Proč mi to holka neřekne na rovinu?

Od: Datum: 24.02.15 20:06 odpovědí: 20 změna: 02.03.15 23:19

Proč místo ignorování neřekne rovnou, že o mě nemá zájem?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.02.15 20:09

Možná o tebe zájem má, jen nemá odvahu ti to říct,

a nebo proto, protože je to ženská. Sama neví, co chce.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 24.02.15 20:10

težko říct, nikdo z nás ji nezná, důvodů může mít stovky..zeptal bych se jí

Od: mj*
Datum: 01.03.15 17:46

Já třeba jsem se jí ptal a neodpověděla mi na to .

Datum: 24.02.15 20:10

A neřekla Ti to už někdy na rovinu? U mě nastupuje ignorace v případě, že jsem svoje mínění dala jasně najevo, ale on to ne a ne pochopit a je vlezlý. Ono pro některé "nemám zájem" znamená "třeba jednou někdy...". To je pak těžké.

Na druhou stranu - není ignorace vlastně projevem nezájmu? Vcelku výřečný, řekla bych. Co je třeba ještě říkat na rovinu, když to říká ignorace sama za sebe?

A nebo nechce ranit. Ale to bychom museli vědět podrobnosti.

Datum: 24.02.15 20:18
Ignorovat je mnohem ucinnejsi, nez cokoli rikat. Jakakoli komunikace muze byt povazovana za zajem a davat pocit nadeje.
Ohodnoceno: 4x

Datum: 24.02.15 23:21

Přesně řečeno.

Od: joo
Datum: 24.02.15 20:21

Ženy takhle fungují. Zvykněte si na to nebo přejděte na stejné pohlaví. Nic s tím do konce života jiného neuděláte.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 24.02.15 23:23

pod to se podepisu :)

Datum: 24.02.15 20:25

Třeba takové věci na rovinu říkat neumí. Nemá k tomu asi dostatek odvahy. Proto se uchýlila ( pro ní) k jednoduššímu řešení a beze slov.

Datum: 25.02.15 06:18

Víš, ono je těžké říct někomu, že o něj nemám zájem. Někomu je to velice trapné, dotyčný se také necítí nejlíp, buď je mu to líto, nebo se urazí. Tak Tě ignoruje, a myslí si, že Tě to trkne samo, protože se říká: Chytrému napověz, hloupého trkni. Tím nechci ale říct, že jsi hloupý.:)

Lépe se člověku říkají příjemné zprávy, než odmítnutí. To jen kdysi Plavci z plných sil pěli: A já tě nechci, a já tě nemiluju a já tě néémám rád...

Smiř se s tím, jak už Švejk říkal, hezké holky jsou všude. Jistě poznáš nějakou další. Kdo ví, co se téhle honí hlavou a nemá cenu kvůli ní smutnit. Jaga.

Datum: 25.02.15 10:23

Já si myslím, že ti to řekla. Jen tys neslyšel. Bylo tady několik dotazů dívek, co mají dělat, když je kluk stále otravuje a ony mu řekly ne. Všichni jsme radili ignoraci. *hej* Ignorací ti jasně dává najevo, že nechce až tak, že nechce cokoliv říkat. Nechce vysvětlovat, bránit se.

doplněno 25.02.15 16:14:

Vůbec nijak. "Koně můžeš dovést k řece, ale pít ho stejně nedonutíš"

Od: alexc
Datum: 25.02.15 16:52

Se Vám to říká...

Datum: 25.02.15 10:51
A co udelat aby ten zajem mela?
Od: mjnmdfwef
Datum: 28.02.15 22:46

Jsem na tom stejně, jen mě ignoruje a nemluví se mnou, ale na děvkaře letí :///

Datum: 02.03.15 20:56

S těma děvkařema to máme taky stejný :( Ale, že já bych pro ní udělal první i poslední, aby se mnou byla štastná, nikdy bych jí nepodvedl apod. to jí vůbec nezajímá...

Od: jpp
Datum: 28.02.15 23:21

Hochu, už se té holce nedivím, že tě ignoruje. Vzpamatuj se, čím dříve, tím lépe pro tebe.

Od: mjnmdfwef
Datum: 28.02.15 23:27

Jak to myslíš? jinak ta úvodní otázka není moje , ale máme to stejné.

Od: jpp
Datum: 28.02.15 23:57

Odpovídal jsem tazateli. Bohužel se to zařadilo jinak.

Datum: 02.03.15 20:39

A v čem se jí nedivíte? Co je na mě špatnýho?

Od: dam*
Datum: 02.03.15 23:19

I když ji miluješ, tak to ještě neznamená vzájemné souznění, když toto nejsi schopný akceptovat tak se nediv ignorace. Kdybys ji opravdu moc miloval, tak budeš ctít její názor i byť tě bolel. Láska někdy fakt bolí a moc. Proto je to LÁSKA

Vím, miluji Tě a Ty mě nechceš, a nic s tím neudělám, ale byl bych sám sobě cvokem kdybych Ti to neřekl, prostě je to tak.

Hlava je vzhůru, rovná záda, odcházíš středem... a potom, třeba mít hlavu v polštáři, sám. A chlap.

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.