Reklamace bot

Od: Datum: 25.02.15 18:33 odpovědí: 2 změna: 25.02.15 18:53

Dobrý den, chtěl bych se vás zeptat, jestli nemáte někdo zkušenosti s reklamacemi bot ( např. se začala odlepovat špička apod. ). Jde mě o to, že nějaký ten rok zpátky jsem slyšel, že stačí dojít s botama a s účtenkou do toho obchodu a že o tu cenu vám zlevní nové boty, které se u nich koupíte. Boty jsem kupoval v hervisu asi za 999 v akci a jsou to tyhle ( http://www.etopsport.ro/files…TRNEO-MARCA-Q38882-2_full.jpg ) a vydžely mě tak 3-4 měsíce ( ale to jsem nachodil za den třeba 5km tak nevím aby se zase nejednalo o opotřebení )

A co jsem třeba našel : http://byznys.lidovky.cz/obca…131227_134332_moje-penize_mev tak nevím. Ale potřeboval bych už nové boty a peníze nikde.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.02.15 18:42

Zdravím, s opotřebením nadměrným užíváním se domnívám, že neuspějete. 5km denně je na takové vycházkové boty dost, a také je důležité, jak jsou boty označené. Pokud je to "módní obuv", tak jsou to boty jen na otočení se do města nebo do baru na pivko (vlastní zkušenost s reklamací "módní obuvi").

Zkusit to ale určitě můžete, to Vám nikdo zakázat nemůže. Obchody jsou ale samozřejmě zajištěné proti tomu, aby si nepřišel zadarmiko pro nové boty každý, kdo v nich denodenně lítal kilometry denně několik měsíců...

Ohodnoceno: 1x

Od: buss®
Datum: 25.02.15 18:53

Nechápu to "jsem slyšel", reklamaci upravuje zákon a je třeba dle něj postupovat. Nikdo nemůže zabránit, abyste šel reklamovat. Ale ne, že přijdu a řka jsem slyšel že ... Neuznají-li, a myslíte že máte pravdu, pak znalec, soud. Půjdete do toho?

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.