Nákup v zahraničí

Od: Datum: 25.02.15 12:02 odpovědí: 10 změna: 26.02.15 10:00

Dobrý den,

Já bych se chtěl zeptat.

Potřebuji na této stránce objednat zboží a když dám koupit, tak pak to chce adresu a vše zadám a když dám objednat tak mi to napíše zase napište adresu nebo označte vyplňěnou adresu. Nevíte někdo jak by to šlo objednat?

Odkaz na stránku je zde:

https://www.miniinthebox.com/…176&source=orderlist#shipAddr

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: hbo
Datum: 25.02.15 12:03

Mohu se zeptat, co tam prodávají tak výhodně, že se to vyplatí?

Ohodnoceno: 0x

Od: fbgv
Datum: 25.02.15 12:06

Ale mají tam pouzdro a přesně takové potřebuji

Od: hdw
Datum: 25.02.15 14:10

Pouzdro, neuvádíte odkaz, mají i jinde a třeba za výhodnějších dodacích podmínek.

Datum: 25.02.15 12:46

Nikdy jsem tam nenakupovala, ale povinná bude registrace. Až ji budete mít, tak na odkazu tady, se dá editovat zadaná adresa. Ta pak bude nabízená po přihlášení ke svému účtu jako primární a půjde zaškrtnout.

Pokud i toto vše máte vyzkoušené, tak jedině zkusit jiný prohlížeč. Víc mě nenapadá.

Datum: 25.02.15 13:11

nějak se mi nezdá že by to nebylo i na ebay... dejte sem odkaz na to Vaše vysněné pozdro

Od: jmt
Datum: 25.02.15 13:49
je hned nahore v prispevku odkaz

Datum: 25.02.15 13:50

tam sice je odkaz, ale směřuje na registraci...

Od: tja
Datum: 25.02.15 13:53
ja se registroval

Datum: 25.02.15 13:58

tak prece se nebudu nekde registrovat, abych se koukl na pouzdro :) staci kdyz tazatel da normalni link, a ne link na checkout, ktery chce samozrejme reg

Datum: 26.02.15 10:00
Miniinthebox jsem už kdysi taky něco kupoval a bylo to v pohodě akorát že na nákupy v číně používám PayPal. Krám si pak bere adresu z paypalu a neotravuje s registrací. Jestli se vám nákup nepodaří tak zkuste "bratrské" stránky lightinthebox třeba to přes ně půjde líp.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.