Slevové portály a zahr. dovolené

Od: Datum: 24.02.15 07:47 odpovědí: 6 změna: 24.02.15 12:14

Ahoj,

jen tak z hecu jsem si prohlídl nějaký slevový portál, a vidím tam:

Řecko, 8 dní, all inclusive, letecky, 3*, červen .. 11.000,- osoba a v kroužku -56%

Co to je za podvod?

Však to je normální cena u cestovek v tomto termínu, proč tam je napsáno -56%? To si jako myslí, že lidi jsou tak blbí?
Jednalo se o portál skrz.cz

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.02.15 07:56

ano, i na tyto nereálné slevy z vymyšlených jakoby vysokých cen, lákají lidi, kteří jim na to skočí, jsou i tací, kteří se zajímají jen tím, co je napsáno v "kroužku", aniž by si ověřili reálnost slevy, ale nejsou to jen slevové servery, stačí se podívat třeba na nabídku Mounfieldu

Ohodnoceno: 2x

Od: mio
Datum: 24.02.15 08:03

Mi to přijde, jakoby do toho kroužku dali náhodné číslo.. nedivil bych se, kdybych dal F5 a naskočilo by tam jiné procento *haha*

Datum: 24.02.15 08:14

Mě by něco takového vůbec nevzrušovalo. Pokud hodlám do čehokoliv investovat, ať jde o stovku či deset litrů, vždy zjišťuji na netu co nejvíce alternativ a příjdu-li na nereálnou či pochybnou cenu, okamžitě tento obchod zavrhnu.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 24.02.15 10:59

Já v tom nic divnýho nevidím - 8 dní letecky, AI, v Řecku se dá za 10 000 i za 25 000 - záleží na hotelu. Takže těch 56% slevy může být reálných.

Ohodnoceno: 0x

Od: mio
Datum: 24.02.15 11:28

Ukažte mi, prosím, červnovou dovolenou na 8 dní v Řecku, ve 3*** hotelu, pro jednoho, za 25.000 - ať hledám, jak hledám, nemůžu nikde najít... v téhle ceně se pohybují 14 denní v srpnu.

Děkuji

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.