Bolest po vytažení moudráku

Od: Datum: 23.02.15 10:41 odpovědí: 8 změna: 25.02.15 20:32

Zdravím,
chci se zeptat, zda má někdo z vás zkušenosti s několikadenní silnou bolestí o vytržení moudráku. Teda nebyla to zrovna jednoduchá extrakce, rostl mi podélně do sedmičky takže se musela zoržíznout dáseň a vypáčit ho. Už jsou to dnes 3. den a stále to celkem dost bolí. Je to normální? Jak dlouho ta bolest ještě bude trvat? Předem díky za odpovědi

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.02.15 10:49

Po vytržení osmičky jsem strávil osm dní na Ibalginu 400. Před půl rokem šla ven vedlejší sedmička - ani jeden prášek. Osmičky jsou už holt takové. *nevi*

Ohodnoceno: 1x

Od: jmlc®
Datum: 23.02.15 11:16

když rostl tak blbě, je to normální.. Já měl jeden ze 4, corostl pod 7mičkou - tuším tak 5 dnů jsem byl mimo neschopný života. Manželka měla vysekávanou a ještě snad půl roku jí lezly zbytky kořene ven... vůbec jsem jí to nezáviděl.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 23.02.15 11:35

Počítejte tak týden a potom by se to mělo zklidňovat.Já jsem po vyttržení moudráku kde mě taky museli řezat dostala rovnou preventivně antibiotika.Tak zajděte raději k zubaři,jestli se vám tam nedělá zánět.

Datum: 23.02.15 11:37

Tento zákrok,dle Vašeho popisu nebyl zrovna standart,proto vyšší bolestivost,nebo jste trochu víc cipmrlich nebo obojí!

Od: kutululu
Datum: 23.02.15 11:41

Mám venku už 3 osmičky a nikdy mne nebolely ani po odeznění injekce. U Vás je to možná zapříčiněno tím, že máte rozříznutou i dáseň a také to může být tím, že se vytvořilo tzv "suché lůžko". To se vytvoří, když si z rány vysáváte krev, saháte si na ní jazykem a nebo intenzivně vyplachujete ústa. Bolest je tímto o mnoho delší a rána se nehojí tak jak by měla. To ale jen pouze v případě, že nemáte ránu zašitou.

Od: martas01
Datum: 25.02.15 08:31

Už mě tolik nebolí ta dáseň ale udělali se mi v puse 2 velké boule které bolí jak četr. Doufám že to časem odezní. Leduju to a vyplachuju, čistím si normálně zuby a koušu na druhou stranu. Snad to přejde do týdne pokud ne tak zajedu asi opět k zubaři

Od: kutululu
Datum: 25.02.15 11:38

Kde se Vám udělaly ty boule? V ráně po extrakci nebo někde kolem? Mohou to být pouhé afty, ale také klidně zánět.

Od: martas01
Datum: 25.02.15 20:32

Jedna je v místě vpichu injekce a druhá tam kde kouká ta nit kterou mi ti sešili. A z té teče nejspíš hnis když ji zmáčknu takže asi zánět tedy?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.