Darkova poukazka

Od: Datum: 28.02.15 13:44 odpovědí: 5 změna: 01.03.15 06:38

vyhrála jsem na plese poukázku do restauraze, je vystavená jen na 1měsíc, není to velmi krátko? nemá to platnost na 3roky? v Eurounie je to zákon by musel i tady platit, nebo ne?

díky za odpověď Anezka


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.02.15 13:48
avatar

Dobrý den, to, co jste vyhrála, to máte. Darovanému koni na zuby nehleď. Tak se toho držte a buďte ráda, že máte aspoň něco. Taky jste nemusela vyhrát vůbec nic. Takto máte aspoň něco.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.02.15 13:56
avatar

@eulanie to napsala přesně, vy vyhrajete a ještě se vám to nelíbí. Pro takové lidi je škoda jakýchkoliv výher.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.02.15 14:26
avatar

Platnost 3 roky platí v případě, že na poukázce není uvedeno něco jiného.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.02.15 20:28
avatar

A kde se ten ples odehrával? A kdo byli pořadatelé? Jestli máte na mysli nějaký vesnický ples, nebo v nějaké menší místní lokalitě, tak opravdu nechápu Vaši otázku. A buďte ráda, že poukázka trvá ten měsíc. Za tři roky by také ta restaurace už nemusela existovat. Určitě to je poukázka do nějaké místní restaurace. Ty ceny tam totiž vkládají právě místní provozovatelé a obchodníci. Tím totiž ten ples také v určitém směru sponzorují.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 01.03.15 06:38
avatar

Myslím si, že termín je dostačující. Určitě si za těch 30 dní najdete čas a příležitost se dobře najíst. Bylo to zadarmo /tedy jen za cenu losu/, tak nechápu, co se Vám ještě nelíbí. Šla bych klidně místo Vás. ;)

Ceny často poskytují místní firmy a je jen na nich, jak si podmínky nastaví. U nás dala kdysi paní kadeřnice do tomboly poukaz na trvalou. Vyhrál ho starší pán, který neměl na hlavě jediný vlásek. Ale jeho paní výhru uvítala. V té době nebyla móda holých hlav, pán byl taková přírodní vyjímka, a tak není divu, že se celý sál bouřlivě chechtal, když si dotyčný kráčel pro výhru.

A já jednou vyhrála na mysliveckém bále kance. Taky bych mohla brblat, že bych radši bažanta či zajíce, ale byla jsem nadmíru spokojená. Vždyť každá výhra je prostě náhoda, člověk to dopředu nečeká a tak z toho má radost. Proto nehledejte mouchy tam, kde nejsou. Popošijte si knoflík na sukni, aby Vám neuletěl a dobře se nadlábněte. :-D Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.