Jak vystěhovat přítelkyni?

Od: Datum: 27.02.15 12:49 odpovědí: 6 změna: 27.02.15 17:16

Dobrý den mám dotaz, už dlouhodobě řeším problémy s přítelkyní.Jsme spolu rok a půl a bydlíme spolu cca tři měsíce, dlouhodobě si už moc nerozumíme, řeším ale problém s vystěhováním...

Už mnohokrát jsem zkoušel si s ní o problémech povídat, řešit je ale připadám si jak když pokaždé mluvím monologem a jen si to vyslechne, nemá na nic skoro žádný názor.

Mnohokrát jsem přemýšlel jak náš vztah zlepšit a obohatit ale dospěl jsem k názoru že bude lepší se rozejít..Bydlím v pronájmu, bohužel nemám smlouvu, každý měsíc dostanu pouze potvrzení o zaplacení nájmu na daný měsíc.Přítelkyně když má nějakou tu korunu tak přispěje na nájem ale většinou jenom část financí, jinak to táhnu ze svého, což také není správné...

Protože přítelkyně je bez práce, tak dlouho spí, je utahaná z toho že nic nedělá a nepříjemná, sem tam sice poklidí a něco uvaří ale to je vše, finančně to táhnu více já a už si dlouhodobě nerozumíme.Dost se s ní hádám a pak vlivem nervů nemám chuť ani na jídlo, dokonce dost i hubnu, takže náš vztah už zašel i do extrému.

Někdy jsem až moc hodný, říká to celá má rodina a okolí, přítelkyně nepracuje, já se živím obchodováním a řeším nyní problém, jak mám přítelkyni vystěhovat?

S rodinou je rozhádaná, táta bydlí mimo a s mamkou se nebaví.Chci se s ní rozejít, to jsem jíž už několikrát naznačoval bohužel tomu nevěří.Jak by jste řešily situaci Vy?

Rozešly byjste se s ní a dali ji nějaký čas na odstěhování? Nebo by jste jí klasicky vystěhovaly a vyměnily vložku?

Už z minulosti vím že přítelkyně je dost pomsty,-chtivá a bojím se když ji dám čas na vytěhování tak aby něco doma neprovedla, od kamarádů kteří mají nějaké zkušenosti už vím že se někdy nevyplácí dávat čas na vystěhování, mohla by doma něco udělat, případně rozbít...

Pokud přítelkyni vystěhuji sám, věci dám na chodbu a vyměním zámek myslíte si že mi hrozí nějaký postih?

Bydlím v pronájmu a přítelkyni jsem dovolil u mě bydlet, věci a vybavení jsem nakoupil sám, přítelkyně má pouze cca 5.tašek oblečení, zajímá mne ale pokud ji takhle narychlo vystěhuji zda mohu mít nějaké případné problémy, nebo zda musím řešit nějaké náhradní bydlení...

Jinak co se týče tohoto řešení, vím že je to až poslední řešení, ale jinak to nejde.Mnohokrát jsem zkoušel jí domluvit a¨le nejde to.Je nepříjemná, finančně moc nepřispívá, když jedu pracovat tak mne pouze vyčítá že přijedu zase večer, přitom se otáčím abych vydělal nějakou tu korunu.Většinou doma sem tam uvaří, hraje hry, dlouho spí a práci si moc nehledá, alespoň tak mne to připadá.

Hádáme se a i sem tam sem zbystřil že si píše s jinýma, dokonce jsem i nedávno zjistil že bývalímu píše jak se s ním měla dobře a píše mu- ahoj beru, dále že se vedle něj cítila jinak a dobře atd...

Je to typicky přesně ten typ dnešních některých mladých a rozmazlených slečinek, které by nejradši nic nedělaly, seděly doma a chlapy starejte se... Pokud to s prominutím tak řeknu, je to tak...Je ji 19 let a mne 23.let.

Já už se snažím myslet na budoucnost, šetřit, spořit a myslet na horší časy a na to že třeba do budoucnosti budu mít rodinu.

Hlavní problém který řeším je to vystěhování, děkuji za rady...


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: lujs®
Datum: 27.02.15 13:00
avatar

Připravil bych jí věci do tašek, vyměnil zámek a počkal až příjde. Až by nemohla odemknout a zazvonila by na vás, dal bych jí tašky a řekl ahoj !.!.!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: paw®
Datum: 27.02.15 13:44

Druha varianta je si domluvit novy pronajem, zde ukoncit smlouvu. Prestehovat se, kdyz doma nebude. Je to drazsi, slozitejsi, ale zase nebude vedet kde bydlite a tim padem se nemusite bat jeji pomstychtivosti.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 27.02.15 13:53
avatar

gentleman nebo inteligentni clovek se s partnerkou rozchazi tak, aby si kdykoli pozdeji mohl se svou byvalou rici ahoj nebo sednout na kafe... to ze nejste ve vztahu spokojeny, vam nedava pravo chovat se jako zm*d

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 27.02.15 13:55
avatar

Naznačování nemá smysl, o všem je potřeba mluvit přímo.

Dáte-li jí věci na chodbu, může po Vás přítelkyně vymáhat

škodu za ztracené nebo poškozené věci.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.02.15 15:27

Takhle - nemá k dané nemovitosti žádné právo. Tudíž vykopnout natvrdo ji lze, vymáhat může teoreticky taky co chce, nevymůže nic, protože a) nemá na advokáta, b) nemá jak prokázat ztrátu/krádež (čeho?), c) nikdo není na její hadry a šminky zvědavej.

Doporučený postup - sbalit, vyměnit zámek, podat skrz futra věci, sbohem a řetěz. Možná bych jí ještě zavolal tágo.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.02.15 17:16
avatar

Dobrý den. No mě jen napadlo takové jiné řešení... co kdybyste si našel jiný podnájem? A ten, co máte nyní, vypověděl? Pokud by tam přítelkyně chtěla zůstat, musela by platit ona... když vy byste tam už nebydlel. Nic byste jí dopředu neříkal a další den byste byl fuč.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.