Opravdu zlý sousedi

Od: Datum: 20.02.15 18:46 odpovědí: 22 změna: 10.05.15 09:54
Dobrý večer. Mela bych otázku.jak na sousedy kteří nám pres den tlucou do zdi.zvoní opřený o zvonek jen abysme ve dvě odpoledne vypnuli TV nebo radio.Byt mame v pronájmu druhy měsíc a připadá mi,ze ho chtěli vyměnit za svůj krcalek. Chováme se slušně, vychovavame dítě a to ze pan spí dvakrát týdne po noční me opravdu nezajímá.v byte normálně fungujeme.žádný párty, hluk nadměrný vůbec.minulé jsem kupříkladu luxovala a bouchani do zdi.máme totiž obývak i s ložnici primo na zed s jejich ložnici.slyšíme od nich každé slovo,tak vim ze i oni od nás.hluk běžný v běžném dni.neminim se omezovat ve svým byte tím ze budu septat.Je jim obou kolem 30 ti let.muž invalida a ona pracující.děti nemají.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.02.15 18:48

je nejvyší čas se přestat chovat slušně a těm psychopatům dát jasně najevo že se jich nebojíte

doplněno 20.02.15 19:43:

měl sem kdysy jednoho protivu pod sebou a když mi zalomil v zámku sirku sem ztratil nervy a vylepil mu zámky vteřinákem a dělal různé kousky tak dlouho až se odstěhoval ted je tu klid

Ohodnoceno: 4x

Od: andri*
Datum: 20.02.15 18:53
Mel byste tu byt.opravdu už nemám radost z ničeho.kdyby mi tu brecelo v noci miminko budou tu vyzvánět a řvát po me at se stisime.vážně už nechapu nic.
Dnes si stěžovali u obytného.ulhanci. ze ve čtyři ráno pravidelně děláme hluk.co vim tak nic...maximálně jen ...poměr?
Datum: 10.05.15 09:54

Vy jste sousedy probudili ve čtyři ráno, protože jste měli sex? To se nedivím, že jsou na vás naštvaní. Měli byste se ztišit.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 20.02.15 19:50
Dají se dělat různý věci vim o tom.ale neklesnu na tuto úroveň. Budu bouchat taky do zdi když budou mluvit aby se stisili.jinak to asi nepujde. Nebo je ignorovat.naopak je možná i zdravit a tím je dostaneme.bydlime tu od ledna před námi důchodci.kteří si asi četli maximálně noviny pod lampou.a vůbec on o berlickach ona frustrovaná asi vim proč jsou tak hnusní.
Datum: 20.02.15 18:59

Jste v podnájmu? Pokud ano zeptatl bych se majitele bytu a probral to s ním. Ono není horší situace než když se začnete chovat jako sousedi a oni to pak za tepla donesou majiteli, který samozřejmě nebude vědět o tom co oni provádějí a bude věřit sousedům a vás pak vyhodí. Prostě probrat to s majitelem aby o tom věděl a následně na souseda jak se do lesa volá a dál to znáte.

Pokud jste v nájmu nebo v jiném vztahu k bytu tak rovnou aplikovat ono rčení.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 20.02.15 19:14
Ano.je to tak.volali jsme bytnemu a probrli jsme to sním.sam ma sousedy a ví ze běžný hluk vedeni domácnosti prostě je.řekl nám ze bysme se měli s nemi domluvit a když ne tak to budem řešit schůzkou v pěti. Nejsme malý děti aby jsme to řešili pres bytneho. Tak jsem tam dnes zabouchala s klidem.opravdu s klidem a slušné se zeptala co je zas za problém proč dnes v devět ráno budil do zdi.mmch jsem si pustila radio.normální hlasitost.pan mi bouchl s dverma se slovy jdi do prdele...tak kde to jsme.prozila jsem si desetileté peklo s partnerem a chci mít už konečně psychicky klid a nikdo na me nebude řvát zvlášť před mým dítětem.
Datum: 20.02.15 19:19

Źdravím.V jakém patře bydlíte?

Datum: 20.02.15 19:26
Ve třetím a taky v posledním.
Datum: 21.02.15 17:01

No tak sprostého a nepohodlného souseda na vozíku "pustit" po schodech dolů...

Od: mustang
Datum: 20.02.15 21:41
Nedejte se a vydržet a oplácejte všechno aspoň tak 3x víc. Jednou je to přejde.

Datum: 21.02.15 00:11
Snad ano.hodlam tady nadále bydlet a mít sněmi problém cely rok nebo dva to už by bylo hodne.
Od: uska®
Datum: 21.02.15 17:11

Řekl vám majitel bytu proč se mu odstěhovali původní nájemci a byt pronajal vám? Nebylo to kvůli sousedům?

Já bych to riskla a ještě jednou zazvonila u sousedů a pověděla bych jim - nedělám nepřiměřený hluk a pokud ještě jednou zaboucháte, tak to rádio pustím na plné pecky. Tím ani vaše bušení nebudu slyšet a můžete tlouci jak je vám libo. Jakou máte rádi hudbu? Mohu jí pustit a vy můžete zdarma poslouchat a přitom ušetříte za elektřinu.:-D

Ohodnoceno: 1x

Od: fe
Datum: 21.02.15 17:12

Najděte si jiný byt. Uleví se vám. V tomhle podnájmu jste skončila a berte to nikoliv jako prohru, ale jako nutnost změny. Pokud zůstanete, nevyhrajete, jen skončíte na psychiatrii.

Datum: 21.02.15 17:20

Někdy ale takový špatný soused musí narazit na někoho, kdo si nenechá všechno líbit a raději se odstěhuje, ale bojuje.

Od: fe
Datum: 21.02.15 17:22

Ano, ale paní je v podnájmu a nemá šanci cokoliv změnit.

Datum: 09.05.15 18:39
dobrý večer.Dnes jsem od sousedů našla ve schránce urážlivý vzkaz na mou celou rodinu.Jak dal postupovat? Mám to řešit se správcem?
Datum: 09.05.15 18:47

Zdravím, spíš bych využila služeb policie, aspoň městská, ale těžko asi dokážete, kdo to psal, tak aspoň na postrašení.

Datum: 09.05.15 20:11

Když s tím policie nic neudělá, minimálně bych ho asi postrašila, že to policii předáte, když bude se svým chováním pokračovat...

Od: nhi
Datum: 09.05.15 20:42

Věc řeště se svým pronajímatelem, resp. vlastníkem bytu. Doporučuji se poohlédnout po jiném nájemním bytě. Souseda napředěláte a on sám neuzná svoji případnou chybu. Na druhou stranu z vašeho dotazu je patrné, že vás některé věci "nezajímají". Tedy se nedivte, že došlo k nějaké rozepři. Nechci soudit souseda, ani vás, ale bez vzájemné tolerance a domluvy to nejde. Bohužel mám obavu, že vztahy mezi vámi mohou být už narušené a žádná ze stran nebude chtít uznat chybu.

Od: jirkazxc
Datum: 09.05.15 21:32

Soused vyhraje tak jako tak. Buď ho necháte vyspat nebo to u Vás možná vystřílí a bude mít pak pravidelnou večerku a nerušený spánek každý den. Lidi se zabíjejí i kvůli menším věcem (třeba velké peníze) než je právo na spánek, který je pro život důležitý stejně důležitý jako jídlo.

Někde jakýsi chytrák aby ušetřil přilepil plovoucí podlahu bez izolace rovnou na podlahu a soused pod ní pak slyšel každý krok a nemohl se tak dlouhodobě vyspat. Nakonec rodinu toho chytráka pozabíjel a skončil tak ve vězení, kde měl možnost dostatečného spánku a tím si nakonec polepšil.

Odpírání spánku používali jako formu mučení v Anglii při čarodějnických procesech a většina obviněných se přiznala a skončila na hranici. Rovněž se tato metoda používá na Guantanámu.

Nemohl by majitel provést nejakou stavební úpravu, která by tento problém zlepšila. Např. předstěnu z minrální vlny a sádrokartonu.

Soused si své právo na spánek bude tvrdě bránit. Nic jiného mu nezbývá.

Datum: 10.05.15 06:49

Když už se budete možná stěhovat,tak bych ho vytopil na rozloučenou.

Datum: 10.05.15 07:53
Jaky kosoctverec, taci sousede! Vas nezajima, co sousede po nocni? To geometricke vyjadreni prostoru vaseho charakteru zas nezajima jine (leda by dle vasich pozadavku otvirali bordel
Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.