Práce v Anglii přes léto

Od: Datum: 28.02.15 09:49 odpovědí: 2 změna: 28.02.15 10:10

Dobrý den. Už dlouho uvažuji, že bych ráda vyjela přes letní prázdniny do Anglie za nějakou brigádou. V září loňského roku mi již bylo 18, tudíž letos jsem připravená svůj plán konečně uskutečnit. Nejde mi o výši výdělku, především chci zlepšit svou úroveň angličtiny, poznat nové lidi a osamostatnit se. Nechci platit něajké vysoké šástky za studijní pobyty, byla bych ráda, kdyby šlo o práci, prostřednictvím které bych prakticky hradila svůj pobyt.

Může mi někdo z Vás tedy doporučit určitou agentru, určité místo, kde takto pracoval? Nabídek je skutečně velké množství, nevím však, kterým z nich mohu věřit.

Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.02.15 10:05
avatar
Hledej brigády spíš někde v kavárně než ve větších provozech protože tam kde se zaměstnává levná pracovní síla se místo angličtiny naučíš leda nadávat v polštině. Poláci jsou v anglii všude a mají skoro takovou pověst jako u nás cikáni. Bohužel se s tím vezou i všichni ostatní slovanští brigádníci, takže se tě například člověk který zastaví stopaři okamžitě zeptá jestli nejsi polák ve chvíli, kdy si všimne cizího přízvuku.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: milan23*
Datum: 28.02.15 10:10
Kamarád jezdíval každý rok sbírat jahody na farmu nedaleko Perthu ve Skotsku.
Sestřenice zase odjela na blind do Edinburghu,asi za dva dny našla práci v baru a bydlela v hostelu, po cca týdnu se ubytovala se studentkou ze Slovenska na nějakém privátě.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.