Společný byt

Od: Datum: 22.02.15 15:38 odpovědí: 2 změna: 22.02.15 16:19

Dobrý den.S přítelkyní žiji 5 roku. Bydleli jsme napřed v mém bytě který byl napsaný na mne. Za její rodinou přítelkyně jsme dojížděli. Naskytla se možnost je to tak 4 měsíce byt vyměnit stím že to má přítelkyně blíže ke své rodině. Byt je zapsaný na KU. Domluvili jsme se že bude napsaný polovina na mne a polovina na ní. Tak se tak stalo. Jenomže náž vztah se natolik zhoršil že se hádáme přestáváme si rozumět atd. V mém případě tohleto kdybych věděl tak byt bych napsal jen na sebe. Ptám se když se rozejdeme jak to bude s bytem. Pro mne já bych skončil v pronájmu. Když jí vzpomenu něco že pujdu pryč že se odstěhuji tak mi řekne jen si běž. Co stím jaké jsou možnosti. Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.02.15 16:04
avatar

Pokud se rozejdete, tak se budete muset dohodnout na vypořádání. Buď jeden druhého vyplatí nebo byt prodáte a peníze si rozdělíte.

Ohodnoceno: 5x
 
Datum: 22.02.15 16:19
avatar

Zeptala bych se nějakého právníka. Jestli se nejedná o ,,vrácení daru,, pro nevděk a špatné chování. Plánovali jste manželství a rodinu a toto měl být vklad do manželství apod.

Neléčíte se na psychiatrii? Neměl jste zrovna nějaké slabé období?

Záleží, jak jste byt získal.

To jenom uvádím možnosti, co mě napadly.

Pokud to nevyjde, tak si pamatujte, že dnes již vztahy a manželství nejsou co dříve, rozchod a rozvod není hanba. A držet majetek ve svém vlastnictví, je taková pojistka, aby se ten druhý choval slušně. Vy jste ten slušný, ale i naivní.

Ohodnoceno: 4x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.