Přitel se urazil kvůli kravině

Od: Datum: 03.03.15 18:58 odpovědí: 29 změna: 04.03.15 14:36
Dneska sem u přitele zažila zvlaštni situaci.Memu klukovi je 19 mě 16.Vim že jako malej měl rad kobru 11 a dily s Andrem, kteryho strašně obdivoval jako malej kluk, když mu bylo tak 8-10 roků,řikal mi to.
Občas na to kouka a řika že si vždycky vzpomene na dětstvi.Ale dneska jsme koukali na kobru odpoledne na fandovi a davali dil, kde Andre umřel.Ja že to nesleduju tak sem to ani nevnimala,ale muj kluk z toho měl na krajičku i trošku nějaka ta slza.Přišlo mi to strašne vtipny,protože nechapu co tak velkyho kluka dostalo na takovymhle serialu a do toho ten dil viděl Už vickrat řikal.Urazil se a naštval za to že se mu za to směju citlivce jedny.Omluvili by jste se mu za takovou kravinu? Ja myslim že to přehnal on že se naštval.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.03.15 19:08

Pro něho to kravina není. Je prostě citlivější a dojímají ho smutné scény. Já bych si ho rozhodně k vůli tomu nedobírala. Vás zase dojímá třeba něco jiného. Každý má své slabosti a nikdo za své pocity a emoce nemůže. Není nutné se někomu k vůli takové věci posmívat a zvláště ne tomu, na kom Vám záleží a máte ho ráda. Omluvou nic nezkazíte, ale to už je na Vás.

Ohodnoceno: 6x

Datum: 03.03.15 19:08

Ať je to logické nebo ne, když člověka něco dojímá, tak považuji za neslušné dělat si z toho legraci nebo to nějak zlehčovat. Smát se mu? Já bych se omluvila. To se nedělá. Je to prostě jeho citovka, berte to tak - a možná buďte ráda za chlapa, kterého dokáže něco dojmout k slzám.

doplněno 03.03.15 19:12:

Mezi námi - když mě dojme film (ani nevím, jak ti to tvůrci filmu dělají, že ačkoliv jsem docela netečná ženská, tak u filmů někdy bulím), a chlap se mi začne posmívat, tak u mě skončil. Může mi v klidu říct, že brečení kvůli filmu považuje za dětinské/hloupé/vtipné/..., ale přímo se mi vysmát, to bych si nesla hodně dlouho v sobě.

Ohodnoceno: 5x

Datum: 03.03.15 19:49

Souhlasim s Vami. Duverny vztah dvou lidi je o duvere. A ta je o tom, ze kdyz se jeden jakkoli odhali, druhy se tomu nevysmeje a ani toho nezneuzije. Slecna je ponekud jednoducha a zadelava si na vztah, ve kterem se nakonec kvuli jejimu chovani nebude hrat na ferovku.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 03.03.15 20:33

Přesně tak. Já před ex-přítelem slzy u filmů vždy tajila, připadalo mi to dětinské a věděla jsem, že on to tak neprožívá. A když bych už přiznala barvu, že bulím jak želva, tak by mě jeho výsměch pěkně ranil. Tady totiž vůbec nejde o to, jestli bulet u jednoduchého německého seriálu je dětinské a nebo ne, ale o to, co vlastně píšete - "zneužitá" důvěra. Jo, kdyby se ten chlapec cítil dotčen natolik, že nepřijme její omluvu, tak ať jde do kopru, ale omlouvat se on za co nemá.

Ohodnoceno: 0x

Od: operett
Datum: 03.03.15 19:09
omlouvat? tak neni mu snad deset ne? to je k smichu resit takovy voloviny

Od: ben®
Datum: 03.03.15 19:09

Dobrý den, no, tak jeden z Vás by měl ustoupit. Vy jste se vysmála jeho dojetí, i když to tak asi nebylo myšleno. On to vzal jako necitlivost z Vaší strany - holt, je citlivější, než Vy. Takže, buď se omluvit nebo omluvu očekávat (snad). A už se mu neposmívejte, protože to není nikomu příjemné. Zdravím!

doplněno 03.03.15 21:48:

I muži mají své dny - a nemusí to být periodické. Na dojetí má nárok každý a není to ostuda.

Datum: 03.03.15 19:12

evidentne jste dospelejsi nez vas pritel :)

Datum: 03.03.15 19:40

Dobrý den. Vašeho mládence zamrzelo, že jste se mu vysmála, že měl slzy na krajíčku. Dotkla jste se ho na jeho citlivém místě... nedivím se mu, že se urazil. Já bych toto neudělala - vysmát se někomu, když je mu cokoliv líto. Příště se třebas on může vysmát vám a ranit na vašem citlivém místě. Každý ho má to citlivé místo. Příště byste se možná neměla chovat jako slon v porcelánu, ale brát ohled na city. A prosím, za co by se vám měl váš kluk omluvit? Nechápu

Datum: 03.03.15 19:42

Když vidím slzy dojetí v očích muže, dělám, že nevidím. Vy jste dost hloupá na to aby jste se začala smát. Ano, očekávala bych vaši omluvu, vy totiž nevíte jaká asociace při tom filmu u vašeho přítele to dojetí vyvolala.

Ohodnoceno: 8x

Datum: 03.03.15 19:46

To je maly kluk nebo co? :D je to trosku smesnejsi no ... nereste , je mu 19 a vam 16 ... zivot vas jeste nauci

Ohodnoceno: 1x

Datum: 03.03.15 19:53

- jéžiš - mně bylo taky líto, že André umřel ! - ten herec se mi moc líbil - a umřel chudák tak blbě ... !

doplněno 03.03.15 23:04:

dejv - znovu jsem si "poplakala" - ale je fajn, že se André vrací ! (to jsem nevěděla) - začnu se asi znovu dívat ...

Od: petek
Datum: 03.03.15 19:58
Co ja se nabrečel když sem to tenkrat viděl jako malej.Tu harpunu mam pořad před očima.To byly kaluže slz a ta hudba na konci :/ mě by si taky urazila
Od: kvadr
Datum: 03.03.15 20:01

Přítel vám natolik důvěřoval, že se klidně před vámi rozbrečel. Musí to být pro něj rána, že jste se mu vysmála i když jste to tak možná nemyslela. Ale to si musíte vyříkat...

Od: xy
Datum: 03.03.15 20:02

no, přiznám se, že mi málem ukápla slza, když jsem zjistila, že v pátek zemřel pan Spock ( Leonard Nimoy ) ze Star Treku

idol mého dětství ..

Od: jr
Datum: 03.03.15 20:19

Dojímat se nad tím, že nějaká fiktivní postava ve vymyšleném příběhu "zemřela", je opravdu trochu srandovní. Mě se to taky stává, když sleduju nějaký napínavý film, třeba u Django unchained, to jsem v kině brečela, a když si toho přítel všiml, tak jsme se tomu pak zasmáli oba.

Datum: 03.03.15 20:22

ono je hlavne trochu neco jineho postava ve filmu, a neco jineho je postava z krimi serialu a ke vsemu, kdyz onen dil nekdo vidi uz po nekolikate

doplněno 03.03.15 21:06:

@jr ne naopak :) ja jsem s vami :) pochopim postavu cehokoli v nakem citovejsim filmu, dramatu nebo i serialu apod, ale u krimi serie, a ke vsemu typu kobra 11 mi to prijde fakt vtipny :) me by se to rozhodne nedotklo, jsem ponekud jiny partner i clovek :)

doplněno 03.03.15 21:11:

pravdepodobne by to u nas dopadlo takto: "ty brecis u kobry 11? :-D", a ja bych se smichem a slzama v oku odpovedel "kdyz ja mel Simira rad uz od 8mi :-D"

Od: jr
Datum: 03.03.15 20:28

Aha, takže smrt postavy ze seriálu berete vážněji, protože ji znáte déle a máte k ní už vyvynutý silnější citový vztah?

To mi přijde taky směšný, pořád je to přece jen fiktivní postava, neni to kamarád, děda nebo pes.

Datum: 03.03.15 20:38

Chlap je také člověk,který má city a bylo promiňte dost hloupé se mu smát. Tak to vidím já...

Od: mustang
Datum: 03.03.15 20:59
Já jsem třeba úplně závislej na the walking dead (živí mrtví) a když by umřel Rick tak bych se asi zbláznil a to jsem starší jak váš přítel.

Datum: 03.03.15 20:59

Když umřel Andre... oh... já mám na krajíčku, jen si na to vzpomenu... Pořád jsem věřila, že nějak přežil, s bráchem jsme na to vymýšleli způsoby, jak se z toho mohl dostat... hrozné... hrozné. Bylo to jedno z prvních "seriálových traumat". Později (o dost později) už jsme K11 přestali sledovat, ale prý se naše přání splnilo a Andre se vrátil... Já myslím, že byste se omluvit měla. Není nic špatného na tom poplakat si u dojemné chvilky ve filmu/seriálu, zvlášť když je to s vámi spjato od dětství. Je ale špatné se někomu za to smát. Kravina to jo, ale i tak to bolí.

Datum: 03.03.15 21:43

Zdravím, já bych se omluvila, protože by mi přišlo nevhodné dělat si srandu z něčeho, co má milovaný člověk opravdu rád a ještě je to smutné. A očekávala bych i jakési vysvětlení z jeho strany, nemusí se z toho přece dělat takové drama.

Prostě přijít a říct "myslím, že jsme to zvrzali oba, já si z toho neměla dělat legraci a tys to mohl vzít víc s nadhledem. Omlouvám se".

Hotovo :).

doplněno 03.03.15 21:50:

Doplním, že přítel miluje různé seriály o autech, strojích, motorkách a podobné (pro mě) nesmysly. Nemám s tím problém, ať se dívá, na co se mu zlíbí, ale on si občas dělá legraci z toho, že já zase ráda horory a podobně založené seriály, že jsou to ... a ...

Ale běda, abych se křivým slovem na seroš o autech ozvala já, to byl oheň na střeše *smich*, ale dohodli jsme se. Jeden nebude druhého popichovat a zeměšňovat jeho oblíbené pořady a je klid. :).

Od: ruze®
Datum: 03.03.15 21:46

Já jsem podstatně starší,než váš přítel a u smutného filmu ,,brečím jako želva,,a nejen doma,ale např. i v kině! A věřte,že nejsem ani tam sama. Jsi ještě mladé,nevyzrálé děvče,co takové věci nechápou a zřejmě ještě nemáš vyvinuté city.

Datum: 03.03.15 22:05

Nezapomeňte, že u toho seriálu se mu mozek přepíná na 10-letého kluka a Andre pro něj byl starší brácha. Když umře, je to pro něj znovu smutný. Já dodnes slzim u Vinetua posledního výstřelu. Takže se mu nesmějte a buďte ráda, že má normální emoce a není to psychopat bez lítosti.

Datum: 04.03.15 06:24

U Posledního výstřelu slzíme s manželem oba, a to máme fest přes 50. Je to proto, že se nám vrátí zpět to naše dětské dojetí, když Vinnetou umřel poprvé, to jsme mohli mít tak kolem 9 let.

Od: dejv*
Datum: 03.03.15 22:32
http://m.mojevideo.sk/2bh5
Ani se mu nedivim...

Datum: 03.03.15 23:25

Hodně už tu bylo řečeno . Jenom bych chtěl dodat , že pokud je váš přítel citlivý , nemusí to znamenat že je slaboch a to vy jste mu svým výsměchem vlastně řekla. Jsou to dvě odlišné věci. Chápu , že s vámi ještě ,,mlátí puberta " - to neberte prosím jako urážku , tím jsme si prošli všichni , ale už se pomalu zkoušejte nad takovýma věcma trochu hlouběji zamýšlet. Přeji hodně štěstí.

Datum: 04.03.15 06:46

Jsi opravdu takový tvrďák, že Tě nedojme žádný film? To je pak opravdu zvláštní. Já stírám slzy, když umře Vinnetou, či doktor Štrojmajer, nebo jakýkoliv kladný hrdina. Pokud se člověk vžije do děje, automaticky je mu hrdiny líto. A nemusí být hned citlivka.

Bulila jsem i v kině kdysi na kanadském /či americkém/ filmu Medvědi, kdy skála zasypala medvědici a zůstala po ní dvě osiřelá medvíďata.

Neudělala jsi dobře, když se kamarádovi posmíváš. Určitě bych se omluvila za pitomé chování. Ale být jím, už se Ti svěřovat nebudu a se svými city bych si k Tobě udržovala určitý odstup. Sama si hloupým chováním rozbíjíš vztah.

Je možné, že až dospěješ a získáš životní zkušenosti, nebudeš už tak drsná. Chce to poznat život. My se kdysi v 16 také v kině se školou dokázali smát při válečných filmech, když se mi ale narodily děti, pokaždé jsem si představila, jaké by to bylo, kdyby na místě těch chudinek byly ony a podobné filmy dneska ani vidět už nemohu. Život člověka obrousí a Tvé chování bylo úplně nepatřičné. Omluvou Ti budiž Tvá telecí léta a minimum zkušeností. Jaga.

A to, co Ty lehce nazveš kravinou, pro kamaráda zaručeně znamenalo víc, než kravina.*bzum*

Datum: 04.03.15 11:13

Tak tak. Já se nedávno rozbrečela u filmu Interstellar, když prolétávali červí dírou. Důvod? Jak věda krásně pokročila. Nepřijde mi směšné, když se někdo u filmu/seriálu rozpláče.

Od: liu®
Datum: 04.03.15 14:36

Podle mého nejde ani tak o to, zda brečel nebo ne, ale spíš o to, co mu ten film vyvolal za asociaci - pokud s emu seriál váže třeba ke vzpomínkám z dětství atd.. bylo hloupé se mu smát.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.