Kamarád žárlí na nejlepšího kámoše

Od: Datum: 24.02.15 00:21 odpovědí: 10 změna: 25.02.15 23:40

Ahoj,

mám menší problém. Znám se s jedním kámošem už od školky, je mi 20 vždykcy jsem mu všechno říkal, hodněkrát jsme si pomohli, mohli jsme si všechno říct- prostě chlapi :D a zabouchl se do holky, která je zase moje nejlepší kamarádka, znám ji déle než on, ale nikdy jsme se ani jeden navzájem neoťukávali. Oba jsou už rok spolu, a on na mě začal žárlit a řekl bych že dost nechutným způsobem. Vadí mu když jí v pátek napíšu jestli nechcou oba někam zajít, dopadlo to tak že jí můžu psát jenom přes email když něco potřebuju- třeba jenom s něčím poradit. Protože všechny ostatní komunikační kanály jako facebook a SMS má pokryté-prý to dělá aby jí věřil. Nikdo ostatní ani její kámošky a kámoši se na ni nemůžou pomalu ani podívat, hned ji podezírá z bůhvíčeho. Nejhorší je že když jsme s kámošem na pivě tak mě neřekne půl slova, že mu to vadí když ji občas napíšu a za zádama mě pomlouvá tím stylem- on ti napsal to tě chce určitě sbalit a oš**** a podobně, má lepší auto šak si běž za ním, pomlouvá mě před ní. Přitom sám partnerku mám a nikdy bych na kamarádku nic nezkoušel. Už nevím co s ním mám dělat, nejraději bych mu rozbil hubu aby se vzpamatoval ale násilím tohle řešit nechci...

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.02.15 00:43

Ahoj,

radši zahodí kamaradství než, aby si to srovnal v hlavě, v tom případě to není kamarád. A tímhle stylem nepřijde jen o tvé kamarádství ale i o svoji přítelkyni, měl by v sobě něco změnit. Něco takového bych mu s klidem řekl a nechal tomu volný průběh, buď se probere nebo ne, ale prát se kvůli tomu s nim to nemá smysl

Je to smutný, ale i z nejlepších přátel se občas stávají cizí lidi

Ohodnoceno: 0x

Datum: 24.02.15 00:52

ten vztah do stejne do par mesicu skonci

Datum: 24.02.15 07:42

Já si myslím, že byste se měl stáhnout. Na čas nechat přátelství spát. Nekontaktovat ani jednoho, nevyhledávat je. Když se ona ozve, vysvětlete bez obviňování, spíše se vymluvte, že nemůžete. Když se ozve on, na jedno klidně zajděte, ale vyhýbejte se komentování jejich vztahu, jeho chování, jeho hodnocení. V klidu vyčkejte, až se to samo vyvrbí. Vůbec nijak a nikdy nezasahujte, protože cokoliv se stane, bude na vás, že vy za to můžete. Nikdy nevíte, kdy se + změní v -. ;) Jedna z mých tchýní měla rčení: Kde mluví city, mlčím já. Je to veliká pravda.

Ohodnoceno: 4x

Od: jack®
Datum: 24.02.15 11:34

Přesně tohle mě dneska napadlo taky. Sice vím že to bude docela kruté ale má smůlu třeba se mu rozsvítí :-D možná...

Datum: 24.02.15 09:50

S žárlivcem neuděláte nic. Musí mít hodně nízké sebevědomí, když se takto chová. Ztratí svým chováním Vás jako přítele a časem i přítelkyni. Je to jeho problém, jeho boj. Do vztahu mu nijak nezasahujte, můžete jen doufat, že se vzpamatuje včas. Bez důvěry nefunguje ani vztah, ani kamarádství.

Od: asd1
Datum: 24.02.15 09:59

Žárlivec. Pokud toho nenechá, tak přijde o tebe jako kamaráda i o přítelkyni - pokud není hloupá tak se s ním brzo rozejde. Dej mu přečíst tuhle diskuzi, třeba mu to dojde. Nebo mu to řekni, jasně a na rovinu. Rozhodně mu neustupuj a kamarádce zůstaň nablízku kdyby začal blbnout úplně = mlátit jí atd.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 24.02.15 10:01

Dobrý den, tedy já lituju tu holku. Takového žárlivce mít po boku, že se jí to vůbec líbí? Dopadne tak, že se nakonec nebude bavit se žádným svých kamarádů, ani s vámi nee. Co s tím chcete udělat? Asi nic. Takovému blbovi nic nevymluvíte. Žádnému blbovi nikdy nic nevysvětlíte, i kdybyste se na hlavu stavěl. Toto by si měla vyřešit ona dívčina, je to hlavně její problém.

Datum: 25.02.15 02:09

Proč si to Vaše kamarádka nechává líbit?!?

Já bych se žárlivcem rychle "vyběhla."

Ohodnoceno: 1x

Od: jack®
Datum: 25.02.15 23:35

Tak co se radilo to se stalo. Stáhl jsem se, slečna dala frajerovi kopačky a mě chce dát přes hubu. Přitom jsme se 2 dny neviděli ani nekontaktovali...

Datum: 25.02.15 23:40

Já bych mu řekla, že pokud chce dát někomu přes hubu, tak sobě, protože slečna se s ním rozešla kvůli jeho nemoci. A že mu rozhodně nehodláš dělat ani obětního beránka, ani boxovací pytel, pokud se nevzpamatuje.

A na nějaký čas bych s ním naprosto ukončila jakýkoli kontakt, protože to už teda chlapec přehání. Třeba se časem vzpamatuje, nech otevřená dvířka.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.