Jak se zbavit dvojité brady (podbradku)?

Od: Datum: 19.02.15 21:51 odpovědí: 7 změna: 20.02.15 14:53

Na internetu jsem našel různé návody na protahování a posilování krku, ale nevím, jestli je to účinné. Máte s tím cvičení někdo zkušenosti? Uvažuju i o odstranění chirurgicky - liposukce.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.02.15 06:55

Podbradek se vytvoří většinou v důsledku nadváhy. Pokud to u Vás tak je, celkově zhubnout, vytvaruje se postava a ztratí se i ten podbradek. Jaga.

Ohodnoceno: 1x

Od: bulyboy
Datum: 20.02.15 07:54

Já se snažím hubnout, doufám, že to vyjde :)

Datum: 20.02.15 07:52

Kolik je vám let a kolik vážíte, měříte? ;) V určitém věku kůže přestává být elastickou a po liposukci se "nesrazí". Zůstane, prázdná, viset. Nikdo nejsme dokonalý. :-D

doplněno 20.02.15 10:35:

Jak napsal Pavouk, vousy, to je řešení! ;) Navíc, mi se vosatí mužští líbí velice. Hlasuji pro vousy! :-D

Ohodnoceno: 0x

Od: bulyboy
Datum: 20.02.15 07:53

Jsem mladej *smich* 22 let, výška 185 cm, váha 92 kg.

Datum: 20.02.15 07:55

švagr má taky podbradek a není obézní - nechal si narůst krátký plnovous

Datum: 20.02.15 08:06

podbradek je z přebytku jídla,jak je člověk tlustý ..Každému se to usazuje jinde.Pokud máte podbradek jako náš Zeman,,,jak zhubnete a kúže volná,která se již nevrátí do původního stavu,,Jedině plastickou chirurgiií.Pokud je člověk starší vytvoří se samovolně provisem kůže,která se také dát odstranit ,,,ale to záleží,jak se dotyčný s tím smíří.Jo gravitace ,,,a s ní se nedá nic dělat

Od: liu®
Datum: 20.02.15 14:53

Neporadím, jak se dvojité brady zbavit - na to tu máte jiné dopvoědi, ale čeho se vyvarovat. Krom jídla apod se tvoří také tím, když si například v posteli (na gauči..) čtete, nevím, jestli to dokážu vysvětlit správně, ale to, jak máte bradu natisklou na hruď - z toho se podbradek rád dělá. Pokud toto praktikujete, pozor na to ;)

L.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.