Hazard na burze Plus 500

Od: Datum: 28.02.15 16:07 odpovědí: 5 změna: 01.03.15 11:53
Dobry den. Pritel 28let pred 4 lety pres muj nesouhlas prohral na burze pres progran Plus 500, castku cca 100tis. Nedavno jsem zjistila, ze se cely rok tomu tajne venoval a nahazel tam 300tis, kdy si nabral ruzne pujcky. Mame spolecnouhypo na dum a syna. On vydelava 20tis mes.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.02.15 18:36

Dobrý den,

co znamená tajně věnoval, ono když se tomu člověk věnuje není z toho hazard, sám se tomu věnuji, ale určitě bych nesvěřil peníze brokerovi typu Plus 500.. a na co se ptáte? Jak ty peníze dostat zpět? Nebo jak se od něj distancovat? Nebo co mu říct?

Ohodnoceno: 2x

Od: bambulka15
Datum: 28.02.15 19:02
Dekuji za odpoved!
Jsem rada, ze konecne znam nekoho, kdo se tomu venuje. Muzete me prosim, az budete mi cas, prozvonit na 604301778. Nutne to pottebuji s nekym zkusenym probrat. Dekuji!
Datum: 01.03.15 06:47

Vadí mi tam jedno slovíčko. Proč toho mizeru titulujete slovem přítel? Podle mě je přítel ten, kdo stojí při Vás, kdo se stará o rodinu, kdo pro ně vydělává. A ne ten, kdo tajně rozhazuje.

Nejlepší by bylo s tím slavným "přítelem" skončit. Čím hrnek navře, tím i smrdí. Navíc půjčky = možnost exekucí. Myslím, že se ten Váš nepřítel žene do záhuby a proč Vy a dítě byste do toho měli spadnout s ním? Není to chlap pro rodinu.

Bič a pryč, nevidím to jinak. Jaga.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 01.03.15 10:02

Bambulko seberte děcko a utíkejte dokud máte ještě čas!

Datum: 01.03.15 11:53

Jaguško, sice nejsou zřejmě oddáni, ale mají spolu dítě, hypotéku, dům a zřejmě i společnou lásku. Neměli by se milovat v nemoci i ve zdraví, v dobrém i zlém?

Plus500 je amatérská společnost, která má oproti většině seriózním, nešťastně postavený svůj marketing. Jde jim jen o to, že se na burze dají vydělat peníze a oni dají na začátku kažedému 500 kč.

Vůbec si nemyslím, že by byl onen přítel nějak špatný. Naopak se domnívám, že si před časem o burze a plus500 přečetl nějaký článek, tak se to rozhodl zkusit. Nepochybně za účelem zajištění své rodiny. Bohužel na to šel moc po hlavě a dostal se do velmi nelehké situaci.

V případě spolupráce obou partnerů, má situace řešení. Nejdříve si musí přítel uvědomit, jak je situace závažná a že ze seriózního byznysu, který se mu vymkl kontrole, udělal hazard. Musí s tím okamžitě přestat. Vhodné je aby ho partnerka podpořila v tom smyslu, že ví proč to dělal (pro rodinu) a že mu nic nevyčítá. Není vůbec špatné si o všem popovídat s psychologem. No a návrat k burzovnímu obchodování? Proč ne? Ale pouze jako seriózní přivýdělěk nebo byznys. To znamená mnoho měsíců (let) trpělivého studia. Do začátku mohu doporučit knihu "Disciplinovaný trader" od Marka Douglasa.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.