neplatí.Firem na vymáhání je hodně.Já také vymáhám pohledávky.Pokud jste dosud své peníze nedostala, tak mi napište a uvidíme co s tím.Jindřich Karel

Ohodnoceno: 0x
 
Od: khuba
Datum: 17.04.10 14:32

Dobrý den,

mám také zkušenost s Uhrazeno.cz. Dal jsem jim k vymáhání svou pohledávku, ale nejsem spokojený s vymáháním. Můžete mi poradit, jakým způsobem od nich odejít a pohledávku opravdu z dlužníka vymoci? Vymáháte někdo pohledávky efektivněji? Děkuji

Ohodnoceno: 0x
 
Od: maxxx*
Datum: 13.07.10 00:49

Deredes ne a LOREM TAKY ne. Je to prostě Aleš Slabý

Klamava reklama, LOREM IPSUM je DEREDES. DEREDES je podvodníček Aleš Slabý (proč podvodnáček, používá falešné reference) a hraje si na partnera LOREM IPSUM, který se jak myslel anonymně zakopil za 1 dolar v USA. Chtel se tak vyhnout dosahu české justice, ale zapoměl, že je snadno dohjledatelný v OR v USA a je tedy i z touto firmou tretně odpovědný.

http://photo.uloziste.com/?fo…jpg&d=cfd94a936778a0fc&size=3

Ohodnoceno: 0x
 
Od: maxxx*
Datum: 13.07.10 00:50

DEREDES = LOREM

Klamava reklama, LOREM IPSUM je DEREDES. DEREDES je podvodníček Aleš Slabý (proč podvodnáček, používá falešné reference) a hraje si na partnera LOREM IPSUM, který se jak myslel anonymně zakopil za 1 dolar v USA. Chtel se tak vyhnout dosahu české justice, ale zapoměl, že je snadno dohjledatelný v OR v USA a je tedy i z touto firmou tretně odpovědný.

http://photo.uloziste.com/?fo…jpg&d=cfd94a936778a0fc&size=3

a to se rovná PODVOD

Ohodnoceno: 0x
 
Od: 8976*
Datum: 17.04.10 17:55

firma která chce vic jak 25ˇ% z vymožených peněz jsou hoštapleři / upozornuji z vymožených peněz/ - může být max admin . poplatek ve výši max 1.000 ale i to je jen ve výjmečných připadech a to po ukončení případu, kdy jsou předloženy všechna opatření - které byly činěny proti dlužníkovi za účelem splacení dluhu- / náklady- poštovné ,telefony, zjišt. informací atd./

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pavek
Datum: 28.06.10 20:49

DEREDES je podvod, pozor spamuje pres doménu registr-dluzniku.cz

Ohodnoceno: 0x
 
Od: marax
Datum: 02.08.10 20:38

no skvělý pane chytrej a kdo mi tedy vymůže pohledávky aniž budu platit za "administraci" resp. cokoliv než z vymožených peněz?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: 8976*
Datum: 02.08.10 21:08

Hm, chtěl bych ho vidět, mám dojem,že charitu v této oblasti neposkytuje nikdo - ale možná ano , nějaké obč. sdružení , ale to jen radilo dlužníkům ne těm kterým někdo dluží...no obraťte se na stát - ten má chránit práva občanů - no, ale když jste půjčoval tak jste zřejmě radu nepotřeboval - takže nyní plaťte...když jste půjčil - někdo se má za Vaše peníze dobře - mohl by Vám alespoń poděkovat - třeba v rádiu nechat zahrát hezkou písničku...*ua*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: marax
Datum: 02.08.10 22:26

ja jen reaguji na: "deredes je podvod", zajimalo y me, ktery deb.. by podepsal takoveto vykriky, pod trestni odpovednosti...

Jestli si vezme DD 45%, tak ok, ale vezme si je z vymozene castky... kdyz nic nevymuze, tak si nevezme nic..

Me jen zajimalo, co za polosvepravne deticky tady ma takoveto vykriky? At se podepisi!

Prijde mi to, ze DD je nejlepsi za stavajici situace! Prece jestlize jsem schopen sam vymoct, tak to nedavam na dd, prece nejsem blazen... A jestli nejsem, tak dam a zaplatim %%.

A jestli je to tak nezajimave, ze nekdo nenajme detektiva aby patral kvuli par desitkam tisic po dluzniku? No tak si to dam jinam, ne?

Podvod by byl, kdyby nebylo mozno vypovedet smlouvu nebo tak neco...

A to tady nikdo necitoval.. Dost na tom, ze DD zverejni dluznika a dluznik, byt treba zua nevyzvednutou dobirku, at se stydi anebo zaplati!

Znova se ptam, kdo to pro me udela, za stejnych anebo lepsich podminek, bez naroku na platby za neodvedenou praci?

Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: jirkak*
Datum: 17.08.10 18:04

Dobrý den,nechal jsem si výše uvedenou firmou vymoci dluh,dluh byl vymožen bez problému,ovšem firma DEREDES si sama strhla 45%+DPH,očemž ve smlouvě není zmíňka,slibovali mi,že45%bude vymáháno jako příslušenství,nebylo.Na písemnou reklamaci /doporučený dopis/ vůbec nereagovali,smlouvu porušili v několika bodech,ale o tom vůbec nediskutují.Zřejmě pracují v okruhu podvodníků /dlužníků/ a spousty nepravostí od nich okoukali a v mnohém je i překonávají.Pokud mohu poradit deredes NE!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: crecoll
Datum: 14.10.10 09:35

já poskytuju charitu při vymáhání dluhů *smich* pošlete mi informace o kauze, já se tím prokoušu a s velkou chutí začnu vymáhat. nechci žádný administrativní poplatek a nepotřebuji žádnou zálohu. Svojí provizi si vezmu od dlužníka.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: sojin*
Datum: 26.10.10 20:50

Dobrý den,měl bych možná zájem.Potřebuji vědět pouze název vaší firmy abych si mohl ověřit reference.Děkuji za odpověď.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: touzimsky
Datum: 09.10.14 22:31

Dobrý den je inzerát stále aktuální na vymahaní pohledávky? s pozdravem Toužimský.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.