Trápím se z neopětovaného vztahu

Od: Datum: 04.03.15 17:41 odpovědí: 7 změna: 08.03.15 12:12

moc se mi líbí, je to milá holka a chytrá holka, vztah nechce a jen kamarádství, občas se potkáváme nebo chodíme sednout na večeři, zmrzlinu, toužím se jí dotýkat, vzít ji za ruce, obejmout, políbít, být s ní, ale musím respektovat její přání a to mne ubíjí, přestat ji vídat nelze, musel bych se odstěhovat... v noci nespím, myslím na ni kudy chodím, možná si to začínám moc idealizovat, nevím... jen se bojím, že to nevydržím a až ji uvidím příště, vše co jsem napsal jí řeknu a udělám a buď se to posune k dobrému, nebo ji ztratím úplně...

Mám 28 let, ale i tak si nedokáži poradit a hodně s tím bojuji...


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.03.15 18:02
avatar

máš smůlu najdi si jinou která tě bude chtít

na fnukání se vykašli je to škoda času

Ohodnoceno: 1x
 
Od: mocjichci
Datum: 08.03.15 12:12

Už jsem zjistil že mám smůlu, ale není jednoduché ji vytěsnit z hlavy. V každém případě mám u ní smůlu, dál v tom pokračovat by bylo spíš ke škodě.

Od: wamp®
Datum: 04.03.15 18:04
avatar
Nevzdávat se a bojovat dál !
Zatím je to na dobré cestě,chodíte na zmrzlinu,na večeře...
Ona sama možná má za sebou ošklivý rozchod,který jí zranil natolik,že se dalšího bojí.Potřebuje si odpočinout...Tak nenaléhejte,ale zlehýnka a pomalu ji zkuste utvrdit v tom,že jste ten pravý
Bavte se o všem možném,zdokonalujte se vy sám ve všeobecných znalostech,pozvěte ji třeba do kina,do divadla,do bazénu,na výlety...Musíte zaujmout,být milý,vtipný...Držím palce ;)
Ohodnoceno: 0x
 
Od: esme*
Datum: 04.03.15 23:19

Holt jsi to chytil natvrdo, hormony jsou bestie. *cert*

Jdi do toho na rovinu a mluv s ní - buď ti dá do budoucna zelenou nebo aspoň naději na to, že navážete vztah, nebo na rovinu řekne že z toho nic nebude a pokud je tak chytrá jak píšeš, dá ti čas se s tím vyrovnat. Každopádně tím získáš - buď vztah s touto dívkou, nebo prostor pro vztah s někým, koho teprve potkáš. Není nic zbytečnějšího než se plácat v bezcílné nevědomosti a nereálných snech.

Hodně štěstí!*slunce*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.03.15 14:25
avatar

Jsem jedna ruka s předchozími reakcemi - hop nebo trop. Vysyp to ze sebe a budeš jasně vědět, na čem jsi, buď ti dá šanci, anebo budeš 100% vědět, že to je marný. V případě č. jedna ti gratuluju, u č. 2 tě to aspoň nakopne jiným směrem.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 05.03.15 15:08
avatar

...přesně tak co bylo tady řečeno.Buď vznikne vztah a nebo Ti řekne,že sama neví a že jako kamaráda tě má ráda a ráda s tebou je,jen vztah nechce,tak to bude blbý.Ty na ní budeš myslet dál a nic se nezmění.Pokud tě odmítne(nebo jen jako kamaráda)tak se nevnucuj a drž si odstup.Tak jsem to měla s kamarádem.On pořád doufál a mi s ním bylo dobře jen jako s kamarádem.I když jsme spolu byli rádi,tak každý očekával něco jiného,tak pozor ať se takhle potom netrápíš.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mocjichci
Datum: 05.03.15 20:05

Uvidíme se v neděli, ikdyž je to za pár dnů, mám nutkání jí zavolat nebo napsat a popsat své pocity i přání. Je to neskonalá touha a nevím, jak to vydržím. Nemůžu se od toho odprostit, asi vsadím na jednu kartu, hop a nebo trop. Nevím, jestli to nezkazím více než je nutné, že nechce vztah mi řekla když slušně odmítla pozvání na rande, pochopil jsem, že je po rozchodu a nechce nic nového začínat, takto to prezentuje, zda je to pravda či jen milosrdná lež, to ví jen ona.

Je to začarovaný kruh, když to udělám, možná ji tím budu obtěžovat a vystavím situaci kterou si nepřeje. Když to neudělám, budu si vyčítat že jsem to měl udělat a ona se nedozví, jakou touhu k ní cítím, možná to něco změní, možná ne.. sedím tu a nevím kudy kam, tak nerozhodný jsem ještě nebyl a vím, že se dnes zase nevyspím...

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.